@Franzowaty: Lekarzom POZ skończyły się dodatki covidowe i bardzo często każą po prostu leczyć się objawowo a najlepiej to jak pacjent tylko po L4 zadzwoni a po leki pójdzie sam do apteki i niech farmaceuta zaleci. xD Wcale lekarze tak chętnie tych antygenowych już nie robią bo im już za to nie płacą. xD
  • Odpowiedz
@Grooveer:

covid to pierwsza choroba w historii medycyny która uszkadza mózg nawet jeśli się na covida nie chorowało.

jeśli ktoś jeszcze boi się covida to duża szansa że do tego doszło
polecam zbadać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: przez 5 lat przed covidem, MZ raportowało po 5mln przypadków grypy co sezon.
Przyszedl covid i liczba spadła do 2,8 a potem 2,4 mln.
Gdzie się podziały pozostałe 2-2,5 mln przypadków przez te 2 lata.

Ja wiem. To znaczy ty już odpowiedziałeś. Dzięki maskom ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: tadam.
  • Odpowiedz
@wojna:
ale szur był z tego szumowskiego :)

zupełnie jak by miał wiedzę medyczną z przed 2020 roku i jeszcze nie zdążył doczytać najnowszych kłamstw... yyy najnowszych doniesień ze świata nauki :)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mam dwa pytania dotyczące #pandemia i #koronawirus #covid #covid19:

1. Czy tylko ja nadal obawiam się jego wpływu na nasze zdrowie i społeczne funkcjonowanie w perspektywie kilku lat? (Re)infekcje nowymi mutacjami ciągle mają miejsce, osłabiając organizmy, szczepionki są mało skuteczne (i same w sobie zdają się podnosić pewne ryzyka), niecovidowa śmiertelność wzrosła w Europie o 16%, 20% ludzi raportujących infekcję raportuje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam dwa pytania dotyczące #pandemia...

źródło: comment_1664891833Yy25eoJIfWL57L0VPDTh7G.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jestem pewny, że nie tylko ty, bo czasami widze jeszcze szaleńców w maskach.

Ja się nie boje od momentu kiedy wirus uciekł z Chin (tam było wiele przerażających filmików (teraz już wiemy, że zakłamanych) gdzie ludzie padają na ulicy). Ale kiedy wirus dotarł do Europy, i zobaczyłem jak nasi Europejscy politycy dobrze wiedzą, że maski pomagają tylko przed kamerą, a po ujęciu się je ściąga, to zrozumiałem, że nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeszcze dziś może Cię przejechać samochód/autobus/tramwaj. Możesz się zakrztusić jedzeniem i udusić, możesz się potknać i uderzyć głową tak, że już nie wstaniesz, także nie przejmuj się tym co może kiedyś będzie albo i nie będzie. A już na pewno nie przejmuj się koroną
  • Odpowiedz
W marcu Ministerstwo Zdrowia zmieniło zalecenia odnośnie testowania w kierunku SARS-CoV-2. Od tego momentu nie zaleca się rutynowego testowania pacjentów bezobjawowych (bez gorączki i/lub objawów infekcji dróg oddechowych) przed wizytą w POZ oraz planową lub nagłą hospitalizacją.

W związku z tym nasuwa się wiele przemyśleń i zapytań.

Czy takie zalecenia powinny funkcjonować od początku pandemi?

Czy
jinnoman - W marcu Ministerstwo Zdrowia zmieniło zalecenia odnośnie testowania w kier...

źródło: comment_1664886317DC1zsIP58xGBblVuZTZKEN.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzięki za potwierdzenie. Czyli jednak Norymberga dla tych co brali i wciąż biorą udział w tym cyrku :)

Jeśli chodzi o testy PCR to jeszcze jest kwestia ilości cykli. Ja bym chciał wiedzieć czy jest jakiś wspólny standard i czy wszyscy się do niego stosowali. A wiadomo, że powyżej 30 cykli to wirusa można znaleźć nawet w kiełbasie.
  • Odpowiedz
@obwarzanekzmakiem różnica jest taka że grzesiowski przepowiadał armageddon a nic takiego nie nastąpiło, skompromitował się robieniem dzieciom swoim testów na covid przed kolacja wigilijna i ewidentnie trzepał na tym wszystkim hajs i zyskiwał hajp, zas skrzypczak po prostu trafnie przewiduje przebieg wojny, w przeciwieństwie do Bartosiaka i Zychowicza
  • Odpowiedz
Pamiętam jak na dużej grupie na FB założonej przez pulmonolog było nawoływanie do lockdownu a na każdy argument co z gospodarką była odpowiedź, że gospodarkę można odbudować a ludzi, którzy umrą na covida już nie uratujesz. Siedzi sobie babka gdzieś w Szwecji i głupoty sapie a Grażynki jej wtórują. No to teraz macie odbudowę gospodarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#inflacja #covid19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@embrion: ciekawe jak bardzo jest to niedoszacowane, większość osób które znam od czasów omnicrona przeszły z covidem do porządku dziennego i traktują go jak zwykle przeziębienie, ewentualnie grypę(choć większość społeczeństwa myli prawdziwą grypę z zapaleniem dróg oddechowych, ale to osobną kwestia).

Ci którzy podejrzewają u siebie covid po prostu kupują szybki test w aptece i nawet gdy wyjdzie pozytyw a czują się tak jak przy zwykłym przeziębieniu, to pakują się
  • Odpowiedz
ciekawe jak bardzo jest to niedoszacowane, większość osób które znam od czasów omnicrona przeszły z covidem do porządku dziennego i traktują go jak zwykle przeziębienie, ewentualnie grypę(choć większość społeczeństwa myli prawdziwą grypę z zapaleniem dróg oddechowych, ale to osobną kwestia).


@Heroina340: Ja bym stawiał, że chorujących jest co najmniej 10 razy więcej niż oficjalne statystyki podają.
A co się dziwisz ludziom? Teraz większość ma takie właśnie objawy więc jak mają traktować?
  • Odpowiedz
A pamietacie jak rok temu z hakiem był wysyp pokemonów na wykopie, gdzie przegrywy stwierdziły, że ocalą świat walcząc z COVIDEM? Jak tam to szło?
- Obozy dla niezaszczepionych
- zaszczepieni (owce XDDDD czaicie, naiwne BARANY) będą umierać
- Ogólnie niezaszczepieni nic nie moga zrobić bez szczepień, nawet zakupów
- A to wszystko dopiero początek, przecież bedzie NEW WORLD ORDER (juz w 2022)
- statek utknał w kanale, to pewnie początek przerwania łancucha dostaw, niedobrze...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mklaudia: I teściowa ma rację. Im mniej napędzania covidowej sraczki tym mniej osób się zapisuje na kolejne dawki dwudawkowej szczepionki. Pewnie też dlatego że wielu po trzech dawkach choruje tak samo randomowo jak niezaszczepiony. Najlepsze były maski, jak kazali nosić to nosili a jak kazali zdjąć to zdjęli. xD Więc z dwojga złego to już wolę postawę Twojej teściowej niż covidian. xD
  • Odpowiedz
idzie jesień TV odpaliła już propagandę strachu i naganianie na szczepienia.

znowu w sklepach pojawią się lunatycy wierzący że kawałek luźnej szmaty na ryju chroni ich przed czymkolwiek poza mandatem...

warto przypomnieć tym którzy wierzą w "naukę" z TV co mówi prawdziwa nauka o przeznaczeniu maski chirurgicznej.

"Jednorazowe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach