Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@centerario: na tym polega główna oś narracyjna, a 4B ma być następnym stopniem tego dlaczego kobiety nie chcą się wiązać z typowym mirasem.

PS Adaptacja chadów się będzie zwiekszać, a mirasów coraz bardziej się zmniejszać ale jakoś to trzeba będzie wytłumaczyć zarówno mirasowi, jak i społeczeństwu dlaczego więc się powie, że to w akcie samoobrony przed tymi złymi mężczyznami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
@Jest-nas-2-miliony: pewnie chodzi o sport, bo na praktycznie kazde inne stanowisko stawki sa takie same dla obu plci. Nigdy nie widzialem, zeby w Maku czy na magazynie placili wiecej mezczyznie.
  • Odpowiedz
@Quashtan: Nie zapominaj jednak że mężczyźni to połowa społeczeństwa i na różnych forach i artykułach odnośnie niskiej demografii czy dzietności w Polsce najbardziej plusowane i punktowane są te komentarze jadące po współczesnych Polkach i ich kosmicznych wymaganiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz