Chciałbym serdecznie podziękować zespołowi prasowemu Orlenu, który jest tu chyba pod użytkownikiem @orlen_lite, serio. Gdybyście nie domagali się od reklamobiorcy takiej cenzury i nie wkurzyli połowy użytkowników wypoku - to sprawy Orlenu nie byłyby aż tak nagłaśniane jak teraz żeby cała główna była załadowana absolutnie każdym negatywnym newsem.

Jeszcze raz dzięki, dobra robota. Ludzie powinni wiedzieć.

#orlen #paliwa #energetyka #gielda #obajtek
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: myślę że oni mają to w p-----e co sądzą o nich przegrywy i patusy oglądające innych patusów na stremach czy w klatkach, a teraz niestety w większości z takich ludzi się składa wykop


Jeśli mają to w dupie, to czemu 0rlen smaruje grubo rogale biaukowi?
  • Odpowiedz
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArtBrut: dawaj linki jakies na to. Jesli francuz wycofuje sie z rosji to nie dlatego ze jest "moralny" albo wspiera Ukr, po prostu nie ma gdzie wozic tego gazu bo rus spada ilosc kontraktow.
  • Odpowiedz
@CZechuXX: Weź ty się wysil trochę i poszukaj informacji najpierw po przez jakąś wyszukiwarkę.
Przecież jak wpiszez w jakijkolwiek wyszukiwarce zwrot "opłata handlowa" a jak dodasz jeszcze "energa" to ci wyskoczy tyle informacji, że aż przykro, że się o to jeszcze pytasz, skoro ci już zasugerowałem, że nie trzeba jej płacić
  • Odpowiedz
Uważajcie Mirki na Enea. Lecą sobie w ch*ja. Podałem stan licznika 01.01.2023 i wyszło mi zużycie względem poprzedniego odczytu 380kWh. Zaksięgowali mi 300 na dzień 31.12.2022. Według nich zużyłem 80kWh 01.01.2023.

#enea #energetyka #szczecin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@vidic15 @Raintek jak się rozwiązały Wasze sprawy? U mnie Enea już całkiem poleciała w CH*** i od pół roku robili mi faktury jako szacunek i to oczywiście zaniżone. Faktyczny odczyt zrobili dopiero w styczniu i uwaga. Wg Enei zużyłem w styczniu 1700 kWh gdzie nawet na fakturze mi napisali że w analogicznym okresie roku temu zużycie było 700 kWh xDD Nie mówiąc już o tym że stawką VAT się zmieniła
  • Odpowiedz
Mirki, budował ktoś pionową turbinę wiatrową we własnym zakresie? Albo kupował jakąś i może polecić? Przy czym nie mówię o 100W, bo to w ogóle sobie można darować moim zdaniem.
I w sumie pytanie związane z tematem: jak ktoś ma taką turbinę do 5kW dla przykładu, to jak to wygląda z podłączeniem do sieci od strony prawnej?

#diy #warsztat #inzynieria #energetyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach