Cześć Wszystkim! Jestem już w domu. Musiałem uregulować trochę rodzinnych spraw, byłem na grupie AA i wracam do Was! Jest dobrze, czuję się świetnie, nie ciągnie mnie do picia. Chodzę z kotem na spacery. Dzisiaj wybieram się na rower, trzeba korzystać z wolnego weekendu. Raz jeszcze bardzo dziękuję za wsparcie. Życzę Wam miłej soboty! ( ͡º͜ʖ͡º) #f1 #manieknaodwyku
@duszan_z_kapitana_d--y: każdy to będzie miał w pompie, wrócisz z l4 to nadrobisz za nich dwa razy całą robotę bo już po twoim wpisie widać jak się szanujesz :)
✨️ Zagraniczni brokerzy a polski podatek: Jak zoptymalizować zyskiⒾ Obstawiam, że wielu z was o tym nie wie ale korzystanie z zagranicznych brokerów może być znacznie korzystniejsze podatkowo (wykluczając rachunki emerytalne oczywiście). Wiec zarzucę taką ciekawostkę.
Dokupując przez XX lat ETFy, gdzie cena rośnie od 100 do 1000 USD, gdy chcielibyśmy zrealizować część zysków u polskiego brokera nie mamy możliwości wyboru co tak właściwie sprzedajemy. Np. przy sprzedaży jednej jednostki do rozliczenia podatkowego
Mirki, "fachowcy" kładli mi listwy przypodłogowe. Generalnie wyszło super, no ale - narożniki - zdjęcia w komentarzach. Mówili, że się nie dało tego materiału równo ściąć na 45 stopni i żebym sobie zamówił zaślepki, bo tak będzie lepiej wyglądać. Sęk w tym, że producent nie oferuje do tego konkretnego modelu zaślepek. Jakieś pomysły, jak to zamaskować? Kleili Mamutem, więc raczej nie oderwę. Myślałem wypełnić luki Mamutkiem, wygładzić go jak wyschnie i nakleić
@maybe przecież to nawet ja bym to lepiej zrobił, ciekawi mnie tylko cena za to coś co oni zrobili xD tym bardziej że to nie wymagało żadnych umiejętności i byś to sam mógł zrobić
wystawiłem na #vinted PS5 digital i strasznie szybko, beż żadnej negocjacji ktoś ją kupił. z tego co widze po ogłoszeniach kupującego, to jest to jakiś handlarz elektroniką. czy jest szansa, że chłop wziął konsole, coś z nią zrobi a potem zwróci, że niby coś z nią jest popsute?
@semen_korczaszko zrób dokładne zdjęcia, poznacz sobie markerem w miejscach gdzie można coś rozkręcić lub wymienić, koniecznie nagranie całego procesu pakowania z szczegółami gdzie sobie znaczysz. Ewentualnie możesz uwiecznić też że konsola odpala i normalnie działa
@czteroch przekraczających 30 transakcji, mógł ich mieć nawet 200, co nie zmienia faktu że 30tys to nie powinie przekroczyć i pewnie dlatego się d------i
#f1 #manieknaodwyku
źródło: temp_file8129429005478557408
Pobierz