Wpis z mikrobloga

Kolejny raz zawiodłem się na sieci Lidl. Za pierwszym razem okazało się, że kupiłem otwarty i dotknięty paluchem sos, a teraz to.

Człowiek kupił sałatę pekińska do sałatki a po zerwaniu pierwszych warstw liści ukazało się tak. Smród niemiłosierny. Co z tym fantem zrobić, bo już mam dosyć?

#zakupy #lidl #oszukujo #afera #niewiemjaktootagowac #biedronka dla zasięgu

Drugie zdjęcie w komentarzu
Vavali - Kolejny raz zawiodłem się na sieci Lidl. Za pierwszym razem okazało się, że ...

źródło: comment_1657728407rEQYUmq6OakCCfkrafvydF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vavali idz na targ a nie kupujesz warzywa ktore gnija nastepnego dnia. Nie wspominam o cenach. Info z zeszlego tygodnia. Kurki na hali Mirowskiej w wawie 70zl za kg podczas gdy w lidlu 99zl za kg.
  • Odpowiedz
@onekotan88 przecież właśnie prędzej warzywo z targu zgnije niż to biedronkowa/lidlowe bo w tych sklepach ma pewno spryskują te warzywa i owoce żeby nie gniły tak szybko.
  • Odpowiedz
@onekotan88: to zalezy - ogórki na targu często już są miekkie, w Lidlu zawsze ładnie twarde. Generalnie są rzeczy które lepiej kupować w sklepach (ogórki, rzodkiewki, owoce tropikalne, winogrona, banany itd) a są takie które lepiej na bazarku - przede wszystkim pomidory ale też inne typowo polskie warzywa i owoce
  • Odpowiedz