Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BrotatyChleb

BrotatyChleb

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5784
  • Znaleziska 465
  • Mikroblog 5319
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 22
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
5 godz. i 22 min temu
  • 37
Za każdym j-----m razem

#heheszki
6poziomprokrastynacji - Za każdym j-----m razem

#heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 3 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@6poziomprokrastynacji: aż sprawdziłem swoja paczkę, nadana dziś o 7:30 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb wczoraj, 07:08:05
  • 1
Jak moje akcje spadają, to włączam obligacje do całego portfolio. Dzięki temu moje spadki są o ~40% mniejsze. No ale jak akcje rosną, to wyłączam je, dzięki temu mam większy zysk

Po więcej porad zapraszam na priv

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
wczoraj, 07:14:06 via Wykop
  • 2
@BrotatyChleb: Mezopotamskie weź, bez nich się nie najesz
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb 12.06.2026, 12:23:53
  • 4
W sumie myślę, ze szczur może sporo urosnąć, jak otworzą OKI. Trzeba dokupić

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
12.06.2026, 12:24:54 via Wykop
  • 0
@BrotatyChleb: na OKI to bardziej GPW S.A. skorzysta, szczurzysko na opcjach
  • Odpowiedz
damer135
damer135
12.06.2026, 12:26:45 via Wykop
  • 1
@sforce: dokładnie, planuje kupić GPW na IKE soon jak wpadnie grosz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

194

Stworzyłem darmową grę o Autobusach

Stworzyłem darmową grę o Autobusach

https://minibusses.jakubkosmal.pl/ Stworzyłem darmową grę Mini Busses. To moja pierwsza wydana gra. W grze rysuje się trasy autobusów i próbuje przewieźć jak najwięcej pasażerów. Gra jest prosta, ale wymaga trochę planowania i strategicznego myślenia. Można zagrać na Androidzie albo bezpośrednio w p

kuba-kosmal
z
wykop.pl
dodany: 11.06.2026, 12:12:29
  • 53
  • #
    minibusses
  • #
    gramobilna
  • #
    android
  • #
    indiegame
  • #
    gamedev
BrotatyChleb
BrotatyChleb 11.06.2026, 14:27:52 via Wykop
  • 2
Ciezko kasuje się linnie autobusowe. Przydałby się przycisk wstrzymania czasu, żebym mógł pomęczyć się z liniami. Albo np skasowanie całej linni jednym przyciskiem
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 11.06.2026, 14:53:44 via Wykop
  • 0
@kuba-kosmal: Chce poprowadzić trase do przodu, a tu mi snapuje trase do przystanku i musze zmienić mój plan ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dodałbym małe kosze na śmieci obok tras po prawej zeby szybciej kasować trasy
BrotatyChleb - @kuba-kosmal: Chce poprowadzić trase do przodu, a tu mi snapuje trase ...

źródło: image

Pobierz
zarroc
zarroc
10.06.2026, 12:02:14
  • 21
Jak ja czytam komentarze pod pierwszymi wpisami konkursu #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem to mam xD z wykopu
link dolny
zarroc - Jak ja czytam komentarze pod pierwszymi wpisami konkursu #konkursnanajbardzi...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 10.06.2026, 13:28:14 via Wykop
  • 1
@zarroc: wspaniały memik, zupełnie o nim zapomniałem a to #kolekcjaklasyki
  • Odpowiedz
selenita66
selenita66
09.06.2026, 18:57:08
  • 144
Co tam u Was? Bo u mnie praca na budowie wre.

#staregry
selenita66 - Co tam u Was? Bo u mnie praca na budowie wre.

#staregry

źródło: pharaoh

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 09.06.2026, 20:25:26 via Wykop
  • 0
@selenita66: aż mnie kusi zeby kupić PC albo chociaż laptopa do gier XDD Powiedz ty mi jeszcze pioter, ze w zeusa też grasz
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb 06.06.2026, 15:21:07
  • 1
Zastanawiam sie czy mie opchnac amazonu i mikrosoftu i all in w szczura ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb
Autor
06.06.2026, 16:01:02 via Wykop
  • 1
@Peptalk: to pozycz stowe, swoimi nie gram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
03.06.2026, 08:26:48
  • 8
#gielda cdp to nowy ubisoft?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 03.06.2026, 08:55:11 via Wykop
  • 0
@kromeczek: jedyne akcje jakie mam na minusie to wiedzminy i dino XD
  • Odpowiedz
somskia
somskia
28.05.2026, 08:13:21
  • 50
Nic mnie tak nie bawi, jak słowo WILCZUR. Zawsze widzę wtedy swojego łojca, jak mówi: „PA JAKI WILCZUR IDZIE” #gownowpis
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 28.05.2026, 12:01:21 via Wykop
  • 3
@somskia: pa jaka WILCZURZYCA
BrotatyChleb - @somskia: pa jaka WILCZURZYCA

