Wpis z mikrobloga

zagadka, #oszukujo czy nie?

wziałem 2 pianki do golenia nivea z promocji, przy zakupie 2 powinienem zapłacić 2 x 7,99 zł = 15,98zł

a na paragonie jest 27 zł czyli 11zł róznicy

brałem z półki gdzie przy tych puszkach była informacja również o tej promocji, data promocji również się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#biedronka #logikaniebieskichpaskow #polska #zakupy #zagadka
Ksemidesdelos - zagadka, #oszukujo czy nie?

wziałem 2 pianki do golenia nivea z pr...

źródło: comment_1651823003YTNL5PGVRVIvnnQ4K8Kplw.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
pianka do golenia - żel do golenia


@kuncfot: dokładnie tak, ale teraz to zobaczyłem, w sklepie nawet mi nie przyszło do głowy a brałem z kartonu przy którym było info o tej promocji a puszki z pianka i z żelem wyglądają identycznie, ale nawet nie pomyslalem w sklepie ze moze byc inny produkt w takim samym opakowaniu

Chyba opakowanie powinno być białe?


@Michazzz: te puszki identycznie wyglądają, takie swiatlo na
Ksemidesdelos - > pianka do golenia - żel do golenia

@kuncfot: dokładnie tak, ale ...

źródło: comment_165182362972bsdc7LoLHE757HqyOIge.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kuncfot: no może nie identycznie w 100%, są różnice ale nie kupuje zbyt często produktów tej firmy wiec mnie to zmyliło, dopiero po obejrzeniu paragonu zacząłem rozkminiać, ale to już w domu, bo w biedronce takie tłumy z rana że nie miałem weny do analizy paragonu na miejscu
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Zauważyłem, że na wszystkich produktach higienicznych w puszkach lub plastikowych butelkach, największymi literami jest jakaś bezużyteczna nazwa produktu, nieco mniejszymi producent, jeszcze mniejszymi zapach, a dopiero najmniejszymi najważniejsza informacja, czyli typ tego produktu.
  • Odpowiedz
największymi literami jest jakaś bezużyteczna nazwa produktu, nieco mniejszymi producent, jeszcze mniejszymi zapach, a dopiero najmniejszymi najważniejsza informacja, czyli typ tego produktu


@vytah: Tak jest. Żona nakupuje jakichś cudów, a potem pod prysznicem mam lekturę czy wziąłem na pewno szampon.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos ot cała biedronka, to nie przypadek tylko celowe działanie. Taki mają po prostu model biznesowy żeby wprowadzać klientów w błąd.
Dostali za takie działania już kilkaset milionów zł kary od uokiku, ale dalej im się to opłaca i na brak klientów nie narzekają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
brałem z półki gdzie przy tych puszkach była informacja również o tej promocji


@Ksemidesdelos: niestety za często się zdarza, że cenówka jest przy innym rodzaju/smaku. Może nawet wcale nie być odpowiedniego dostępnego.

Zawsze trzeba sprawdzać masę oraz rodzaj/smak, każdej sztuki, mogą być pomieszane. Najpewniej kierować się gazetką, najrzadziej są tam błędy, choć również się zdarzają, np. zdjęcie sprzeczne z opisem.
  • Odpowiedz