Nie wiem czy to technicznie wykonalne, musiałaby spać ciągiem a faceci musieli by zasypiać i budzić się i wymieniać.
Samo techniczne wchodzenie i wychodzenie z łózka może obudzić, a do tego jeszcze dochodzi budzik bo nie ma możliwości obudzić się zaraz po zaśnięciu na żądanie.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czołem Mirasy!
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym, chcę po prostu wyrzucić z siebie to co od jakiegoś czasu siedzi mi na bani, a zupełnie nie mam się komu z tego wyżalić. Wybaczcie też wplatanie narracji w formie osoby 3ciej i wątki niekoniecznie z sensem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dobrze wszyscy wiemy, sytuacja na rynku świń jest dramatyczna. Tym bardziej dla huopa z powiatowego,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 3
✨️ Autor wpisu (OP): @tomek001Hej Wygląd, wdzięk, stylówka. Takie zaprawione bojem panny (że tak powiem) doskonale wiedzą jak manipulować huopstwem, żeby skakało jak im zagrają. I najwyraźniej ja też dałem się złapać w tą pułapkę ;/
Co do charakteru to nie wiem, bo w kołchozie bardziej się mijamy, ona robi w innym ja w innym dziale. Natomiast jak wspomniałem - w jej ogólnym sposobie bycia widać pewne redflagi vel. cienie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @Konradoslawomiroslaw

Miałem chyba 295 ng/dl teścia. Prolaktyna i kortyzol też powyżej górnej granicy. Natomiast co do wiarygodności wyniku to nie mam jej w 100%, ponieważ w tamtym czasie byłem ~6 msc na redukcji i w dodatku spałem po 4-5h na dobę.
Przy ADHD też ma się zajebiście wysoką prolaktynę i kortyzol, co zabija teścia, stąd moje podejrzenie.

Czy odczuwasz w takich sytuacjach stres lub lęk czy po prostu
  • Odpowiedz
Chciałem dzisiaj iść na #divy , nawet rano szukałem w mojej okolicy fajnych ogłoszeń. Jednak jedyne na co bym się odważył to lodzik żeby mi zrobiła, na nic innego po prostu nie miałbym ochoty z divą ehhh Stwierdziłem, że to bezsensu iść na dive tylko po loda, równie dobrze można iść do klubu dzisiaj i wyrwać samemu panne. Samemu raczej do klubu nie pójdę ehhh
Tu niestety błędne koło się
clarity-incel - Chciałem dzisiaj iść na #divy , nawet rano szukałem w mojej okolicy f...

źródło: 9f562c3bdd5472de464f5bdcdc543bd7

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta inba o to czy ciri jest brzydka pokazuje naturę ludzi.
Każdy chce tylko ładne postacie oglądać. To samo w filmach. Brzydkiego aktora czy aktorkę to że świecą szukać. Prezenterzy w tv to samo. To nie jest świat dla nieatrakcyjnych ludzi.
#blackpill #wiedzmin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@volodia: niemożliwe! Ludzie, dla których gry komputerowe, filmy, ksiazki, komiksy itp. formy „eskapizmu” od szarej, nudnej rzeczywistości narzekają, ze wciska sie im to od czego chca sie oderwać i tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wszedłem na stare konto na Messenger. Na nim są wsystkie grupy klasowe i moje dawne „życie” przed wygnaniem. Z ciekawości poczytałem te grupki. Ostatnia wiadomość to pytanie kto ma dzieci. 4 osoby odpisały a klasowy najgorszy patus napisał że już są zaręczeni.

Tymczasem ja zakrywam twarz kurtką żeby nikt mnie nie widział i próbuje nie mówić sam do siebie w miejscach publicznych.

No nie polecam urodzić się brzydkim i niskim…

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przewijał się przez pewne tagi temat, iż ten kraj zmierza do jakiegoś upadku demograficznego z powodu tzw. hipergamii kobiet, i to nie pierwszy raz, jak się tak dzieje. Prawda jest taka, że tak zmniejszająca się populacja Polski wynika z późnego zawierania małżeństw przez rodowite kobiety, stosowania kontroli urodzeń i posiadania mniejszej liczby dzieci. Ten trend doprowadzi do wyginięcia narodu, a napływ obcych ras jest konsekwencją upadku narodu. Osobiście uważam, że zmiana prawa
NevermindStudios - Przewijał się przez pewne tagi temat, iż ten kraj zmierza do jakie...

źródło: polskademografia

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

macie fajne włoski chuopy?

#przegryw #wlosy #blackpill
chico_lachowski - macie fajne włoski chuopy?

#przegryw #wlosy #blackpill

źródło: 43567567456

Pobierz

włoski moje?:

  • piękne gęste, żadnych zakoli i łysienia 26.8% (19)
  • ładne aczkolwiek chyba nachodzą zakola... 16.9% (12)
  • mam zakola już ehhh 23.9% (17)
  • już mi łysina wyskakuje HELP 5.6% (4)
  • zakola + łysina 14.1% (10)
  • jestem łysy :( 4.2% (3)
  • mam rzadkie włosy ale nie mam zakoli/łysiny 4.2% (3)
  • ja sprawdzam odpowiedzi tylko 4.2% (3)

Oddanych głosów: 71

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobietom trzeba oddać jedno, są bardzo stanowcze i klarowne w tym co robią. Nie trzeba rozkminiać czy masz szansę na miłość jako przegryw czy nie. Kobiety rozwaliły rynek matrymonialny wybierając najgorszych mężczyzn, im nawet nie przeszkadza, że taki czad je zdradza albo nawet zgwałci skoro ma dobrą mordę. Po tylu latach trudno uwierzyć, że jakaś kobieta byłaby mną zainteresowana i było by to autentyczne. Moje zaufanie do kobiet jest bliskie zera. Honorowym
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Życie chada wygląda tak:chad z Tindera pisze do laski że ma do niego przyjść i jeszcze w drzwiach klęknąć do gały. Efekty widać na filmiku, kolejny dowód na naturę kobiet, na Hipergamie. A jakiś zjeb czy c--a dalej p-------a ze mam urojenia i żebym się szedł leczyć.

Prawda jaka jest każdy widzi: chad 195 cm ma wszystko, Mariusz 175 przegrał życie i kobiety nim gardzą

#przegryw #blackpill #
KapitanKam - Życie chada wygląda tak:chad z Tindera pisze do laski że ma do niego prz...

źródło: IMG_5253

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po 22 a więc dzieci śpią.
Zawsze na jakichś 4chanach i innych śmiali się z Azjatów że mają małe kuśki, sprawdziłem na jakiejś stronie jaki średni wymiar przypada na dany kraj i wychodzi że w takiej Japonii około 14 cm czyli tyle ile w Polsce xD USA też niewiele więcej.
#polska #przegryw #blackpill
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy mnie nienawidzą i mną gardzą bo urodziłem się bardzo brzydki i zdeformowany. Od czasów szkolnych doświadczam prześladowań, dziewczyny wiele razy się ze mnie śmiały, dręczyły i upokarzały.

Dziś znowu w sklepie widziałem wielu wysokich chadow z dziewczynami pięknymi, coś co mi nie będzie dane nigdy przez los. Morda i wzrost sie liczy ja żyję jak karaluch. Karaluch otoczony motylami.

Ale też nie jestem dłużny społeczeństwu, nienawidzę tych śmieci za to co
KapitanKam - Wszyscy mnie nienawidzą i mną gardzą bo urodziłem się bardzo brzydki i z...

źródło: IMG_5250

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach