@przeczki: A co Ci do tego? Lubię filmy fantasy. @Demoliton_hammer: o kroniki frankensztajna! Idelnie- przymierzałam sie do tego w związku z występującym tam Boromirem XD
@bergero00: Moj tata ma 54 lata a czyta i ogląda tylko fantasy i westerny ^^ tak jak ja z resztą. @zbanowanyzapaste: bardzo słabe filmy ;(
@lewoprawo: gdybym nie grała w wowa nie zostawiłabym na filmie suchej nitki- chaotyczny montaż, słabe dialogi, zle
@HaloHet: No co Ty, Ragnara z Wikingów nie lubisz?
Co do wyglądu, to rzadko kiedy aktor filmu fantasy odpowieda opisowi swojej postaci z książki. Myślę, że wielu autorów książek zmieniłoby wygląd swoich postaci bo zobaczeniu, jak wyglądają na żywo, w filmie. Coś, co w ich głowie miało wyglądać epicko i tajemniczo, w rzeczywistości może wyglądać głupio i kiczowato.
Żeby daleko nie szukać, to taki Wiedźmin w książce nie miał brody, a
Nie pamiętam jak, ale ta książka trafiła do listy 'To-Read' w Goodreads. Cel dokonany - przeczytałem.

Początkowo sądziłem, że to lekturka dla podstawczaka... Taki "Harry Potter" w piekle... Niekoniecznie. Słownicwto jest trochę ZBYT jak na 8-10 latków, a i niektóre sytuacje mogą być dla nich niezrozumiałe. Nie chcemy zaburzać naturalnego rozwoju przedstaionego przez Freuda! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lektura sama w sobie bardzo przyjemna (ʘʘ
Pobierz farmaceut - Nie pamiętam jak, ale ta książka trafiła do listy 'To-Read' w Goodreads. ...
źródło: comment_YLjCNVcrsK1S1sILbGHgEIlH9WASp5u9.jpg
Kolejna #tworczoscwlasna w klimacie jednej z moich ulubionych frakcji #lego z dzieciństwa, czyli M:Tron. Tym razem zbudowałem kosmiczny monorail, czyli pociąg jednotorowy, kawałek bazy, trochę skał oraz mini-cysternę z frakcji Blacktron II. Więcej opisu i fotek na https://bricks.kalais.net/pl/post72 #fantastyka #scifi #sciencefiction #mojezdjecie
Pobierz Kalais - Kolejna #tworczoscwlasna w klimacie jednej z moich ulubionych frakcji #lego ...
źródło: comment_I6SdStuSAR43N8G8AZYf7njZtEHfUcSF.jpg
w sumie dzisiaj kończe drużyne a u @Cytrynowe_Ananasy zobaczyłem tag, to ten, coś na najbliższe dwa tygodnie tytuły takie w stylu ABŚ właśnie mnie podać prosze
czytane;
Pan lodowego ogrodu
ABŚ/całe cosmere
Pratchett cykl o straży i ''Ciekawe czasy'' nie wiem jakie jeszcze będą dobre a nie chce się nadziać
Wiedminy hobbity władcy pierścieni i tym podobne też
Pierwsze prawo cała seria
Zwiadowcy
Achaja
pls pomocy
#fantastyka
Czesc, znacie jakieś fajne serie fantasy? Tylko najlepiej żeby główna po stać nie była kobietą bo to najczęściej kończy się jakimś #!$%@? romansem

I co sądzicie o książkach z serii archiwum burzowego świata? Warto zaczynać? Jakieś audiobooki z tego są?

No i najlepiej jakby książki były dostępne w formie audiobooków bo lubię do spania słuchać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale tradycyjne tez herbie obyczaje (
#anonimowemirkowyznania
Siemka, mirki i mirabelki!

Znacie jakieś ciekawe grupy na FB skupiające ludzi wokół tematyki takiej jak #cyberpunk #fantasy #fantastyka #scifi #plasznowki czy tego typu podobnych rzeczy w #warszawa?

Nawet niekoniecznie tego typu. Chodzi mi o jakieś generalnie ciekawe grupy, których do tej pory mi się nie udało znaleźć ;-).

Dzięki za pomoc z góry!

P.S.
Piszę z anonimowych, gdyż się trochę wstydzę ()

#kiciochpyta #pytanie #
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Siemka, mirki i mirabelki!

Znaci...
źródło: comment_lzfky6eYsUjPJyv7IunxVKwpofjyQbml.jpg
@DoktorVincent polcon, ale już był chyba w tym roku. Co roku w innym mieście. Nie wiem czy to dobry pomysł bo w każdym mieście, każda ekipa ma różne problemy i nie poprawiają z roku na rok. Przez to mam wrażenie że impreza się nie rozwija
Dajmy taki przykład, osiagasz nieśmiertelność dzięki temu, że Twoje komórki się nie starzeją. Nigdy. Już zawsze będziesz mieć 20 lat. Jakbyście sobie poradzili w tej sytuacji? Bo to wygląda dobrze tylko w teorii, w praktyce wszyscy, których kochacie starzeliby się na waszych oczach i umierali, a wy ciągle bylibyście młodzi, ktoś w końcu by się wami zainteresował i bylibyście na celowniku naukowców.

Co byście zrobili? Ucieczka na jakąś bezludna wyspę? Próba życia
@CarlGustavJung: Muszę Cię zmartwić, ale treść praktycznie nic wspólnego z Rzymem nie ma.
Natomiast jest to najlepsze co Dick napisał i jest to jedna z najlepszych rzeczy, jakie czytałem kiedykolwiek.
Mieszanka filozofii, szaleństwa i solipsyzmu. Jednak zasiadając do lektury warto poznać dobrze biografię Dicka.

Real time ceased in 70 c.e. with the fall of the temple at Jerusalem. It began again in 1974 c.e. The intervening period was a perfect spurious
Pan lodowego ogrodu. jestem głównym antyfanem tego grafomanskiego wysrywu grzedowicza. Jak 1 tom jest na wysokim poziomie i historia Filara do momentu trafienia do lodowego ogrodu tak pozostała książka to 3/10, a koniec to takie mocne 2/10 i pluniecie w mordę czytelników. Nie wierzę, NIE WIERZE jak czytelnicy którzy dostali cos tak fajnego w 1 tomie widząc zauważalny zjazd i ostatni tom pisany DLA PIENIĘDZY mogą chwalić i stawać murem za gościem,
Pobierz FormalinK - Pan lodowego ogrodu. jestem głównym antyfanem tego grafomanskiego wysrywu...
źródło: comment_qbNRG3rp7QiW1ioz5SKK7kMV8gBD6C8U.jpg