#dziendobry Zimno, pochmurno.

WIATR............ zachodni południowo-zachodni (WSW) z prędkością 11 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
TEMPERATURA...... 1
mroz3 - #dziendobry Zimno, pochmurno.

WIATR............ zachodni południowo-zachodni...

źródło: obraz_2024-01-23_071756754

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

11 lat starań


Wytrysk to od 2 do 5 ml, średnio więc 3,5.

Jeśli staraliście się te 5 razy tygodniowo to przez te 11lat wychodzi ok 9,5l nasienia. Nieźle.
  • Odpowiedz
#dziendobry Zimno, niewielkie zachmurzenie.

WIATR............ południowo południowo-wschodni (SSE) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... bezchmurne niebo
TEMPERATURA...... 2
mroz3 - #dziendobry Zimno, niewielkie zachmurzenie.

WIATR............ południowo poł...

źródło: obraz_2024-01-22_071844038

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dziendobry #pracbaza

Eh chłop wstał i musi handlować od samego rana, do pokonania mam kilka lat świetlnych, pózniej jeszcze muszę wrócić a wy marudzicie że po bułki trzeba iść, cieżkie jest życie space truckera samo się nie kupi i nie sprzeda, trzeba latać ;/
Drake1 - #dziendobry #pracbaza

Eh chłop wstał i musi handlować od samego rana, do po...

źródło: m23

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Korandosama: Ogarnąć może każdy, fakt to zajmuje trochę, łap śmieszny ale aktualny obraz o eve.

Swojego czasu miałem eve w małym palcu po długiej przerwie naprawdę potrzebowałem kilku dni żeby sobie ogarnąć na nowo "aspekty podstaw w pewnych dziedzinach i czynnościach w grze" zwłaszcza po zmianach w mechanice dodatkach itp, jest sporo nowego kontentu.
Drake1 - @Korandosama: Ogarnąć może każdy, fakt to zajmuje trochę, łap śmieszny ale a...

źródło: ev1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Drake1: Sama gra jest stara ale wciąż wspierana, rozwijana i graficznie odświeżana. Pamiętam jej początki, trochę wtedy w nią grałem. Jak przyszedłem po 5 latach zerknąć co tam się nowego porobiło to się za głowę złapałem tyle było zmian. Taki Path of Exile swojego gatunku.
  • Odpowiedz
  • 28
@Tomek-Barabasz

No ja właśnie idę spać :) w firmie się zesrało i 5h naprawiałem usterkę a że odbiłem się jeszcze przed północą to liczy się jako nadgodziny z niedzieli płacone 300% więc poprosiłem tylko żeby do mnie nie dzwonili przed południem jeżeli znów coś jebnie xD

  • Odpowiedz