#przegryw #blackpill #genpill #schizoid

ENERGY = dynamiczność
Albo jesteś naturalnie dynamiczny, albo jesteś zamulaczem.

Wy będziecie temu zaprzeczać, ale według mnie to osobowość jest ważniejsza niż wygląd, również jest nam narzucona z góry i także w dużej mierze nie mamy na nią wpływu.
analboss - #przegryw #blackpill #genpill #schizoid

ENERGY = dynamiczność
Albo jesteś...

źródło: energy

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@analboss: g---o prawda. TRT i masz tyle "energii" że głowa mała. Ta energia to hormony i ogarnięte jedzenie, brak niedoborów witamin i sport, brak traum z młodości lub przepracowane.

Wygląd, wzrost nadal ma swoją wage.
  • Odpowiedz
@analboss: Bzdury normictwa jak zwykle. Pozwól że odpowiem najprościej jak się da, memem.

Jeżeli ktoś średnio wyglądający ma dynamikę to tak, będzie miał może i znajomych. Ale wszelkie bliższe relacje będą wzbudzały co najwyżej politowanie i śmiech u kobiet. Dla nich to zwykł typ robiący z siebie błazna, pajaca z którego co najwyżej można się pośmiać bo nie zna swojego miejsca xD
kaminarii - @analboss: Bzdury normictwa jak zwykle. Pozwól że odpowiem najprościej ja...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Tutaj mamy autystę ale ze stosunkowo przystojną twarzą no i już widać inne, lepsze traktowanie go przez rodzinę niż typowych autystów z brzydkimi mordami których rodzina się wstydzi i chciała by gdzieś jak najszybciej oddać xD. Morda to jest jednak wszystko.

#przegryw #autyzm #medycyna #blackpill #incel
ViniciusZunior - Tutaj mamy autystę ale ze stosunkowo przystojną twarzą no i już wida...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rynek matrymonialny dla przeciętnego faceta 25 lvl + pracujacego w Kołchozie w powiatowym nie istnieje.
Wiekszosc kobiet u mnie wyjechała na studia lub do pracy zostały albo same odpady albo małolaty 15-19 lvl dla których jestem za stary 27 lvl here większośc konkretnych lasek już dawno zajęta.Faceci walczą dosłownie o Panzerwageny I samotne mamusie wyrwać coś na ruchanie jest praktycznie niemożliwe its over, A Boomerzy będą mi p-------c kiedy znajdziesz laske.
#
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geralt678: skoro byłeś na kilkudziesięciu randkach i lodzik w samochodzie był to chyba rynek istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko Ty nie masz nic co przyciągnęło by laski na dłużej. A do tego Ty przecież nie chcesz znaleźć laski tylko zaruchac a to dwie różne rzeczy xd
  • Odpowiedz
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Doskonałe, dlatego już wiem czemu 8 lat młodsza łaskę się udało wyrwać ostatnio.. wystarczy w tym kraju nie robić tylko powyższych zwłaszcza in mid 30's to już się wyróżniasz (i to we stolycy) xD
Trzeba tylko przestać CHLAĆ j----y a-----l to jeszcze morda będzie mniej polaczkowa... Co by było w Polsce obsranej tzn powiatowej?
  • Odpowiedz
@end_of_the_world: Dla niektórych 24 lata to mało, a dla niektórych to ściana. Life is brutal. Trzeba grać takimi kartami jakie los nam dał czyli genami i środowiskiem/ rodziną w której się wychowywaliśmy. 24 lat to jest już ściana dla chłopaka brzydkiego z biednej rodziny, który jest samotnikiem, bo to wiek w którym czas studiów i zabawy się kończy. Nawet znajomych trudno jest znaleźć, bo co najwyżej chłop mógł dołączyć do
  • Odpowiedz
W niedzielę urodził mi się guwniak pierworodny, więc odwiedziłem na porodówce salę gdzie leżała moja panna. Na przeciwko niej, siedziała dziewczyna też świeżo po porodzie- wiek ok 33 lat, długie czarne włosy. Widać że nie była już nastolatką, ale była zadbana i wyglądała młodo. Szerokie usta, piękny uśmiech, bardzo sympatyczna, a do tego wielkie, idealnie okrągłe bimbały bez odrobiny zwisu.
Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem jej męża, ten człowiek według wykopu
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 29
@Niuska: Wyjdź czasem z internetu głupia babo. Wykop to nie jest prawdziwe życie, a Ty nie masz pojęcia jak jestem oddany jednej kobiecie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. Moja kobieta śmiechłaby zarówno z mojego opisu jej koleżanki z sali, jak i z Twojego borderlajnowego zesrańska XD
  • Odpowiedz
Morda - wszystko

