Jak moje akcje spadają, to włączam obligacje do całego portfolio. Dzięki temu moje spadki są o ~40% mniejsze. No ale jak akcje rosną, to wyłączam je, dzięki temu mam większy zysk
Po więcej porad zapraszam na priv
#gielda
Po więcej porad zapraszam na priv
#gielda














#heheszki
źródło: image
Pobierz