Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 4
@cocojambo210: co jakiś czas są pytania o catering i zazwyczaj ktoś poleca brokuła
- 2
@cocojambo210: jem od ok. miesiąca, generalnie nie robi szału (jak z każdą dietą się męczę), ale cena/jakość jest najlepsza na rynku
średnio 1 danie na dwa dni mi nie podchodzi, ale to bardziej kwestia moich preferencji a nie braku umiejętności kulinarnych
średnio 1 danie na dwa dni mi nie podchodzi, ale to bardziej kwestia moich preferencji a nie braku umiejętności kulinarnych
Czy macie do polecenia godny #catering w Wawie, w ktorym jest w miare wybor godzin dostaw (chodzi mi zeby przychodzily np o 7 rano a nie w srodku nocy)?
#warszawa
#cateringdietetyczny
#warszawa
#cateringdietetyczny
@gimnazjumqqq: dokładnie :> 4 w nocy jest spoko. Jak próbowałem później to czasem miałem dobrze, a czasem tak że albo nie jadłem tego dnia albo spóźniałem się do roboty dużo :>
Zresztą, to dieta jest. Ma być regularnie jedzone, a nie losowo, bo deszcz spadł :>
Zresztą, to dieta jest. Ma być regularnie jedzone, a nie losowo, bo deszcz spadł :>
@iwona-karolina: NTFY
- 0
Gdzie w okolicy #wroclaw #trzebnica ogarnę lokal na #chrzciny 15-20 osób? Planowałem Niezły Młyn w Czeszowie, ale właściciel mi powiedział, że w tym roku może być ciężko, bo na razie szuka kogoś do zarządzania.
Ewentualnie będę mógł skorzystać z miejscówki, ale musiałbym ogarnąć swój #catering więc gdzie w tym rejonie coś da się ogarnąć w miarę przystępnej cenie.
Za wesele 3 lata temu płaciłem
Ewentualnie będę mógł skorzystać z miejscówki, ale musiałbym ogarnąć swój #catering więc gdzie w tym rejonie coś da się ogarnąć w miarę przystępnej cenie.
Za wesele 3 lata temu płaciłem
- 0
@KwasneJablko: za 40 zeta mam papu na 2 dni w UK 7 funa w tesco24 reduced price zwykle bywam po 16tej - krewetki można wyłapać i w--------ć a ty tu z ochłapami
Murki, szukam #catering z #warszawa pod #dieta #mirkokoksy #mikrokoksy
Korzystał ktoś z jakiegoś i może polecić? Budżet do 60PLN dziennie
Korzystał ktoś z jakiegoś i może polecić? Budżet do 60PLN dziennie
@Lubie_Budyn: NTFY, super jakość, obsługa klienta, można wybierać posiłki na każdy dzień. Cenowo zależy od kaloryczności, ale obczaj ich, Panie Mirku :)
4
ARMY TRADE

