@naczarak: Tak było. Bojówki szurokomando są wśród nas, okładają pięściami ludzi bez maseczek, a w przerwach podpalają punkty szczepień. Przypomnij ile było w tych sprawach skazań? Mogą być te najgłośniejsze.

Za to wyznawcy obrządku covidowego to ostoja kultury, rozumu i ogłady.
Dutch - @naczarak: Tak było. Bojówki szurokomando są wśród nas, okładają pięściami lu...
  • Odpowiedz
Mirki, pomocy. Potrzebuję na szybko odpowiedzi. Zrobiłem test na koronawirus. Wyszło, że mam covida. Teraz mam gorączkę 39.6. Bardzo źle się czuję. W dodatku mam ból pleców, bardzo tępy ból mięśni w nogach.Boli mnie głowa. Czy jak pojadę zaraz do szpitala to w takiej sytuacji mogą zatrzymać mnie w szpitalu? Wolałbym dostać leki na covid i leczyć się w domu
#koronawirus #covid19 #omikron #covid
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Edenes: Przez setki lat ludzie leczyli przeziebienia i grypopodobne infekcje a teraz mimo że NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO to ludziom mózgi wyprało. Dlatego zrobienie testu nie oznacza że człowiek zacznie sie leczyć ale oznacza, że jeszcze bardziej o--------a na banie ()

Z takim podejsciem to chyba tylko utylizacja.

A gdyby wyszedł Ci negatyw to co byś zrobił ? To samo czyli nic. Pisał na wykopie zamiast
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: I tak do końca świata mamy trzymać ten dystans? Przechorowanie delty skutkowało lżejszym przebiegiem omikrona, szczególnie jeśli ktoś był zaszczepiony. Dwie dawki plus choroba dawały lepsza ochrone niż trzy dawki bez przechorowania. Wirusy najczęściej mutują w kierunku mniejszej zjadliwości i większej zaraźliwości, co właśnie obserwujemy. Z takich realnych rzeczy, dla osób, które jednak chcą żyć normalnym życiem o których nie wspomniałeś:
-Osiągniecie prawidłowej masy ciała (bardzo bardzo ważne)
-Utrzymywanie
  • Odpowiedz
Kolejne zwycięstwo w walce o transparentność w działaniach rządów w UE!

Hiszpanski sad daje panstwu 10 dni na ujawnienie wszystkich umow podpisanych z Pfizerem


@Watchdog_Polska kiedy u nas coś podobnego? Liczymy na was ( ͡° ͜
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#covid19 #koronawirus #slask #katowice

W woj. śląskim w moim otoczeniu jest mnóstwo przypadków covidu. Ja sam jestem chory wraz z moją rodziną. Część z moich krewnych, z którymi nie miałem ostatnio kontaktu jest również chorych. Z tego co rozmawiałem z lekarzami przypadków jest wiele, jednak nie prowadzi się obecnie rzetelnych statystyk.

Ja sam level 33, rekreacyjny biegacz, a nie mam siły na nic. Uważajcie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć jak teraz wyglada w Polsce procedura, jak zrobiłem test z apteki, mam objawy, wyszedł dodatni to mam to gdzieś zgłaszać? Czy obowiązuje izolacja dla zakażonych czy została zniesiona razem z ta dla domowników? #covid19 #koronawirus
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Nie ma izolacji i nigdzie nie zgłaszasz. Jak chcesz to możesz iść do kościoła w najbliższą niedzielę bez problemu.
  • Odpowiedz