Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1
Strajk spedytorów już w piątek! Czeka nas paraliż transportu?

"Będzie polegał na powstrzymaniu się od załadunków, rozładunków, tankowania pojazdów oraz [...]"
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Hej Mircy z #bekaztransa orientujecie się może, czy te durne winietki ekologiczne na Francję Crit Air można kupić gdzieś bezpośrednio w Francji czy można jedynie zamawiać przez stronę?
@Hrabia_Heheszko z tego co wiem to tylko przez stronę
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@p1etr4s eee, pewnie lipa. Mi się już odechciewa łazić. Ostatnio po jakimś Cuneo we Włoszech łaziłem i tylko zlalem się potem od upału. Brzydko nie było, ale na kolana mnie nie rzuciło. I wydałem z dwa euro na autobusy, a to z cztery browary w wolnocłowym przed promem na Szwecję ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
@Yoshik: no coś takiego, co jest pod ręką na giełdzie to biora i jadą aż kiero się zrzyga
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
@Yoshik:
Tak wygląda prawdziwy i dobrze ułożony transport
jechałem cos takiego przez tydzien kurnikiem w zastępstwie. Jeszcze nie dojechalem do jednego miejsca juz miałem smsa z drugim zaladunkiem.
Tak wygląda prawdziwy i dobrze ułożony transport
Jeżeli ten oto wpis, osiągnie zawrotną ilość 99 plusów, obiecuję wezwać megaweza9 z błyskawicami. Prawilnie w komentarzu.
#megawonsz9 #bekaztransa
#megawonsz9 #bekaztransa
- 1
@PanKracy582 #bekaztransa gratis
@PanKracy582: czemu jesteś taki ofensywny
... tiry na tory!
No ja p------e, tirowcy są na drugim miejscu mojej listy najbardziej znienawidzonych zawodów. To co oni o----------a w trasie... albo siedzi ci na zderzaku w terenie zabudowanym lub p--------a z tempomatem na 70 i wchodzi w zakręty gdzie jest ograniczenie do 40, a ty musisz się zatrzymać bo jak jedzie z naprzeciwka to go znosi na twój pas.
Powinni im za takie akcje zabierać prawko lub montować klemy
No ja p------e, tirowcy są na drugim miejscu mojej listy najbardziej znienawidzonych zawodów. To co oni o----------a w trasie... albo siedzi ci na zderzaku w terenie zabudowanym lub p--------a z tempomatem na 70 i wchodzi w zakręty gdzie jest ograniczenie do 40, a ty musisz się zatrzymać bo jak jedzie z naprzeciwka to go znosi na twój pas.
Powinni im za takie akcje zabierać prawko lub montować klemy
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@towerme: nie powinś nienawidzić kierowców tirów, tylko kierowców-idiotów. Założę się, że taki debil wsiadając do swojego E46 albo Passata B5 jeździ podobnie albo gorzej - to jest stan umysłu.
Uuuu, ADR miał wypadek na A72 kilkanaście km przed Zwickau w stronę zachodu. Będą to sprzątać chyba do rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekaztransa
#bekaztransa
Zawsze miło widzieć kierowców z Polski w UK ale tego się nie spodziewałem. Duma rozpiera.
#bekaztransa #patriotyzm
#bekaztransa #patriotyzm
źródło: comment_bfQsjMlq6YeuvLPqzCSieapRsIkGpKXu.jpg
Pobierz- 0
@silentpl: zawsze mają pocieszne samochody w kolorach dla prawdziwych mężczyzn i kangurem dla stojących inżynierów na drodze.
- 4
- 4
#bekaztransa czas na CS'a
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@roztentegowywacz: żeby zostać prezydentem też nie trzeba
polecam ten filmik zanim następnym razem wrzucisz coś tak generalizującego
polecam ten filmik zanim następnym razem wrzucisz coś tak generalizującego

Jest ktoś na tm meating? #bekaztransa
- 178
@Slacky: ja wole 10k na miesiac jeżdżąc i codziennie w domu niż 2,5 na produkcji na 3 zmiany LOL
- 42
Komentarz usunięty przez autora
#bekaztransa
Moim zdaniem kierowcy ciężarówek powinni mieć dostępne 2 pasy po prawej a po lewej niech dadzą pozostałym ile chcą aby wszyscy się pomieścili. Nie narzekajmy na liczne remonty jeśli budują nową autostradę/obwodnicę - to tylko wyjdzie wszystkim na dobre i wywali ciężarówki tylko przejeżdżające z miast.
Moim zdaniem kierowcy ciężarówek powinni mieć dostępne 2 pasy po prawej a po lewej niech dadzą pozostałym ile chcą aby wszyscy się pomieścili. Nie narzekajmy na liczne remonty jeśli budują nową autostradę/obwodnicę - to tylko wyjdzie wszystkim na dobre i wywali ciężarówki tylko przejeżdżające z miast.
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Hej transportowe Mirki i Mirabelki :) jest ktoś tutaj kto jeździ w firmie Matex? Bo bym się chciała dowiedzieć jak to tam wygląda i czy jeszcze jeździ tam coś innego niż upaina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekaztransa #kierowcy #busiarze
#bekaztransa #kierowcy #busiarze
@ClinicalDepression nie lepiej ci na fb zapytac na busiarze czy spedytorzy?
- 2
@magnat32: pytać mogę, ale tam zwierzęta czytać nie umieją no i wszystkie odpowiedzi były od ludzi co nic nie wiedzą (-‸ლ)
konto usunięte via Android
- 27
Mirku, inba się dzieje. Ktoś wrzucił #pasta o BHP'owcu który to szkoli kierowców w pewnej firmie. Zaraz OP będzie linczowany :)
#bekaztransa
#pracbaza
#kierowcy
#bekaztransa
#pracbaza
#kierowcy
źródło: comment_d1YeCgXO0PRbUYc2tDYC6mPQaVmACJbt.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@eugeniusz_geniusz usunęli wątek :(



























źródło: comment_2nbdMYEagTjmtYZbrpp90Psl4qZVwlDP.jpg
Pobierz