Jak wgl działa ubezpieczenie jak samochód ci się spali podczas pokojowych demonstracji? Idzie coś kasy odzyskać?


@ekjrwhrkjew: Nic. Ubezpieczalnie wyłączają z odpowiedzialności wobec konsekwencji działań wojennych, aktów terroru i zamieszek.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikro znów staje się najbardziej toksycznym miejscem w sieci, takim jakim zawsze je uwielbiałem..


@daeun: To tak jak ja... Chociaż kiedyś więcej było wyzywania się czy jakiś pojedynków "słownych" niż jest teraz. Może ze względy na łatwe bany jak moderator wstanie lewą nogą albo ludzie dają od razu na czarno
  • Odpowiedz
via Android
  • 25
@robertkk nie ma żadnych ruskich onuc mikola, ruskie onuce wymyśliliscie wy, ukropki, aby wytlumaczyc sobie to że 90% Polaków ma problem z zaufaniem i akceptacją "bratniego" narodu.

Te ruskie trolle o których mowisz to w rzeczywistosci bajtujący was Polacy zwyczajnie zmeczeni sposobem w jaki dyktujecie im co maja myslec o wojnie i czuc w stosunku do Ukrainców. Jestem jednym z nim..
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#francja Niech puszczą z dymem luwr, wieżę eiffla, pałac wersalski, coś co będzie pięknym symbolem upadku żabojadów.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CptPsyh: Ukraińcy nie są umieszczani w "gettach" i nie żyją w nich od pokoleń. Nie mamy dzielnic ukraińskich czy białoruskich, ludzie są rozsiani po kraju, asymilują się, a przede wszystkim- mamy podobną kulturę.

Kilka lat temu rozmawiałam o tym ze znajomą z pracy Francuzką. Opowiadała, że podobno ciężko jest ludziom wyjść ze slumsów i to tak trwa pokoleniami.
  • Odpowiedz
#francja
Bawi mnie że w artykułach i newsach o tym dymie, dziennikarze używają zwrotu "protesty", i "manifestujacy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Normalna manifestacja, dajcie im spokojnie strajkować
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki jesteście cholernie naiwni jeśli oskarżacie naszych nieudolnych polityków o wzrost imigrantów. Bez znaczenia czy rządzi PiS, PO czy konfederacja, oni nie mają nic do gadania.
Niestety, tak długo jak będziemy w UE, tak długo będzie u nas wzrost imigrantów i nasi politycy nie mają nic do gadania
Jedynym rozwiązaniem jest opuszczenie UE które może być ryzykowne
A najlepiej gdyby razem z Polską kilka państw opuściło UE jednocześnie
#imigranci #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach