ta, że to niby jest takie zainteresowanie jego łachem. Nie wiem czy Bareja wpadłby na coś takiego, chyba nawet on nie. Mogli pociąć na prostokąty i poszyć maseczki dla seniorów


@Vena_cava1995: Rozważam ją pociąć po zakupie i sprzedać jako relikwie świętego syntetyzatora ale tanio nie będzie.

wiadomo już czy jest strona internetowa z licytacją,m


@Vena_cava1995: Nie ma i prawdopodobnie nie będzie wątpię, że ktoś da więcej niż 5
  • Odpowiedz
@kronikarz91: Dziękuje, potwierdzasz moją teze. W pierwszej fali, wiele osób zachorowało, ale nabyliśmy odporność i teraz już nie moge znaleźć kogoś kto się niezaszczepił a dalej choruje na covida. Jedyne osoby które mówią w tym roku że są chore, to zaszczepieni.

Mówie nie o pierwszej fali gdzie społeczeństwo nie było przygotowane, tylko obecnie, gdy nabyliśmy odporność. Szukam od jakiegoś czasu na mikroblogu i u znajomych, ale wszyscy co chorują to
  • Odpowiedz
Czy są tu jakieś mirki, które przechorowały covid? Jakoś tydzień temu źle się poczułem, zrobiłem test i wyszedł pozytywny. Po tygodniu już jest OK, ale nadal jestem trochę zmęczony, trochę męczy mnie kaszel i nie wyobrażam sobie jeszcze wrócić do normalnych ćwiczeń na siłowni albo biegania bo po prostu nie dam rady wydolnościowo. Ile zajął Wam powrót do zdrowia gdzie byliście w stanie wszystko robić tak samo jak przed chorobą?
#koronawirus
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szatanski_werset: Ale wiesz, że każdemu się trafia to co wylosuje i nie ma reguły ani na to jakie objawy wylosujesz ani ile co będzie trwało.
Ja miałem na początku sierpnia i z oddychaniem problemów wcale nie było. 2 dni drapania w gardle, 2 tygodnie sporego kaszlu, całą chorobe sporadyczne napady senności, że musiałem się pół godziny przespać i 3 tygodnie całkiem sporych problemów z pamięcią i to tyle. Cały czas
  • Odpowiedz
Czy ktoś zauważył, że większość powikłań poszczepiennych dotyczy białej rasy? Dla przykładu najnowsze statystyki amerykańskie udostępnione pod przymusem sądowym.

Na 3.3 miliona dotkniętych osób, aż 2.6 miliona (80%) należy do białej rasy. Z czego 1.9 miliona to kobiety.

Warto jeszcze zwrócić uwage na liste symptomów jakie podają. Brakuje dolegliwości, które umożliwiły by wykrycie poważnych problemów z na przykład układem krążenia, czy neurologicznych. Ten system jest bezużyteczny i nie jest w stanie monitorować
jinnoman - Czy ktoś zauważył, że większość powikłań poszczepiennych dotyczy białej ra...

źródło: comment_16651292731KYhhKT5UwXqc1Th4oKkGK.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopiero teraz się spostrzegłem że mamy już przecież jesień, a #covid nadal nie atakuje medialnie! Co się dzieje panie covid? Wojna, inflacja, debile u steru i czujesz pan że sobie nie poradzisz, nie wybijesz się pan medialnie? Że nikt o tobie nie pamięta, nikt się nie boi i nikt nie potrzebuje? Eh, nasz rząd potrafi zniszczyć nawet #covid19
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygląda na to, że wróciliśmy do poziomów sprzed podbicia fali, które zgrało się w czasie z ochłodzeniem przed wrześniem.
  • Odpowiedz
W ciągu 2 lat pandemii nie chorowałem. Może ze 2 razy coś mnie złapało i szybko przeszło. Oficjalnie skończyła się pandemia i znów choruję. Teraz prawie wszyscy chorzy. Nastąpiło totalnie rozluźnienie. Może trzeba wrócić do obostrzeń.

Podczas pandemii intensywnie uprawiałem sport i unikałem komunikacji publicznej, ale do sklepów musiałem chodzić.

#koronawirus #zdrowie #choroby #covid19

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SendMeAnAngel: Tak do końca życia żyjmy w obostrzeniach bo katar i kaszel jesienią i wczesną wiosną się zdarza. xD
Kup sobie maskę FFP2/3 i noś wtedy reszta Cię nie obchodzi.
Ja tam całą tą pandemię olewałem obostrzenia i chorowałem jak zawsze 2-3 razy w roku przeziębiony. Z tym, że trzeba było uważać i nigdzie się nie zgłaszać, żeby testu nie złapać pozytywnego i się w domu nie zamknąć.
  • Odpowiedz
@sunlifter: ??? zluzuj pory, nawet Niemcy już mają w dupie te obostrzenia i jeszcze jak ochoczo rok temu nazywali ludzi bez masek Querdenker tak teraz mają to w dupie, a z Lauterbacha każdy drze łacha
  • Odpowiedz