Hej wykop, pierwszy post. Czy mireczki i mirabelki zajmujace sie cadem ewentualnie jakims projektowaniem 2d-3d moglyby pomóc w wybraniu jakiegos softu do bardzo basicowego domowego użytku? Spawam, mam kilka pomysłów i chciałbym je sobie przetworzyć z luźnej idei w formę graficzną, a przyznaję nie ogarniam tych wszystkich softów. Może byc nawet jakies płatne oprogramowanie, aby tylko w przystępnej cenie bo będę się go i tak uczył, wiec jak się poddam to nie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach