Affinity ogłasza właśnie że przechodzi z 1.9x do 1.10 co jest wielkim skokiem bo 1.8 do teraz to 2-3 lata (?) Niby największy skok wydajnościowy a ja się pytam - tzoooo!? Przecież to właśnie stabilnością i szybkością bije wszystko co od Adobe cały czas! No i interfejs znacznie przyjaźniejszy, bez ciężaru 20-30 letniej spuścizmy wsparcia wstecznego aplikacji od Adobe.

Polecam Affinity w opór, wypowiadam się z perspektywy Windowsa gdzie pracuje perfekcyjnie a
Entroop - Affinity ogłasza właśnie że przechodzi z 1.9x do 1.10 co jest wielkim skoki...

źródło: comment_162836259240I4PWQE4MvdT1sUyayVrM.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartholomew: to jest spoko i w PS powinien być standard, ale mi bardziej chodzi o takie coś że tworzę sobie grupę obiektów, robię z niej smart object, i przekształcam je w różny sposób w głównym dokumencie, a potem jak coś chcę zmienić, to robię zmianę tylko w jednym z nich i wszystkie się aktualizują. Coś jak komponenty, tylko komponenty zwykle się gdzieś zapisują globalnie a to może być wada.

Jeśli
  • Odpowiedz
@Kien: Jest na to już patent.

@Entroop: Ręcyma i nogami się pod tym podpisuje. Wychowałem się na Adobe, ale za wiele razy mnie ta miłosć zdradziła ._. Jeszcze nie miałem jedynie okazji przetestować ichnej wersji InDesigna przy składaniu czegoś cięższego, ale gorszej wydajności od opasłego InDesigna raczej nie ma co się spodziewać.
  • Odpowiedz
@Fugi88888:

-czego omega nie daje lume w cyferki w planet ocean to ja nie wiem -daliby lime wywalili date i tez byłoby pieknie

tego fragmentu nie rozumiem, bo nie jest po polsku, ale jeśli chodzi o design, to mixem suba z explorerem jest Hydroconquest i biorąc pod uwagę ile kosztuje ten Steinhart, to zdecydowanie wolałbym Longinesa
  • Odpowiedz
@paczelok: Z pewnością jak tylko pojawi się jakieś wydarzenie od PL JUG to wspomnimy o nim na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ramach informacji - wprowadziliśmy możliwość obserwowania list wydarzeń. Po stworzeniu listy wydarzeń dopasowanej do Twoich zainteresowań (w tym przypadku - IT Kraków), wystarczy, że klikniesz Obserwuj i od tej chwili raz w tygodniu otrzymasz od nas maila z aktualizacją Twojej listy (
  • Odpowiedz
@wolter_wait: musiałbym zerknąć najpierw jak to wygląda, pomyślę wtedy nad zakresem audytu i metodami, oraz jak bardzo jest tam namieszane. Bo czasem wystarczy szybka analiza ekspercka dobrych praktyk, żeby wyłapać sporo rzeczy, a czasem sprawdzam strony na różne sposoby, i np według checklisty w której jest 250 warunków do weryfikacji :) Do tego też zależy czy wystarczy lista problemów i ogólne rekomendacje, czy np. konkretne zaprojektowane rozwiązania jak coś powinno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zaplusuj jeśli ty też uważasz, że fajnie by było reaktywować (po Priv z 2015) pomysł dotykowego smartfona z androidem i odsuwaną fizyczną klawiaturą ALE w wersji PIONOWEJ. ()

Czyli tak jak chyba większość osób (w tym ja) preferuje wprowadzać tekst kiedy siedzą w telefonie. I tak jak nokia serii E6X/7X była bodajże projektowana (σ ͜ʖσ) pod wygodę "ludzi interesu" używających
wygolony_libek-97 - Zaplusuj jeśli ty też uważasz, że fajnie by było reaktywować (po ...

źródło: comment_1627159543VgzCt1JKdR0zxCwvA4mjrO.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jason_Stafford: szkoda, że jednak ta którą dawał blackberry kiedy próbowali ratować swoje "klawiszowce" wobec ekranów dotykowych tak fajna wizualnie nie była.

Jak te dopracowane biznesowe klawiaturowce, które pamiętam z dzieciństwa. Kiedy to jeszcze megarozmiary ekranów miały nastąpić i modele na rynku co marka to się jakoś zewnętrznie wyróżniały. Co numer to jakiś element dodano i zaowalano.

Było więcej ramek i formy ale i ona była jednak wyróżniająca się kiedy jeszcze
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: dla mnie killerem była xperia mini pro (sk17i), jakby sprzedawali ja dzisiaj ze świeżym systemem to bym nic innego nie chciał. No może minimalnie większa powinna być na obecne standardy lub mniejsze ramki mieć
  • Odpowiedz