Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 21 stycznia 2024, jest to 21 dzień roku.

Imieniny Agnieszki, Długomiła, Epifanego, Inez, Jarosława, Jarosławy, Jerosławy, Marcelego, Patroklesa - życzymy zdrówka ()!

Święta, święta: Dzień Babci - i po świętach.

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 16.7°C, Słońce wstało o 08:07 a zajdzie 19:48. Dla porównania w Poznaniu jest -3.3°C, a Słonko będzie z nami od 07:49 aż do 16:18.

Cytat na dziś: Ludzie są po prostu różni. Jeden robi się dziki, kiedy słyszy prawdę, a inny nie może ścierpieć frazesów.

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @farbowanylisek: @K00tek: @reyley: @Lutniczek: @Marinero1: @Mozolny_Szturm12:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 7
  • Odpowiedz
@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @shitty_support: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @micke: @cybulion: @K00tek: @Mozolny_Szturm12:

U Panie, aż będę musiał jeszcze odnieść się do niektórych komentarzy o liście przebojów XD

@Pjotsze: doskonale :D

TLK 53170/1 w góry... 12h w pociągu. XD

@cybulion: ło panie xD taką podróż to miałem kiedyś jak wracałem w
slabehaslo - @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazekone: ...
  • Odpowiedz
@slabehaslo:
Laufey polecam,bo to taki przyjemny miks jazzu i popu. Dziewoja ma zresztą bardzo miły wokal :-)
Początek "Maniac" może przypominać piosenkę OMD, ale coś mi się zdaje, że żaden sampel nie był "pożyczany". Chociaż może jakaś inspiracja tam była, kto to wie XD
Ostatnio naszło mnie na słuchanie takich klimatów jak Angles of Venice (które zresztą mocno polecam). Czegoś w rodzaju world music albo muzyki wzorowanej na antyku. Pozwala mi
  • Odpowiedz
@Pjotsze:

Ale powiem Ci, że warto też sięgnąć po oryginalną dwójkę. Od czasu do czasu chodzi za śmieszne pieniądze na GoGu XD

panie, na gogu to mam z 20 gier w których nawet nie zainstalowałem xD to droga do nikąd :D ale kiedyś spróbuję, tym bardziej, że trójka to taka chyba lekko ulepszona dwójka, coś jak pomiędzy Diablo 1 i 2 (ale mogę się mylić)

Właśnie pobieram z archiwum "Głupki z
  • Odpowiedz