Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gruba-ryba

gruba-ryba

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4729
  • Znaleziska 418
  • Mikroblog 4311
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 10
mariusz95gd
mariusz95gd
30.05.2026, 07:03:52
  • 70
Cześć Wszystkim! Jestem już w domu. Musiałem uregulować trochę rodzinnych spraw, byłem na grupie AA i wracam do Was! Jest dobrze, czuję się świetnie, nie ciągnie mnie do picia. Chodzę z kotem na spacery. Dzisiaj wybieram się na rower, trzeba korzystać z wolnego weekendu. Raz jeszcze bardzo dziękuję za wsparcie. Życzę Wam miłej soboty! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1 #manieknaodwyku
mariusz95gd - Cześć Wszystkim! Jestem już w domu. Musiałem uregulować trochę rodzinny...

źródło: temp_file8129429005478557408

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 30.05.2026, 08:40:27 via Wykop
  • 1
@mariusz95gd: no to za ten sukces to ci się seteczka należy jak nic, ale tylko jedna
  • Odpowiedz
gruba-ryba
gruba-ryba 31.03.2026, 20:34:31
  • 3
#mecz JEST I KRAKEN
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 31.03.2026, 20:32:21
  • 1
#mecz zaczęło się pajacowanie i taki efekt tego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 31.03.2026, 20:16:37
  • 1
#mecz cash do zmiany
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 31.03.2026, 20:14:58
  • 1
#mecz żeby nie zapomniał Błaszczykowskiego na karne wpuścić
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 31.03.2026, 20:09:56
  • 0
#mecz wpuścić krakena
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 31.03.2026, 20:09:35
  • 1
#mecz oskarek jak dzik w sosnę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
31.03.2026, 20:10:44 via Wykop
  • 0
@gruba-ryba: to za Potop
  • Odpowiedz
gruba-ryba
gruba-ryba 23.03.2026, 11:08:53
  • 6
#gielda jasny c--j
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
02.03.2026, 10:12:49
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 02.03.2026, 10:41:30 via Wykop
  • 0
@Sram_Rzarem: no to p--------z głupoty bo Orlen ma 31% z arabii, nice try trolu
  • Odpowiedz
gruba-ryba
gruba-ryba 02.03.2026, 14:01:03 via iOS
  • 0
@Sram_Rzarem: tak to do twojej rodziny możesz się zwracać a nie do grubej ryby
  • Odpowiedz

510

"45 proc. podwyżki". Ludzie przerażeni rachunkami grozy po odmrożeniu cen energi

"45 proc. podwyżki". Ludzie przerażeni rachunkami grozy po odmrożeniu cen energi

1 stycznia 2026 roku ceny energii elektrycznej zostały odmrożone. Firmy energetyczne powróciły do elastycznych ofert.

neo78
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 01.03.2026, 19:49:28
  • 257
  • #
    energetyka
  • #
    inflacja
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
gruba-ryba
gruba-ryba 02.03.2026, 11:01:05 via Wykop
  • -1
@Fist_Of_Truth: pompa ciepła do 20 letniego domu z słabym ociepleniem. CO MOGŁO PÓJŚĆ NIE TAK XD
sokool
sokool
24.12.2025, 18:20:44
  • 64
Mireczki pijcie kompot, powiedziala tak!!!! Wyjazd do Alicante sie oplacil (。◕‿‿◕。) #zareczyny #swieta #chwalisie
sokool - Mireczki pijcie kompot, powiedziala tak!!!! Wyjazd do Alicante sie oplacil (...

