Wpis z mikrobloga

Przypominam tylko, że żyliśmy w czasach, gdy:

- za brak maseczki na ulicy dostawałeś mandat
- za wejście do lasu dostawałeś mandat
- za mycie samochodu w myjni dostawałeś mandat
- za jedzenie bułki idąc sobie chodnikiem dostawałeś mandat
- policja mogła cię zatrzymać na autostradzie i zapytać dokąd jedziesz i po co
- w bójki wdawali się ludzie w maskach z tymi bez masek i na odwrót
- kilkakrotnie rząd zmieniał narracje co do tego, czy maseczki pomagają, czy szkodzą i kto je powinien nosić i kiedy
- nakazano zamknięcie fitness clubów i restauracji w ramach walki z pandemią jako jej główne ogniska, rujnując tym samym życie tysiącom ludzi

BAREJA BY TEGO #!$%@? NIE WYMYŚLIŁ xD xD xD xD xD

Przyszłe pokolenia będą się o nas uczyć jako o największych idiotach i tchórzach jakich nosiła ta ziemia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #zalesie #polska #pandemia #covid19 #janusz #plandemia #koronawirus #koronaswirus
Pobierz
źródło: comment_1660123790krSouQ201dM7i8NwrRcAro.jpg
  • 6
@sikalafou jedynie dla świętego spokoju w mpk nosiłem i zimą na dworze komin, ale komin w sumie zawsze noszę, szybko mi przeszło maseczkowanie etc. gdy wielkie zło z Chin okazało się de facto tylko brzydkim bąkiem

Poza tym Ci faktycznie narażeni mieli to wszystko w dupie dopóki pan w telewizorku nie powiedział, że trzeba, a jak był czas i jakaś opcja by to na starcie wyhamować, to cóż, w dupie mieli
jedynie dla świętego spokoju w mpk nosiłem i zimą na dworze komin, ale komin w sumie zawsze noszę, szybko mi przeszło maseczkowanie etc. gdy wielkie zło z Chin okazało się de facto tylko brzydkim bąkiem

Poza tym Ci faktycznie narażeni mieli to wszystko w dupie dopóki pan w telewizorku nie powiedział, że trzeba, a jak był czas i jakaś opcja by to na starcie wyhamować, to cóż, w dupie mieli


@FotDK: