Jak ludzi wczoraj wylogowało z tego mesengera to do dziś się nie zalogowali. Wielu pewnie nie zna hasła inni zrobili sobie weekend bez internetu.

#facebook #messenger
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh, szkoda że ludzie dostali autologowanie ponownie do Facebooka po crashu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Duża część ludzi zwłaszcza starszych (ale teraz też nawet młodych) zakładając konto na FB nie pamięta nawet na jakim e-mailu i haśle założyło swoje konto, są zalogowani z pamięci przeglądarki od momentu założenia konta xD
Gdyby tak Facebook wywalił wszystkich z kont i kazał im się ponownie zalogować to 1/4 raka z Facebooka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lech1991: nie musisz wysyłać randomowym małolatom bydlaka, wystarczy że trollujesz, wywołujesz shitstorm poprzez np regularne wrzucanie na grupki kontrowersyjnych treści w których ludzie w komentarzach łamią regulamin zachowując się jak małpy i robiąc bydło - algorytm traktuje cie wtedy jak potencjalne fejkowe troll konto i po powtarzającym się schemacie może ci zrzucić konto z rowerka pytając o weryfikacje czyli zdjęcie Twojej mordy, które będzie weryfikowane przez prawdziwych pracowników FB, bo
  • Odpowiedz
@Sathanas_Gloriam: Myślę że nikt poza jakimiś debilami nie płakałby za Facebookiem, może powstałoby coś lepszego a może idea GG przeżyłaby renesans, chui to wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja odczytując wykopkowe trendy obstawiam, że przydałby się im taki komunikator w stylu GG, w którym byłaby możliwość pozostawania ukrytym shadow creepy - coś dla wykopków, czyli żeby nie musieli podawać swoich prawdziwych danych osobowych do czasu aż
  • Odpowiedz