Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: temp_file3158487769416010051
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czołem Mirasy!
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym, chcę po prostu wyrzucić z siebie to co od jakiegoś czasu siedzi mi na bani, a zupełnie nie mam się komu z tego wyżalić. Wybaczcie też wplatanie narracji w formie osoby 3ciej i wątki niekoniecznie z sensem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dobrze wszyscy wiemy, sytuacja na rynku świń jest dramatyczna. Tym bardziej dla huopa z powiatowego,
Czołem Mirasy!
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym, chcę po prostu wyrzucić z siebie to co od jakiegoś czasu siedzi mi na bani, a zupełnie nie mam się komu z tego wyżalić. Wybaczcie też wplatanie narracji w formie osoby 3ciej i wątki niekoniecznie z sensem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dobrze wszyscy wiemy, sytuacja na rynku świń jest dramatyczna. Tym bardziej dla huopa z powiatowego,
- 3
✨️ Autor wpisu (OP): @tomek001Hej Wygląd, wdzięk, stylówka. Takie zaprawione bojem panny (że tak powiem) doskonale wiedzą jak manipulować huopstwem, żeby skakało jak im zagrają. I najwyraźniej ja też dałem się złapać w tą pułapkę ;/
Co do charakteru to nie wiem, bo w kołchozie bardziej się mijamy, ona robi w innym ja w innym dziale. Natomiast jak wspomniałem - w jej ogólnym sposobie bycia widać pewne redflagi vel. cienie
Co do charakteru to nie wiem, bo w kołchozie bardziej się mijamy, ona robi w innym ja w innym dziale. Natomiast jak wspomniałem - w jej ogólnym sposobie bycia widać pewne redflagi vel. cienie
- 2
✨️ Autor wpisu (OP): @Konradoslawomiroslaw
Miałem chyba 295 ng/dl teścia. Prolaktyna i kortyzol też powyżej górnej granicy. Natomiast co do wiarygodności wyniku to nie mam jej w 100%, ponieważ w tamtym czasie byłem ~6 msc na redukcji i w dodatku spałem po 4-5h na dobę.
Przy ADHD też ma się zajebiście wysoką prolaktynę i kortyzol, co zabija teścia, stąd moje podejrzenie.
Miałem chyba 295 ng/dl teścia. Prolaktyna i kortyzol też powyżej górnej granicy. Natomiast co do wiarygodności wyniku to nie mam jej w 100%, ponieważ w tamtym czasie byłem ~6 msc na redukcji i w dodatku spałem po 4-5h na dobę.
Przy ADHD też ma się zajebiście wysoką prolaktynę i kortyzol, co zabija teścia, stąd moje podejrzenie.
Czy odczuwasz w takich sytuacjach stres lub lęk czy po prostu
Chciałem dzisiaj iść na #divy , nawet rano szukałem w mojej okolicy fajnych ogłoszeń. Jednak jedyne na co bym się odważył to lodzik żeby mi zrobiła, na nic innego po prostu nie miałbym ochoty z divą ehhh Stwierdziłem, że to bezsensu iść na dive tylko po loda, równie dobrze można iść do klubu dzisiaj i wyrwać samemu panne. Samemu raczej do klubu nie pójdę ehhh
Tu niestety błędne koło się
Tu niestety błędne koło się
źródło: 9f562c3bdd5472de464f5bdcdc543bd7
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 25
źródło: 1734109526491
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 4
@clarity-incel: failed normi, wypad
- 9
@volodia: mi się tam bardziej podoba, teraz ma ryj takiej wojowniczej niemry von jungingen xD
@volodia: niemożliwe! Ludzie, dla których gry komputerowe, filmy, ksiazki, komiksy itp. formy „eskapizmu” od szarej, nudnej rzeczywistości narzekają, ze wciska sie im to od czego chca sie oderwać i tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 10
źródło: Przechwytywanie
Pobierz@BlackpillNaCalego: Nic nowego, Carrioner gada jakieś totalne głupoty odklejone totalnie od rzeczywistości odcinek 2137 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
Wszedłem na stare konto na Messenger. Na nim są wsystkie grupy klasowe i moje dawne „życie” przed wygnaniem. Z ciekawości poczytałem te grupki. Ostatnia wiadomość to pytanie kto ma dzieci. 4 osoby odpisały a klasowy najgorszy patus napisał że już są zaręczeni.
Tymczasem ja zakrywam twarz kurtką żeby nikt mnie nie widział i próbuje nie mówić sam do siebie w miejscach publicznych.
No nie polecam urodzić się brzydkim i niskim…
#przegryw
Tymczasem ja zakrywam twarz kurtką żeby nikt mnie nie widział i próbuje nie mówić sam do siebie w miejscach publicznych.
No nie polecam urodzić się brzydkim i niskim…
#przegryw
konto usunięte via Wykop
- 0
@KapitanKam: u mnie na 20 osob z klasy w liceum tylko jeeddna osoba sie rozmnozyla dwie sie jeszcze ozenily a czwarta jest zareczona piaty rok
- 10
@end_of_the_world: "widzowie tego streamera mają jego adres, więc z fake kont na tinderze ze zdjęciami chadów bajerują laski i wysyłają na adres tego streamera"
@end_of_the_world: laska miała od samych drzwi klęknąc chadowi do pały
Przewijał się przez pewne tagi temat, iż ten kraj zmierza do jakiegoś upadku demograficznego z powodu tzw. hipergamii kobiet, i to nie pierwszy raz, jak się tak dzieje. Prawda jest taka, że tak zmniejszająca się populacja Polski wynika z późnego zawierania małżeństw przez rodowite kobiety, stosowania kontroli urodzeń i posiadania mniejszej liczby dzieci. Ten trend doprowadzi do wyginięcia narodu, a napływ obcych ras jest konsekwencją upadku narodu. Osobiście uważam, że zmiana prawa
źródło: polskademografia
Pobierz@NevermindStudios: a ty ile dzieci dolozyles?
