Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 17
@smutny_kojot: Ciężko ukrywać, że te 3 państwa podane na końcu mają dużo lepszych migrantów niż zachód.
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
mikro znów staje się najbardziej toksycznym miejscem w sieci, takim jakim zawsze je uwielbiałem..
@daeun: To tak jak ja... Chociaż kiedyś więcej było wyzywania się czy jakiś pojedynków "słownych" niż jest teraz. Może ze względy na łatwe bany jak moderator wstanie lewą nogą albo ludzie dają od razu na czarno
- 25
@robertkk nie ma żadnych ruskich onuc mikola, ruskie onuce wymyśliliscie wy, ukropki, aby wytlumaczyc sobie to że 90% Polaków ma problem z zaufaniem i akceptacją "bratniego" narodu.
Te ruskie trolle o których mowisz to w rzeczywistosci bajtujący was Polacy zwyczajnie zmeczeni sposobem w jaki dyktujecie im co maja myslec o wojnie i czuc w stosunku do Ukrainców. Jestem jednym z nim..
Te ruskie trolle o których mowisz to w rzeczywistosci bajtujący was Polacy zwyczajnie zmeczeni sposobem w jaki dyktujecie im co maja myslec o wojnie i czuc w stosunku do Ukrainców. Jestem jednym z nim..
- 1
#francja To może ośrodek PSG niech też rozjebią, byłoby zabawnie.
- 3
źródło: 7f0f9b19-c6c9-4a34-9a84-c14205e84dbb
Pobierzczy Mbapęę razem z Makaronem będą klękać?
- jest możliwe 91.0% (71)
- njeee 9.0% (7)
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 522
@Lolenson1888: zawsze kisnę z tego zdjęcia xD
@Lolenson1888: jeszcze Major
- 53
Nie tylko Polska ma swoją "willę na Żoliborzu" xD
Ulubiona knajpa Macrona w Paryżu jest pilnowana przez wojsko
#francja
Ulubiona knajpa Macrona w Paryżu jest pilnowana przez wojsko
#francja
źródło: Fz8OnsbXsAIXdSV
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 25
@waro:
Ich wojsko używa Dacii Duster? xD
Ich wojsko używa Dacii Duster? xD
@tos-1_buratino: nasze używa VW crafter, bodajże Ford ranger(lub inny podobny pickup) i opli insigni jako takie bardziej cywilne pojazdy, wiec co dziwnego jest w daci duster?
Wszystko jest w porządku
#francja
#francja

- 796
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 72
#francja Niech puszczą z dymem luwr, wieżę eiffla, pałac wersalski, coś co będzie pięknym symbolem upadku żabojadów.
Jedyni, ktorzy nas ochronia przed zamieszkami.
#francja
#francja
źródło: temp_file.png7941137736663614684
Pobierz- 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CptPsyh: Ukraińcy nie są umieszczani w "gettach" i nie żyją w nich od pokoleń. Nie mamy dzielnic ukraińskich czy białoruskich, ludzie są rozsiani po kraju, asymilują się, a przede wszystkim- mamy podobną kulturę.
Kilka lat temu rozmawiałam o tym ze znajomą z pracy Francuzką. Opowiadała, że podobno ciężko jest ludziom wyjść ze slumsów i to tak trwa pokoleniami.
Kilka lat temu rozmawiałam o tym ze znajomą z pracy Francuzką. Opowiadała, że podobno ciężko jest ludziom wyjść ze slumsów i to tak trwa pokoleniami.
- 14
#francja
Bawi mnie że w artykułach i newsach o tym dymie, dziennikarze używają zwrotu "protesty", i "manifestujacy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Normalna manifestacja, dajcie im spokojnie strajkować
Bawi mnie że w artykułach i newsach o tym dymie, dziennikarze używają zwrotu "protesty", i "manifestujacy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Normalna manifestacja, dajcie im spokojnie strajkować
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ateeeny: mam nadzieję że niektórzy zauważa jak rzetelne są media w Polsce
- 9
@aegispolis wiadomo, priorytetem jest spamowanie co roku gifa jak narodowcy wyrywają drzewko z chodnika
@ElonMuskKochamCie: uwaga, streszczam postulaty:
Mmmm puuu hheheh hehe uuuu puu hehe eeee uuu
Mmmm puuu hheheh hehe uuuu puu hehe eeee uuu
Wykopki jesteście cholernie naiwni jeśli oskarżacie naszych nieudolnych polityków o wzrost imigrantów. Bez znaczenia czy rządzi PiS, PO czy konfederacja, oni nie mają nic do gadania.
Niestety, tak długo jak będziemy w UE, tak długo będzie u nas wzrost imigrantów i nasi politycy nie mają nic do gadania
Jedynym rozwiązaniem jest opuszczenie UE które może być ryzykowne
A najlepiej gdyby razem z Polską kilka państw opuściło UE jednocześnie
#imigranci #
Niestety, tak długo jak będziemy w UE, tak długo będzie u nas wzrost imigrantów i nasi politycy nie mają nic do gadania
Jedynym rozwiązaniem jest opuszczenie UE które może być ryzykowne
A najlepiej gdyby razem z Polską kilka państw opuściło UE jednocześnie
#imigranci #
Jak czarni ucinają Francuzom ręce i wzniecają pożary to są to zamieszki na tle rasowym?
#francja
#francja
@Nerlo_ajcats: Nie, to jest walka z białym oprawcą
- 1































@ekjrwhrkjew: Nic. Ubezpieczalnie wyłączają z odpowiedzialności wobec konsekwencji działań wojennych, aktów terroru i zamieszek.