Dzień dobry kochani,
Kto kończy kolejny epizod psychotyczny bo ma lepsze leki? No jaaaa :) Zaraz narobię sobie yerby i jedziemy z robotą!
Dobrze być znowu sobą w swojej głowie. Ale mam humor gitówa.
  • Odpowiedz