Wpis z mikrobloga

@ja-jasiek: > Organizacje LGBT bywają przykrywką dla mafii pedofilskich, tworzą parasol ochronny nad pedofilami.
Nie znaczy to że każdy działacz LGBT służy pedofilom, oznacza jednak że pedofile znajdują rewelacyjny schron w organizacjach LGBT, dla których każde podejrzenie to "homofobia"..

No i co w tym takiego bulwersującego? Księża gwałcą dzieciaki nie dlatego że są księżmi tylko dlatego że Kościół Katolicki stanowi świetny habitat dla pedolfili pod bardzo wieloma względami, z których najważniejszy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jast: odmawiam odpowiedzi, bo staram się trzymać politykę z dala od giereczek, przynajmniej w takich sytuacjach jak ta, kiedy polityka nie ma z nimi bezpośredniego związku. Ale naprawdę nie czujesz nic złego w masowym #!$%@? masie organizacji?
  • Odpowiedz
@ja-jasiek: w tym temacie albo się nie da albo trzeba zignorować to co on wypisuje. Sam zdecydowałeś na jaki temat piszesz.
A to jest tak samo #!$%@? jak "dojebywaniem" jest robienie deratyzacji we wszystkich piwnicach, chociaż szczury widuje się tylko w niektórych. Sorry - robi się sprzyjające warunki to się zalęgną, kwestia czasu. Środowisko LGBT+ nie ma tu żadnego immunitetu.
Nie widzisz zresztą że piszesz dokładnie to samo co wygłaszają biskupi?
  • Odpowiedz
@jast: niezbyt - chociażby z tego powodu, że nie widziałem systemowych rozwiązań mających na celu zamiatanie pedofilii pod dywan w jakiejś organizacji na rzecz LGBT, a już na pewno nie w liczbie mnogiej, jak to jest sugerowane.
Chciałbym nie móc tego samego powiedzieć o kościele katolickim :X
  • Odpowiedz
@ja-jasiek: No tam jest wersja lux, tak jest kiedy szkodniki zagnieżdżą się już na dobre. Ale zamiatanie pod dywan zdarzało się, nie systemowo wprawdzie ale tylko dlatego, że nie było tak silnego systemu, w środowisku LGBT+ jak najbardziej. Marion Zimmer Bradley, znana autorka fantasy, razem z mężem (byli małżeństwem lesbijki i geja, z epizodami bi) przez całe lata gwałcili dzieciaki, w tym własne. I ponieważ byli znanymi działaczami wszystko zamiatano pod
  • Odpowiedz
@jast: łapię, ale to dalej jest jednostkowy (ale przyznaje, przerażający) przypadek zamiatania sprawy od dywan, przeciwko całej gamie przypadków chronienia przez system i wręcz pomagania w dalszej działalności (przeniesienie na nowy teren, gdzie nikt nie zna przestępcy).
  • Odpowiedz