wiele razy padało szydercze pytanie: "jeśli teraz zdecyduję się na szczepienia to będę musiał przyjąć wszystkie poprzednie dawki?"

no i okazuje się że tak! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żeby zaszczepić
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dziś można sie zapisywac na szczepienie na 4. dawke (jesli dobrze licze). Szczepicie sie?

#covid19

Szczepisz sie 4. dawką na covid?

  • tak 15.2% (7)
  • nie 84.8% (39)

Oddanych głosów: 46

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mehmet_arcimboldo: @cagogsg:
Śmiechem, żartem, ale ostatnie dwa lata tej psychozy (nie wiadomo co będzie z trzecim "sezonem") to chyba najgorszy okres do życia od czasów stalinizmu w Polsce.
No może wyłączając stan wojenny - chociaż tam przynajmniej wiadomo było o co chodzi i pod tym względem było "stabilnie".

Dużo ludzi wyszło z tego z problemami psychicznymi co widać np. po zwiększonym spożyciu leków.
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: Lepiej: wchodzę do przychodni. Kobieta w recepcji na mnie z ryjem czemu bez maseczki. Wyszła lekarka i dołączyła się do wiązanki. Stoję spokojnie robię głęboki wdech i mówię głośno:
JAKA JEST RÓŻNICA W TYM, ŻE NIE MAM MASECZKI OD TEGO JAK WY NOSICIE JE NA BRODACH?
...ale i tak nie mogłem wejść. Debilizm.
Później lekarka mi się tłumaczyła, że takie procedury...
  • Odpowiedz
Właśnie miałam telefon z Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny. Oczywiście nie odebrałam tylko wygooglalam numer i w google widzę dokument jak na zdjęciu.
Jestem zagranicą i podróżowałam pociągiem i samolotem. Może być tak, że współpasażer miał #covid19 i chcą mi dowalić #kwarantanna ?
W jakiej innej sprawie mogą dzwonić?
#podroze
RozowaWkolorachTeczy - Właśnie miałam telefon z Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanit...

źródło: comment_1663058891dxQ5bfwLw3zAp97za2bFcU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RozowaWkolorachTeczy: Nigdzie nie dzwoń i zablokuj numer. W dupe cie moga pocalować. Niech wyślą pismo z decyzją adminsitracyjną jesli cokolwiek chcą. Sie nauczyli dzwonić po ludziach a to nie ma zadnej mocy prawnej podobnie jak wpisy dyrektora w dzienniczkach elektronicznych.
  • Odpowiedz