źródło: image0

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 24.12.2025, 20:18:22 via iOS
  • 2
@sokool: kupiłeś jest dwa miejsca w samolocie czy jak Janusz jedno?
  • Odpowiedz
gruba-ryba
gruba-ryba 24.12.2025, 19:23:01
  • 2
#kevin centralne to mają d------e
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treda
Treda
24.12.2025, 19:11:59
  • 5
Pizze kosztowały 122,50. Za godzinę pracy w 1990 roku w USA płacono 3.80 dolara. Matematykę zostawiam wam #kevin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 24.12.2025, 19:13:04 via Wykop
  • 1
@Treda: 10,30 $ na pełnym etacie, chyba ci się cos pomyliło
  • Odpowiedz
blinkarA
blinkarA
blinkarA
14.12.2025, 18:47:29
  • 268
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 14.12.2025, 20:25:18 via iOS
  • 4
@blinkarA: tak z ciekawości, ile siusiakow ci juz wysłali na pw?
  • Odpowiedz
duszan_z_kapitana_dupy
duszan_z_kapitana_dupy
28.11.2025, 11:03:00
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 28.11.2025, 12:53:10 via iOS
  • 1
@duszan_z_kapitana_d--y: każdy to będzie miał w pompie, wrócisz z l4 to nadrobisz za nich dwa razy całą robotę bo już po twoim wpisie widać jak się szanujesz :)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
20.11.2025, 07:37:37
  • 4
✨️ Zagraniczni brokerzy a polski podatek: Jak zoptymalizować zyski Ⓘ
Obstawiam, że wielu z was o tym nie wie ale korzystanie z zagranicznych brokerów może być znacznie korzystniejsze podatkowo (wykluczając rachunki emerytalne oczywiście). Wiec zarzucę taką ciekawostkę.

Dokupując przez XX lat ETFy, gdzie cena rośnie od 100 do 1000 USD, gdy chcielibyśmy zrealizować część zysków u polskiego brokera nie mamy możliwości wyboru co tak właściwie sprzedajemy. Np. przy sprzedaży jednej jednostki do rozliczenia podatkowego
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 20.11.2025, 08:43:17 via iOS
  • 0
@pp93 jak szybko tam pójdziesz tak szybko wrócisz. Wiem co mówię bo też kiedyś podjąłem taką decyzję
  • Odpowiedz
maybe
maybe
12.11.2025, 16:13:05
  • 396
Mirki, "fachowcy" kładli mi listwy przypodłogowe. Generalnie wyszło super, no ale - narożniki - zdjęcia w komentarzach. Mówili, że się nie dało tego materiału równo ściąć na 45 stopni i żebym sobie zamówił zaślepki, bo tak będzie lepiej wyglądać. Sęk w tym, że producent nie oferuje do tego konkretnego modelu zaślepek. Jakieś pomysły, jak to zamaskować? Kleili Mamutem, więc raczej nie oderwę. Myślałem wypełnić luki Mamutkiem, wygładzić go jak wyschnie i nakleić
maybe - Mirki, "fachowcy" kładli mi listwy przypodłogowe. Generalnie wyszło super, no...

źródło: IMG_4496

Pobierz
  • 224
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 12.11.2025, 17:19:42 via iOS
  • 31
@maybe przecież to nawet ja bym to lepiej zrobił, ciekawi mnie tylko cena za to coś co oni zrobili xD tym bardziej że to nie wymagało żadnych umiejętności i byś to sam mógł zrobić
  • Odpowiedz
NatalieWayne
NatalieWayne
10.11.2025, 12:33:35
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 10.11.2025, 12:52:44 via iOS
  • 1
@NatalieWayne ale spasiona ręka
  • Odpowiedz
semen_korczaszko
semen_korczaszko
semen_korczaszko
06.11.2025, 14:04:47
  • 0
wystawiłem na #vinted PS5 digital i strasznie szybko, beż żadnej negocjacji ktoś ją kupił. z tego co widze po ogłoszeniach kupującego, to jest to jakiś handlarz elektroniką. czy jest szansa, że chłop wziął konsole, coś z nią zrobi a potem zwróci, że niby coś z nią jest popsute?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 06.11.2025, 15:14:27 via iOS
  • 0
@semen_korczaszko zrób dokładne zdjęcia, poznacz sobie markerem w miejscach gdzie można coś rozkręcić lub wymienić, koniecznie nagranie całego procesu pakowania z szczegółami gdzie sobie znaczysz. Ewentualnie możesz uwiecznić też że konsola odpala i normalnie działa
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
24.09.2025, 07:19:29
  • 4
Pięknie, kończy się działalność na boku vintedziarzy

#vinted #dzialalnoscgospodarcza #urzadskarbowy
solejukowski - Pięknie, kończy się działalność na boku vintedziarzy

#vinted #dzialal...

źródło: temp_file3031695450083711526

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gruba-ryba
gruba-ryba 24.09.2025, 15:23:40 via iOS
  • 0
@czteroch przekraczających 30 transakcji, mógł ich mieć nawet 200, co nie zmienia faktu że 30tys to nie powinie przekroczyć i pewnie dlatego się d------i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Nemo

  • Lubie pływać, czasami uciekam w stronę planktonu.
  • Ocean spokojny

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 26.03.2023

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 26.04.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking