Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rales: Ja z Europy akurat praktycznie nic nie zwiedziłem bo mnie mega nudzą te kierunki.
Tylko NIemcy w sumie i UK jak było jeszcze w UE.
Za to polecam wylecieć gdzieś dalej np. do Azji czy na jakieś Malediwy.. w USA byłem też robi wrażenie.
Wtedy zaczyna się zabawa
  • Odpowiedz
Z punktu, czysto geograficzne, Polska bardziej jest dostosowana do strefy utc +2, ale z kwestii gospodarczo-biznesowej jesteśmy w utc+1.
W czasie zimowym mielibyśmy jak teraz w letnim, a w letnim jeszcze godzinę do tyłu w porównaniu do obecnego letniego.

rales - Z punktu, czysto geograficzne, Polska bardziej jest dostosowana do strefy utc...

źródło: temp_file3640892727982470517

Pobierz

czy???

  • tak, wolałbym wschodni utc+2 37.0% (10)
  • nie, wolałbym zostać przy naszym 48.1% (13)
  • nwm / sprawdzam 14.8% (4)

Oddanych głosów: 27

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrq: Eee, komedia.
Jak sami twierdzą na stronie są tylko Proof-of-concept kilku "pasjonatów", oczywiście robią ten PoC pod kontem zgarnięcia dotacji w jakimś programie EU.
A teraz będzie najzabawniejsze

  • Odpowiedz