@Obalamypropagande: 10 lat wiezienia za klikniecie reakcji na facebooku, proponuje jeszcze wprowadzic do kodeksu karnego pojecie "myslozbrodni", zeby mozna bylo ukarac ludzi, ktorzy mysla nie tak jak partia nakazuje.
  • Odpowiedz
Facebook dodał funkcję napisania posta na FB przy pomocy pseudonimu, ale wychodzi na to, że funkcja dostępna jest tylko z poziomu aplikacji na telefonie. Nie widzę takiej opcji na komputerze. Czyli Mark powoli będzie wyłączać wersję webową? #facebook #internet
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie tak, że w messengerze (albo messenger.com albo na facebooku) wiadomości się nie wysyłają albo sama strona nie ładuje się?
Jedynie, gdzie to działa za każdym razem jest smartfon, ale wolę korzystać z desktopa.
Czy ktoś też tak ma, czy tylko ja?

#facebook #messenger
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach