✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jakiś #przegryw próbował myśleć pozytywnie xD?
Wiem jak to głupio brzmi - sam odrzuciłem ten cały positive mindset z góry. Problem w tym, że przez całe moje 30 letnie życie próbowałem już wszystkiego żeby coś zmienić w swoim życiu i nic. Od aktywności poza domem, wychodzenia do ludzi, sport, po sumplementy, jakieś noopepty, epizody z marihuaną czy cope'owanie poprzez konsumpcjonizm [i wiele innych]. Więc wracam do
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jakiś #przegryw próbował myśleć pozytywni...

źródło: unsplash-image-_6HzPU9Hyfg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim dokładnie o to chodzi żeby kierować własnych myślami aby ci służyły. Gadzi mozg podsyła jakieś ściemnione mysli abyśmy się bali i nie wychodzili ze strefy komfortu. Potęga podświadomości człowieku. I oczywiście to pewnie zostanie wyśmianie przez ukrytych pesymistów nazywających siebie realistami ale tak to jest
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pracuje w sklepie w galerii i ostatnio w punkcie obok mnie pojawiła się nowa pracowniczka. Mega ładna. Bardzo zależało mi żeby poznać jej imię, dowiedzieć się czegoś. Osoba, która jest pewna siebie, pewnie po prostu by podeszła i zagadała, no ale ja musiałem wykonać misje specjalną, obserwować otoczenie, mieć oczy i uszy szeroko otwarte, zbierać każdą informację i liczyć na to, że uda się te puzzle poskładać
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pymbelak:

kobiety też tak myślą, ale ciacho przeleciałabym go. Ale to się tyczy tylko przystojniaków,


To się tyczy może z 5% populacji męskiej. A OP raczej do nich nie należy skoro tu siedzi.
  • Odpowiedz
#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #wojna #wojsko #polska #polityka #usa #ciekawostki #blackpill #s--s #takaprawda #ukraina #rzeszow

W nawiązaniu do wpisu na temat tego, jak duże powodzenie u Polek mają amerykańscy żołnierze stacjonujący w Powidzu, przypominał mi się artykuł na temat podobnej sytuacji z Rzeszowa.
Kopytnik_1 - #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #wojna #wojsko #polska #polityka #...

źródło: temp_file2530039245633187110

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #imigranci #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #blackpill #przegryw #tinder

Co ci "opaleni" faceci w sobie mają, że wydawać by się mogło, porządne kobiety, kompletnie tracą dla nich głowę?

Inna historia, dziewczyny z mieszanego małżeństwa:
https://x.com/delestoile/status/1825660086846406791?t=iSzeLt3-yFxsOXzIIkME6Q&s=19
Kopytnik_1 - #p0lka #imigranci #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #blackpill #...

źródło: temp_file2211736140419541189

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A jeśli ktoś nadal nie wierzy w przykład typowej #p0lka to tu mamy idealny przykład. Laska nie jest mega znana, ale ileś tam obserwacji ma. Przez długi czas swój kontent opierała na swojej relacji z jakimś Włochem. Pokazywali jak to bardzo się kochają. xD Jednak jakiś czas temu przestała wrzucać z nim zdjęcia i filmy. Co się okazało? Rozstali się, bo #p0lka znalazła sobie jakiegoś ciapaka xD Co
JonkeJ - A jeśli ktoś nadal nie wierzy w przykład typowej #p0lka to tu mamy idealny p...

źródło: Screenshot_20240820-080914-792

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 114
@sakiro12: Nie wiem jak to dokładnie było, ale chodzi bardziej o fakt jak #p0lke ciągnie do hebanowych prętów, zero godności, a teraz się wstydzi nawet pokazywać swojego chłopa, bo wie z jakim hejtem by się spotkała
  • Odpowiedz
Coraz zabawniejsze postacie w tej wojence konserwatyści zrogowaciali vs #redpill . Teraz do cuckserwatystów dołączyła baba z sesją w ckm, która wyjeżdżą z nauką katolicką
#przegryw #blackpill
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie zrozumcie, że ściana dla chłopa zaczyna się od 25 roku życia!
Wszystko jest spoko dopóki nie tykasz aplikacji randkowych a jak jesteś <25 to nie musisz bo jeszcze jesteś na etapie socjalizacji (szkoła->studia), więc masz idealne warunki żeby kogoś poznać i tak ludzie się poznają. Dopóki jesteś młody to nie potrzebujesz apek bo okazji do socjalizacji jest mnóstwo a jeszcze jesteś w tym wieku, że nikt nie ma
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie zrozumcie, że ściana dla chłopa zaczyn...

źródło: jak-myslalem-ze-bede-wygladal-majac-30-lat-jak-wygladam-w-wieku-25-lat-lysy

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim post anonimowego gościa, zaczynający się od słów "ludzie zrozumcie..." i od razu nie chce się czytać "mądrości" natchnionego mądrali. Tego typu posty służą leczeniu kompleksów ich autorów, którzy sami sobie nie radzą z problemami, które opisują. Do niczego nie służą, a już na pewno nie są jakąś prawdą objawioną, którą należałoby się przejmować. Ja najwięcej znajomych poznałem po trzydziestce. Wystarczyło po prostu wyjść do ludzi. Tyle i aż tyle. Nawet
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Im jestem starszy tym bardziej jestem sfrustrowany i wkurzony życiem ale chyba dlatego, że powoli dociera do mnie że jednak nie będę miał życia jak na instagramie, chociaż mocno w to wierzyłem. Robiłem to co należyło robić żeby mieć "dobre życie" jak to mawiali rodzice czy nauczyciele, wiecie studia, stabilna praca, nauka języków, itd. Gardzę już tą pracą na etacie.. mogę się poświęcić w imie doszkalania się ale
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Im jestem starszy tym bardziej jestem sfrustr...

źródło: comment_1UqYtiiAA1sGJPBqAmjGZKKZ6JIPRQhR

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: chlopie, znam ludzi co tak żyją, a długów maja na 10 baniek - tylko mają na to wywalone jaja.Ja jak nie oddam koledze z pracy 5zł za colce z żabki to mam wyrzut sumienia co sobie o mnie pomyśli.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prawda jest taka, że lepiej mieć jakąkolwiek dziewczyne niż żadną bo na kobiety działa social proof - ich natura od razu podpowiada, że kogoś masz, więc w domyśle coś musiałeś zaprezentować, ktoś cie sprawdził, masz się z kim pokazać. Najgorzej to być singlem nawet jak nie jesteś brzydki a jeszcze gorzej jak sam snujesz się po mieście czy klubach. Dla kobiet posiadanie przez ciebie partnerki (nawet mało atrakcyjnej)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawda jest taka, że lepiej mieć jakąkolwiek dziewczyne niż żadną bo na kobiety działa social proof - ich natura od razu podpowiada, że kogoś masz, więc w domyśle coś musiałeś zaprezentować, ktoś cie sprawdził, masz się z kim pokazać. Najgorzej to być singlem nawet jak nie jesteś brzydki a jeszcze gorzej jak sam snujesz się po mieście czy klubach. Dla kobiet posiadanie przez ciebie partnerki (nawet mało atrakcyjnej) to intuicyjny i naturalny
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: haha znam to. Ostatnia jakas julke na silownie zapytalem czy cwiczy na tej maszynie (stala obok i patrzyla sie w telefon, odwalona oczywiscie jak to julka na silownie) to od razu uciekla, zalozyla szeroka dluga bluze, w ktorej cwiczyla juz do konca XDDDD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#badoo to okej alternatywa dla #tinder jeśli chodzi o duże miasta? Kiedyś dosyć często używałem i kiedyś było fajne. Teraz z ciekawosci założyłem fejk profil i widzę te same laski online co sprzed 6-7 lat xDD ale znajdzie się kilka fajnych profili (o ile to nie fejki). Jeśli premium pomaga faktycznie to mogę i zapłacić. Raczej szukam stabilizacji jakby kto pytał :P

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od pół roku jestem związku z dziewczyną. Ona 29 lat, ja 33. Poznaliśmy się na imprezie, kolega spotykał się z jej koleżanką, suma summarum im nie wyszło. Z moją dziewczyną od razu zaiskrzyło, ogólnie świetnie się dogadujemy itd.
Ostatnio umówiłem się z tym kolegą i wypiliśmy kilka piwek, a, że długo się nie widzieliśmy, nie zdawał sobie sprawy, że z moją dziewczyna tworzę związek (przynajmniej tak twierdził), to opowiedział
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy chcecie kogoś poznać na tinderze jak nawet chady mają problem xDD?
Sprawdźcie sobie różne redditowe wątki o tinderze i alogyrtmach. Nawet eksperymentalne konta chada mają powodzenie tylko po założeniu konta a potem algorytm ściąga cie jak się da w dół żebyś tylko płacił. Wiadomo, że jest jesteś ładny to jako tako utrzymasz się na powierzchni ale JAKO TAKO bo ostatnimi laty wyśrubowano algorytm do granic możliwości. Atrakcyjni
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy chcecie kogoś poznać na tinderze jak n...

źródło: v4-460px-No-Matches-on-Tinder-Step-1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daro1: mam wykupionego Golda i nie jest wcale lepiej, razem z Goldem dostałem 1 boost i dopiero ten boost sprawił że posypało się kilka par, ale gdy się skończył nie wpada już nic, tylko ciągle zachęcają do wykupienia kolejnych boostów, a zestaw pięciu jest droższy niż sam Gold
  • Odpowiedz