Gach mojej siostry (pani magister) skończył tylko podstawówkę. Bił ją, ćpał i uprawiał h----d. Nie przeszkodziło mu to brać na jej konto kredytów (teraz ona je spłaca), wybzykać, zrobić dziecko, a potem dać dyla i nie płacić alimentów. Bo miał ładną twarz. Tyle. #przegryw #blackpill
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-tika: Masowa popularyzacja takiej ''sztuki'' to przede wszystkim kwestia tego, że ogromna część kobiet chce być seksualizowana, lubi być seksualizowana, dobrze czuje się będąc seksualizowanymi i chcą nosić takie rzeczy oraz wyglądać w ten sposób nawet jeśli wieli z nich otwarcie od razu do tego się nie przyzna. Ogrom lasek mogąc pokazać swoją dupę legalnie jest dosłownie w swoim żywiole stąd też na przyklad popularyzacja wyciętych majtek, legginsów itp.
  • Odpowiedz
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Wygląd jest najważniejszą rzeczą nie tylko w sferze randkowej.
2. Kobiety bardziej patrzą na wygląd niż mężczyźni.
3. Kobiety są bardziej 'selektywne'.
4. Mężczyźni poniżej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomasz_mazur: 55. Kto ma d00pę ten sra.
56. Jan Paweł 2 nie wiedział co Karol Wojtyła uczynił
57. Magomed Tuszajew nie zginął w tym poście.
58. Nie wiadomo dokąd nocą tupta jeż.
59. Nie ma dowodów, że Austriacki Akwarelista wiedział wiadomo o czym.
60. Za Austriackiego Akwarelisty były niższe podatki.
  • Odpowiedz
Ojciec wyparł się mnie

Miało to miejsce podczas kłótni z matką we wrześniu 2012 roku. Zaczęli wypominać sobie wszystkie grzeszki, aż doszło do tego, że matula przypomniała mu, że odtrącił mnie, kiedy dowiedział się, że jestem chory. On nie jest mój! Tak mówiłeś. Ostatnio, kiedy, jak niemal zawsze, miałem humory, ten zapytał, dlaczego jestem zły. Odpowiedziałem wyjątkowo szczerze: przez to, że mam zmarnowane życie. On na to: Zapytaj matki, dlaczego
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem całkowicie odizolowany społecznie... Żadnych przyjaciół, nigdy dziewczyny. Na dobrą sprawę raz w szkole w wieku 17 lat byłem na wagarach i wtedy piłem z innymi normikami p--o i to byłoby na tyle. Od tamtej pory nawet z nikim nie pisałem na głupim messengerze a teraz mam 28 lat... Moje interakcje z innymi ludźmi ograniczają się do powiedzenia cześć komuś w pracy albo dzień dobry kasjerce w sklepie. Nawet z rodzicami nie

vcbdnsj

  • Mam tak samo 36.2% (97)
  • Wielu takich jak ty, współczuję. 40.3% (108)
  • Jesteś w moich oczach dziwakiem 23.5% (63)

Oddanych głosów: 268

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 28
@seretu: bo mam autyzm i ludzie mnie odtrącali. Przez te lata tego stanu wytworzyłem u siebie wyuczoną samotność tzn. bronię jej jak twierdzy, bo to mój safe space. W otoczeniu ludzi przez brak obycia stresuję się. Poza tym brzydka morda to oliwa do tego ognia psychicznego s----------a.
  • Odpowiedz
Chłop ewidentnie przyciągnął ja psychopatycznym spojrzeniem z resztą większość jego ról opiera sie na graniu psychopatów jeden z moich ulubionych aktorów.

