Najlepiej zadzwoń i zapytaj.
Coś tarło w kole okazało się że to jakaś blacha :) przekonał mnie tym że przykręcił owiewkę wkrętarka bo go to wkurzało. (za free :)) Ma spory ruch, więc chyba jest dobry.
  • Odpowiedz
#spa #dolnyslask mirki szukam jakiegos sprawdzonego spa na weekend w okolicach dolnego slaska dla 2 osòb - #wroclaw here - budżet do 1k pln, czy możecie coś polecić bo różowy o tym marzy od dluższego czasu, a nie mam pomyslu gdzie mogę ją zabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie tylko do mireczków z #dolnyslask czy u was też mówiło się "na pole"? Bo zawsze słyszę, że to powiedzenie charakterystyczne dla Krakusów, a gdzie nie byłem w okolicach Nowej Rudy/Kłodzka/Wałbrzycha, to każdy mówił "na pole"

Na pole czy na dwór?

  • Na pole 12.7% (14)
  • Na dwór 60.9% (67)
  • Nie jestem z dolnego/sprawdzam 26.4% (29)

Oddanych głosów: 110

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tego na rynku jeszcze nie było - wprowadzamy płytę gazową z automatycznym czyszczeniem!
Wystarczy jeden dotyk na panelu sterowania, a uruchomi się spryskiwacz i właściwie przygotowana wycieraczka.
Póki co to jeszcze prototyp ale dziś przyznano nam patent.

Za niedługo rozpoczniemy fazę otwartych testów i zaprosimy Mirków z okolicy #swidnica #dolnyslask

SOLGAZ - Tego na rynku jeszcze nie było - wprowadzamy płytę gazową z automatycznym cz...

źródło: comment_XhY0EGpylaBzqBMVn6d4bGpvJGKKWwy2.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stassma: Heheszki heheszkami, ale takie są fakty. Tramwaj jest zbudowany zgodnie z pewnymi standardami które spełnia, natomiast perony nie spełniają tych standardów i jest problem.
  • Odpowiedz
Dzień dobry,
Jeśli nie macie jeszcze planów na nadchodzący weekend, a lubicie #sudoku, czy inne łamigłówki logiczne, to chciałbym Was zaprosić na V Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku, w tym roku gospodarzem jest #pwr, a wszystko odbędzie się w budynku D20. Eliminacje last-minute zaczynają się o 8:30, a następnie o 10 trzy rundy zasadnicze i finał. Najlepsi wygrywają wycieczkę do Radomia ( ͡° ͜ʖ
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach