Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@lubie_jablka: Pewnie dlatego że wszystkie reaktory wyłączyły się normalnie.
- 4
@PuchatyKuba @cyberspace @John_archer Tak na serio, to elektrownia w Fukushimie przewidziana była do zamknięcia, ale ponieważ Japończycy byli przeciwni budowaniu nowych elektrowni, to władze zwlekały z zamykaniem starych. Przed katastrofą mieli 50 elektrowni, bezpośrednio po zgasili wszystkie, ale potem uruchomili ponownie 7. Mają zapis, że żadna elektrownia nie może pracować dłużej niż 50lat, więc za 20lat żadna z obecnie istniejących nie będzie mogła pracować. Nie chcą z nich rezygnować,
Wysłałem swojego najlepszego termometryste na balkon. Jeden termometr się stopił i spłynął ze ściany, a drugi pokazał 36 stopni, nie jest źle, to ekwiwalent jednego ludzkiego organizmu, nie jest świetnie, ale nie ma tragedii.
Trzeba tylko polewać wodą twarz i przeguby i dużo pić.
#czarnobyl #pogoda #l-------------j #z-------------j
Trzeba tylko polewać wodą twarz i przeguby i dużo pić.
#czarnobyl #pogoda #l-------------j #z-------------j
źródło: comment_qmkOuWeIGAg7GD9J9RNLF7QoEkcsnNks.jpg
Pobierz- 5
@Slucham_psa_jak_gra_: No mam zapasy. Ale o prysznicu mogę zapomnieć.
- 16
@jazmojegopokoju względy bezpieczeństwa. Żeby ewentualne radionuklidy osiadły na tych ciuchach, a nie na skórze czy włosach
- 12
@jazmojegopokoju: po godzinach mają drugą robotę w piekarni i nie ma czasu się przebierać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@tadeusz-teodolit: ciekawe czy będzie ban ze strony, hehe, Diatlova
@tadeusz-teodolit: niby bk, ale te nazwiska wszystko zepsuły
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
6
Czarnobyl: Jak brzmi tragedia?

Muzyka w serialu HBO staje się osobnym bohaterem zwiastującym zagrożenie. O tym jak była nagrywana, jak ją wykorzystano i dlaczego różni się od innych soundtracków
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@suze jakbyś znalazł to mi podrzuć
#seriale #czarnobyl #snk #shingekinokyojin #mangowpis #anime
Obejrzałem pod wpływem tego całego hype'a serial Czarnobyl i powiem tylko tyle, że się wynudziłem. Znaczy serial zły nie jest, ale chyba mam wygórowane oczekiwania. Wracam do oglądania lepszych serii. Żaden muricański serial nie dostarczył mi dotąd takich wrażeń emocjonalnych i estetycznych jak dobre animu. Plus dla twórców za idealne oddanie klimatu socrealizmu.
Obejrzałem pod wpływem tego całego hype'a serial Czarnobyl i powiem tylko tyle, że się wynudziłem. Znaczy serial zły nie jest, ale chyba mam wygórowane oczekiwania. Wracam do oglądania lepszych serii. Żaden muricański serial nie dostarczył mi dotąd takich wrażeń emocjonalnych i estetycznych jak dobre animu. Plus dla twórców za idealne oddanie klimatu socrealizmu.
źródło: comment_1HXn0xogiDzR2gKiPOCoNfIzwAvaAaOO.jpg
Pobierzchyba mam wygórowane oczekiwania
@hetman-kozacki: Chyba odwrotnie, chcesz po prostu jakąś n-----------ę jak w co drugim anime xd
- 4
@Murasame: weaboo nic nie przekona do normalności
- 165
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
@Chad_Klaudiusz:
gorące jak Strażak z Prypeci
gorące jak Strażak z Prypeci
źródło: comment_30M0JtOHQdMh6ZxfdlEZGoOfMlF5fO9m.jpg
Pobierz@Chad_Klaudiusz: Three tits. Not terrible, not great.
- 24
@hiperchimera to byłeś w Czarnobylu w 1986?
- 0
@robvan: nie bardzo rozumiem tej logiki ? ¯\_(ツ)_/¯
podesłałby ktoś linka do wszystkich odcinków serialu w jednym? i najlepiej hd i lektor polski
#czarnobyl
#czarnobyl
@tylkoponsfw: Są na CDA, wpisz sobie w google i znajdziesz
@tylkoponsfw: Hbo go
- 5
Dla mireczków zainteresowanych tematyką #czarnobyl - jest nowa książka Kate Brown - "Czarnobyl". Właśnie się wybieram kupić, bo mam ochotę tym razem na papierowe wydanie.
Polecam nawet nie wiedząc co w środku, bo czytałem jej "Plutopię" która jest historią początków amerykańskiego i sowieckiego programu nuklearnego. Tam jest m.in. opisane miasteczko Majak koło Oziorska gdzie dochodziło do ogromnych skażeń. Aczkolwiek jeśli komuś się wydaje że u amerykanów było lepiej, to się myli.
Polecam nawet nie wiedząc co w środku, bo czytałem jej "Plutopię" która jest historią początków amerykańskiego i sowieckiego programu nuklearnego. Tam jest m.in. opisane miasteczko Majak koło Oziorska gdzie dochodziło do ogromnych skażeń. Aczkolwiek jeśli komuś się wydaje że u amerykanów było lepiej, to się myli.
źródło: comment_TIoK4cIpBzJM02S4Badp42AS9pN5V0Db.jpg
Pobierz- 3
@orle: Grę o tron wydali to i to może wydadzą. Zapytaj się na ich facebooku
- 2934
- 1043
Przy czym od razu chciałbym sprostować pewien błąd.
Ja wcale nie jestem z innej części kraju niż Przasnysz. Ja wychowałem się w tamtych okolicach i dla mnie nie był to żaden szok.
Można wręcz powiedzieć, że jeśli Przasnysz to Prypeć, to ja jestem starym i doświadczonym Stalkerem i moja reakcja na to miasto to nie szok, tylko:
Ja wcale nie jestem z innej części kraju niż Przasnysz. Ja wychowałem się w tamtych okolicach i dla mnie nie był to żaden szok.
Można wręcz powiedzieć, że jeśli Przasnysz to Prypeć, to ja jestem starym i doświadczonym Stalkerem i moja reakcja na to miasto to nie szok, tylko:
źródło: comment_mq575xVmf4gQeHGIHjo6a3zYk5kIujJN.jpg
Pobierz- 2152
11
Użytkownik Wykop.pl porównuje Przasnysz do… Prypeci

Wiemy doskonale jaki jest przasnyski dworzec oraz jaki komfort jazdy oferują niedobitki PKS-u. Do tej sytuacji zdążyliśmy się przyzwyczaić, ale dla człowieka z innej części kraju kontakt z naszym
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #






























Czarnobyl jest jak Disneyland.