Ale dziwne uczucie, od kilku dni kiepsko się czułem, kaszel, smary z nosa, gorączka, dzisiaj po przejściu kilku kroków zadyszka, ale taka na maxa, przypomniałem sobie o pulsoksymetrze - odpalam klamota i wynik 65.... Przyjechali sympatyczni medycy, leżę sobie pod tlenem teraz i rozmyślam, czy wrócę do chaty #covid19 #zdrowie #szpital
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piąty dzień covidu... Na początku miałem mega gorączkę i wymioty. Teraz nie mam smaku i węchu i nie byłoby źle gdyby nie to cholerne osłabienie. Po prostu przejdę się po mieszkaniu i już zmęczony, a gdzie tu coś jeszcze zrobić, masakra :/
#koronawirus #covid19 #zdrowie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seniorwykopek: nie pamietam juz pewnie hasla, a nie chce sie denerwowac. Korzystalem z tego z pol roku temu. Nie wiem czy tu, czy w ZUSie, ale gdzies tam tak jest, ze jak sie za wiele razy wpisze zle to trzeba isc odblokowac.

Na poprzednie szczepienia poszlo latwo telefonicznie. Dzis moze wiecej ludzi sie rzucilo. Zaraz bede probowal znowu. Do 20.00 jest czynny numer 989.
  • Odpowiedz
@eb8a: I wtedy łóżko jest uzasadnione bo i tak wyjścia nie ma. Ale jak da się chodzić to nie będę w łóżku leżał zwłaszcza latem. A Ty napisałeś, ze generalnie przy chorowaniu leżenie i odpoczywanie, prawie nikt u nas tak robi w zwykłym przeziębieniu czy lekkim przechodzeniu covida. Ja tam codziennie wyjść muszę, nawet jak chory. xD I patrząc po chorych ludziach w sklepach czy prowadzących dzieci do szkoły/przedszkola to
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smaku wróć, bo obecnie jedzenie kinder bueno to żadna przyjemność ( ͡° ʖ̯ ͡°) #covid19
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sądziłem, że się przeziębiłem, ale wykonany "w razie czego" test na covid wykazał pozytywny wynik.
Pytanko - już nie ma obowiązku izolacji, prawda? Jak się poczuję jutro/pojutrze lepiej i w maseczce wezmę auto aby przejechać się do lasu na spacer, byle z dala od ludzi, nikt mnie ścigać nie będzie?

#covid19 #izolacja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Citizen_Kane robiłem taki test i mi nic nie wyszło, a czytałem, że może nic nie wyjść bo przeciwciała pojawiają się dopiero po iluś tam dniach... Kumpla z pracy matka robiła test i ma, on leży z takimi samymi objawami jak ja (bez gorączki u mnie), dziwne
  • Odpowiedz