Steve Buscemi, znany dziś jako wybitny aktor, na początku lat 80. mieszkał w nowojorskim East Village, pracując jako strażak i próbując swoich sił jako komik. Wtedy w jego życiu pojawiła się Jo Andres, artystka zajmująca się sztuką performance. Ich drogi się skrzyżowały, a między nimi zrodziła się miłość, która przetrwała dekady.Para
TTedbundYY - Chłop ewidentnie przyciągnął ja psychopatycznym spojrzeniem z resztą wię...

źródło: fdd

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli z jednej strony mamy blackpill i ohydne p0lki, które lecą na facetów z kwadratową szczęką, która tnie papier, bad boya, z lekkim zarysem mięśni i wzrostem minumum 2m, więc over dla polskiego chłopa, ale równocześnie te same ohydne p0lki puszczają się z czarnym lub hindusem, metr 150 w kapeluszu, o wyglądzie typowego trucela, bez pracy, który jeszcze niedawno mieszkał w chatce z gówna w zasyfionej Afryce? Skąd ta rozbieżność i niekonsekwencja
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Walimbrachol: ale tu chodziło o rozbieżność w myśleniu kobiet geniuszu xD zresztą odpowiedź jest prosta: związki opierają się na wartości. wartość chada to dobre geny, wartość beciaka to kasa i stabilność, a wartość ciapaka to egzotyka. wszyscy trzej mogą być w związkach, ale każdy z innych powodów.
  • Odpowiedz
@Walimbrachol: ale jakie wyjątki? czy to że beciaki wchodza w związki z kobietami zaprzecza blackpillowi? nie. tak samo zwiazki z hindusami nie wykluczają istnienia blackpilla. przestań myśleć zero-jedynkowo.

to dalej nie uzasadnia dwumyślenia, które jest uprawiane tutaj na wykopie: kobieta chce tylko czada, ale jednoczenie wyrucha nawet psa, byle nie dobrego chłopa. Nie da się tego logicznie pogodzić.


stawiasz bezsensowne tezy sklejone z różnych opinii i wyolbrzymień, a potem dziwisz się ze
  • Odpowiedz
Już prawie 12, 4 godzina pracy a ja jestem już tak zmęczony, że gdyby nie redbull to dawno bym spał przy biurku. I jak tu wytrzymać, jeżeli dziś kończę o 19, bo nadgodziny. Jedyne co mnie podnosi na duchu, to świadomość, że to jedyne rozwiązanie na moje problemy z zakolami i nie tylko, bo przeszczep włosów kosztuje, karnet na siłownię kosztuje, zdrowa żywność kosztuje. No ale jakie efekty będą jak zrobię formę,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #ukraina #rosja #bialorus #blackpill #tinder #zwiazki #p0lka

Poznałem w życiu bardzo wiele kobiet z krajów byłego ZSRR. Oczywiście były różne, bo ludzie ogólnie różnią się od siebie. Ale tak uogólniając, na podstawie moich obserwacji uważam, że o ile dla Polek kasa jest bardzo ważna przy doborze partnera, o tyle dla tych kobiet
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: no jakiś nadzwyczajne odkrycie to to chyba nie jest. Gdzieś na YouTube widziałem fajny komentarz azjaty o Polkach i Ukrainkach/rosjankach. Bardzo mocno jechał po naszych sąsiadkach za pazerność na kasę. Polki za to mocno chwalił. Zwracał też uwagę na to, że w Polsce w większości są pełne rodziny i kobiety mają dobre wzorce w ojcach jak powinno się opiekować rodziną.
  • Odpowiedz