Czy to jest to słynne nabywanie naturalnej odporności? XD trust me bro organizm zaraz sam ogarnie mechanizmy obrony.

Niestety musimy się pogodzić - albo żyjemy normalnie i liczymy się z przypadkami śmiertelnymi albo żyjemy z obostrzeniami by uchronić część ludzi. Wiadomo, druga opcja nie jest opłacalna mimo tragedii bliskich

#covid19 #covid #coronavirus #corona
kochamschabowe - Czy to jest to słynne nabywanie naturalnej odporności? XD trust me b...

źródło: comment_1665486510hfnRx6aa9BMnpmM1cgFDYj.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czaicie ze 2 lata temu nie można było chodzić bez maseczki, wchodzić do lasu, były godziny dla seniorów itp Nagle wszystko ucichło ale to jest absurd jak sobie przypomnę #covid19 #koronawirus
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio jak byłem u psychiatry to wszyscy w kolejce siedzieli w maseczkach. Dobrze że covidioci wiedzą do jakiego lekarza się zgłosić. Wyłącz telewizor włącz myślenie.


#covid19 #heheszki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wakacje #covid19 #kodyrabatowe
Ma ktoś może niepotrzebne kody rabatowe na test PCR przed wylotem ( diag.pl / alablaboratoria.pl / zdrowegeny.pl )?
Biura podróży dodają je często do wycieczek i te się potem marnują ;)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mieliście #covid19? Ja miałem na początku tego roku. Straciłem wtedy węch i smak. Cabula, chrzan, przyprawy czy perfumy mimo intensywnych wentylacji nie pachniały niczym. Dziwne uczucie. Ale nie to było najdziwniejsze. Straciłem zmysły w czwartek, równo o 19 w jednej chwili. Odzyskałem w poniedziałek o 19. I w sekunde byłem zdrowy. ( _)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cooles ja straciłem węch w listopadzie 2020, ciągle go odzyskuję, przez jakiś rok nie czułem nic, teraz pojawiają się zapachy i są dziwne, każdy perfum pachnie tak samo, ale za to z jedzenia czuję jakby więcej (np potrafię rozróżnić frytki z maka od innych po zapachu czego wcześniej nie potrafiłem)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#szczepienia #covid19

K---a, teściowa, zdrowa kobita 55l, po przyjęciu 3 dawki zaczeła mieć problemy ze wstawaniem z łóżka, okazało się że doszło do poważnego zwapnienia stawów, objawy jak przy reumatyźmie, doznała też zmęczeniowego złamania kości , dwóch lekarzy ją badało, i generalnie obaj zasugerowali że są to obiawy związane ze szczepieniem. Dodam że przedtem kobitka normalnie, żwawa , codziennie dymała na 5 piętro w starym budownictwie, więc jak
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: LATAMI....

Było 6, potem 9 miesiecy a już są LATA.

Groover + Medonet = Fiałek

To ja napisze w ten sposób zgodnie z ta logiką co podajesz i tez jest to prawda: Pacjenci po szczepieniach na covid, mogą cierpieć LATAMI.
  • Odpowiedz
Wykonano o tyle więcej testów, że proporcja wykrytych do badanych spadła o około 1/8 (około 3 punktów procentowych).
  • Odpowiedz
ta, że to niby jest takie zainteresowanie jego łachem. Nie wiem czy Bareja wpadłby na coś takiego, chyba nawet on nie. Mogli pociąć na prostokąty i poszyć maseczki dla seniorów


@Vena_cava1995: Rozważam ją pociąć po zakupie i sprzedać jako relikwie świętego syntetyzatora ale tanio nie będzie.

wiadomo już czy jest strona internetowa z licytacją,m


@Vena_cava1995: Nie ma i prawdopodobnie nie będzie wątpię, że ktoś da więcej niż 5
  • Odpowiedz