@NevermindStudios: Bardzo dobrze, jest za dużo ludzi tutaj, im mniej ludzi tym lepiej. 20 mln, na taką powierzchnię byłoby idealnie, tylko system zusowski i emerytalny byłoby trzeba zreformować.
- 132
źródło: 1000013791
Pobierz@lord-nihilus: wypisz wymaluj twoja stara
źródło: 43567567456
Pobierzwłoski moje?:
- piękne gęste, żadnych zakoli i łysienia 26.8% (19)
- ładne aczkolwiek chyba nachodzą zakola... 16.9% (12)
- mam zakola już ehhh 23.9% (17)
- już mi łysina wyskakuje HELP 5.6% (4)
- zakola + łysina 14.1% (10)
- jestem łysy :( 4.2% (3)
- mam rzadkie włosy ale nie mam zakoli/łysiny 4.2% (3)
- ja sprawdzam odpowiedzi tylko 4.2% (3)
@chico_lachowski skad masz moje zdjecie?
źródło: 1734082032910810
Pobierz@chico_lachowski przemcel pokonał przegryw za pomocą #gaypill XD
Kobietom trzeba oddać jedno, są bardzo stanowcze i klarowne w tym co robią. Nie trzeba rozkminiać czy masz szansę na miłość jako przegryw czy nie. Kobiety rozwaliły rynek matrymonialny wybierając najgorszych mężczyzn, im nawet nie przeszkadza, że taki czad je zdradza albo nawet zgwałci skoro ma dobrą mordę. Po tylu latach trudno uwierzyć, że jakaś kobieta byłaby mną zainteresowana i było by to autentyczne. Moje zaufanie do kobiet jest bliskie zera. Honorowym
@LostHoldenCaulfield: zajmij sie sobą i przestań rozdzielać ludzi na kobieta i mężczyzna, to polepszy twoje podejscie do takich sytuacji. Polecam
- 2
@RudyZibi: Ale ty jesteś chory psychicznie xD Czarna debilu.
Czy ktoś znający #blackpill chciałby mieć żonę?
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Blackpill chad może mieć żonę. Taki facet wie co jest najważniejsze i będzie stale wzbudzał pożądanie u swojej i innych kobiet.
@CloudSpanner u swojej to nie stale, bo w stalym zwiazku pozadanie jest zabijane przez rutynę ale u innych kobiet jak najbardziej i to bedzie krecilo jego obecna partnerke
- 43
Życie chada wygląda tak:chad z Tindera pisze do laski że ma do niego przyjść i jeszcze w drzwiach klęknąć do gały. Efekty widać na filmiku, kolejny dowód na naturę kobiet, na Hipergamie. A jakiś zjeb czy c--a dalej p-------a ze mam urojenia i żebym się szedł leczyć.
Prawda jaka jest każdy widzi: chad 195 cm ma wszystko, Mariusz 175 przegrał życie i kobiety nim gardzą
#przegryw #blackpill #
Prawda jaka jest każdy widzi: chad 195 cm ma wszystko, Mariusz 175 przegrał życie i kobiety nim gardzą
#przegryw #blackpill #
źródło: IMG_5253
Pobierz@KapitanKam: rodzice muszą być dumni ze swojej poczwary
@KapitanKam mordeczko to jest ustawione wszystko
- 1
Wszyscy mnie nienawidzą i mną gardzą bo urodziłem się bardzo brzydki i zdeformowany. Od czasów szkolnych doświadczam prześladowań, dziewczyny wiele razy się ze mnie śmiały, dręczyły i upokarzały.
Dziś znowu w sklepie widziałem wielu wysokich chadow z dziewczynami pięknymi, coś co mi nie będzie dane nigdy przez los. Morda i wzrost sie liczy ja żyję jak karaluch. Karaluch otoczony motylami.
Ale też nie jestem dłużny społeczeństwu, nienawidzę tych śmieci za to co
Dziś znowu w sklepie widziałem wielu wysokich chadow z dziewczynami pięknymi, coś co mi nie będzie dane nigdy przez los. Morda i wzrost sie liczy ja żyję jak karaluch. Karaluch otoczony motylami.
Ale też nie jestem dłużny społeczeństwu, nienawidzę tych śmieci za to co
źródło: IMG_5250
Pobierz- 1
@Retiarius_oma: z demon slayer
@KapitanKam zabili go brutalnie?
- 5
konto usunięte via Wykop
- 2
@Revuj: xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
źródło: 43177ea8a67d8a8b8832aa06bd82a855c7954f534f425d5ef8b1c49213bedb2d
Pobierz@WscieklyIRozjuszonyManlet: Krzywa Gaussa, mówi to Panu coś?
- 1
@Michael_Jackson_:
Prawdę powiedziawszy, nic mi to nie mówi xd
Prawdę powiedziawszy, nic mi to nie mówi xd

































#przegryw #blackpill
źródło: IMG_5260
PobierzSamo techniczne wchodzenie i wychodzenie z łózka może obudzić, a do tego jeszcze dochodzi budzik bo nie ma możliwości obudzić się zaraz po zaśnięciu na żądanie.