Catering 5pd.pl, którego właścicielem jest syn handlarza bronią Army Trade, jest utrzymywany na rosyjskich serwerach. tak tylko zostawię
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 0
@L00k3r: Ostatnio ktoś opowiadał o Mango https://www.facebook.com/MangoKatowice/
konto usunięte via iOS
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jaki jest git #catering w #poznan ?
Póki co mam Body Chief-a i zajefajnie wszystko mi smakuje, ale wypadałoby przetestować inne
Dieta docelowo biurowa, bez jakiegoś jedzenia ton białka czy czegoś podobnego, ot 2-3-4 daniowy posiłek, bo ostatnio nie mam czasu gotować
#cateringdietetyczny
Póki co mam Body Chief-a i zajefajnie wszystko mi smakuje, ale wypadałoby przetestować inne
Dieta docelowo biurowa, bez jakiegoś jedzenia ton białka czy czegoś podobnego, ot 2-3-4 daniowy posiłek, bo ostatnio nie mam czasu gotować
#cateringdietetyczny
konto usunięte via Android
- 0
@Majkel94: mi tim catering na dietly.pl wychodzil calkiem przyzwoicie - 2 kola kalori za 39-40zl dzien. A nawet smakowo bylo ok, bez fajerwerkow, ale ok.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nikczemny_Pomidor: ryz i makaron to sztuczne kalornie? :D wolalbym to niz np jakas oliwe
@Nikczemny_Pomidor: ja mam dzikibox, mogę polecić :)
szukam kogoś z dietą #keto 4 posiłki 3000kcal w #gastropaczka #cateringdietetyczny #dietapudelkowa #catering
- 1
- 1
Cześć Mirony!
Czy korzystacie może z usług #catering od PRL-box? Jak wrażenia? To legitny dostawca?
Po ostatniej aferze z cateringiem w uwadze to nie wiadomo co dobre a co niedobre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dietapudelkowa #cateringdietetyczny
Czy korzystacie może z usług #catering od PRL-box? Jak wrażenia? To legitny dostawca?
Po ostatniej aferze z cateringiem w uwadze to nie wiadomo co dobre a co niedobre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dietapudelkowa #cateringdietetyczny
- 1
@RapIArbuzy: Już nie, jednak szczerze ich mogę polecić. Bardzo dobre jedzenie i nigdy nie zawiedli z dostawą (zamawiałem przez jakieś 6 czy 7 miesięcy). Cenowo też spoko wychodziło, ale nie wiem jak teraz, bo przez te kilka miesięcy ceny wszystkiego w------o na orbitę. Jak będę miał wrócić do cateringu to właśnie do nich będę wracał.
- 1
@RapIArbuzy: Jak jeszcze jesteś zainteresowany cateringiem, to po PRLBox próbowałem też FitApetit całkiem niezły stosunek ceny do jakości, dowożą na czas (gliwice), duży wybór diet i niezła dowolność w komponowaniu menu. Posiłki mają fajnie rozpisany skład, kaloryczność i BWT, jeśli zależy Ci na kontroli koryta, to myślę że warto do nich zajrzeć. :)
Cześć mirki, potrzebuje #catering który dostarcza do Gliwic do 70 zł dzień/2000 kcal. Wymagania to zdrowo, 30%+ białka i żeby pisali jakie makro, jedzenie nie musi być jakieś wymyślne bo jestem wszystkożerny. Niestety maczfit i nice to fit you nie piszą jakie makro mają posiłki pojedynczo albo chociaż w podsumowaniu, podobno brokuł lipa.
@ugotowany_kamien: ja teraz testuję gastropaczka i jest bardzo spoko, cenowo też. są nowi i dlatego się jeszcze starają. brokuła miałam, ale wszystko smakowało jedną specyficzną przyprawą i po paru dniach miałam wrażenie, że jem codziennie to samo. jakby co WAL69007 - 5% rabatu na 1 zamówienie w gastropaczce
- 4
#catering #gotowanie #lodz
Siema Mirki i Mirabelki
Był na mirko taki gentleman który gotował ogromne ilości żarcia w Łodzi, miał swoją gar kuchnię i co jakiś czas wstawiał jak robi tysiące pierogów itp. szukam do niego kontaktu ewentualnie do kogoś kto się tym zajmuje w Łodzi, lecę na święta do PL i nie będę miał za bardzo czasu na stanie w kuchni, jednak nie wypada iść
Siema Mirki i Mirabelki
Był na mirko taki gentleman który gotował ogromne ilości żarcia w Łodzi, miał swoją gar kuchnię i co jakiś czas wstawiał jak robi tysiące pierogów itp. szukam do niego kontaktu ewentualnie do kogoś kto się tym zajmuje w Łodzi, lecę na święta do PL i nie będę miał za bardzo czasu na stanie w kuchni, jednak nie wypada iść
- 1
@Sansiwiera: oj tak to on
Jemy w Lodzi opublikowało zbiorczy post oferty na Święta-24 lokale
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4622973114460345&id=106031579487877&m_entstream_source=timeline&anchor_composer=false
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4622973114460345&id=106031579487877&m_entstream_source=timeline&anchor_composer=false
19
Cateringi: Biały Widelec, Fitboxy, Optimal Box

Byli już na wykopie, ale mają taką popularność, że trafili do TVNu. W końcu zaczęli się dobierać się do tyłka markom fitboxy.pl, bialywidelec.pl, optimalbox.pl Pewnie niedługo stworzą nową markę i będą łapać nowych klientów.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #

























#krakow #katering #catering #zdroweodzywianie