źródło: 9098A42D-72A7-4BD9-87C9-CBF95C7C0637_1_105_c

Pobierz
  • Odpowiedz
ww00
ww00
28.05.2026, 10:13:46
  • 93
Tak uśredniłem CDR, że mam w nim 1/3 portfolio.
Jprdl.
Wiedźmin, wiedźmin ty chuju.
#gielda
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 28.05.2026, 11:57:23 via Wykop
  • 4
@korkyx: Kolego, po kim ty taki chytry na wiedzę jesteś?
  • Odpowiedz
Codon
Codon
26.05.2026, 20:08:08
  • 377
#gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków, co tu się odwala to ja już nie mam pojęcia.

Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.

Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
Codon - #gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków...

źródło: IMG_0156

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 27.05.2026, 07:17:28 via Wykop
  • 3
@Eksagnem: Jak masz JDG, to jesteś freelancerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie dziś w------i ze strony /about firmy, bo jestem freelancerem. Sam CEO zrobił pull requesta XD
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb 20.05.2026, 08:02:17
  • 12
Dokupiłem wiedzminów i przekroczyłem 100k na IKE/IKZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
BrotatyChleb - Dokupiłem wiedzminów i przekroczyłem 100k na IKE/IKZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gi...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb
Autor
20.05.2026, 08:15:19 via Wykop
  • 1
@PozdroMleczny: może i tak XD Ale jeszcze 2-3msc i doładuje reszte IKE/IKZE i już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb 19.05.2026, 15:15:19
  • 1
Wpłaciłem 8k na IKE i teraz myśle czy all-in szczur czy wiedzmin

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb
Autor
19.05.2026, 15:17:02 via Wykop
  • 1
@jmateuszj: na szczura mam dużą ekspozycje - 1 (słownie, jedną) akcje
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb
Autor
19.05.2026, 15:20:13 via Wykop
  • 0
@jmateuszj: może zrobie fity-fifty
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb
Autor
19.05.2026, 15:24:03 via Wykop
  • 0
@pepedros: Wiedzminów tylko mam pod premiere, a tak to wszystko kupuje long term xD
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb 19.05.2026, 08:47:21
  • 3
W końcu mam trochę $#$$ więc zaczynam ładować IKE i IKZE na ten rok.
Jutro leci kolejny pakiecik wiedzminów

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb
Autor
19.05.2026, 08:51:30 via Wykop
  • 0
@RunningMan: Nic nie poradzę na powolne przelewy. No i w sumie i tak trzymam do premiery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
StaryMonitKonta
StaryMonitKonta
29.04.2026, 01:04:32
  • 145
wiecie, że poza Polską prawie nikt nie używa XD?
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 29.04.2026, 06:46:43 via Wykop
  • 2
@StaryMonitKonta: Kiedyś pracowałem z serbami i używali tak samo często jak ja xD
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
17.04.2026, 07:45:14
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 17.04.2026, 07:53:13 via Wykop
  • 3
@Mikuuuus: co on sobie myślał XDDDDDD że przetnie drona jak samuraj? xD
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb 10.04.2026, 03:02:58
  • 6
Ja p------e, snilo mi sie ze mnie wąż gonił, obudzilem sie i juz nie zasne xDDD #gownowpis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztygar
sztygar
sztygar
10.04.2026, 03:46:31 via Android
  • 2
@BrotatyChleb: pewnie mialeś fleszbeki jak cię żmija goniła
https://youtu.be/84oiLxI_UEQ
  • Odpowiedz
lubie_malowac_obrazy
lubie_malowac_obrazy
06.04.2026, 12:10:42
  • 0
#gielda

u hamburgera dzisiaj

  • pompa 29.2% (50)
  • kibel 33.3% (57)
  • boczniak 37.4% (64)

Oddanych głosów: 171

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 06.04.2026, 12:23:41 via Wykop
  • 16
@kojiro_hyuga: każdy dostanie w dupe po równo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
06.04.2026, 06:56:41
  • 658
Żona jebła focha, syn obrażony ale tradycja to tradycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#swieta #smingusdyngus #heheszki
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrotatyChleb
BrotatyChleb 06.04.2026, 08:48:43 via Wykop
  • 0
@krulkartonu: długo gotowałeś wodę?


@Catmmando: do wrzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Jan Pawel

  • Drugi, zawsze drugi
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.07.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.01.2017

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz
  • Komentator
    od 30.04.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking