Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@monstergagarin: czy w wlewie jest błona?
@monstergagarin: własny?
@wezsepigulke: @LobuzKochaMocniej: eee, to Michendorf. Normalka od paru lat przecież już.
Ształmahery jedne
- 0
- 0
@Thompson_x: DAF XF. Nie wiem czemu zdjecie obrocilo :| na tel jest okej -.- eh ten wypok
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Czołem!
Robię projekt na studia związany z branżą transportową. Czy są na sali kierowcy TIRów, którzy chcieliby wypełnić krótki formularz (dosłownie na 2-3 minuty) dotyczący aplikacji, których używacie w pracy? Proszę o wiadomość prywatną albo komentarz, to sam się odezwę. Z góry bardzo dziękuję. :)
#bekaztransa #ciezarowki
Robię projekt na studia związany z branżą transportową. Czy są na sali kierowcy TIRów, którzy chcieliby wypełnić krótki formularz (dosłownie na 2-3 minuty) dotyczący aplikacji, których używacie w pracy? Proszę o wiadomość prywatną albo komentarz, to sam się odezwę. Z góry bardzo dziękuję. :)
#bekaztransa #ciezarowki
@granadiller: raczek XD
Mircy. Darmowa nawi dla ciężarówek która bierze pod uwagę obciążenia na oś? #bekaztransa
@Zborro nie ma
konto usunięte via Android
- 1
@Zborro roadlords sprawdź
konto usunięte via Android
- 12
Dzień miałem ujowy... Powrót do pracy po tygodniu wolnego zawsze taki jest, ale kierowca któremu często tankuje cysterne miał chyba gorszy. #bekaztransa #kierowcy #wypadek #pracbaza #heheszki #motoryzacja
źródło: comment_WeLglABEym7Fohis5JD6sjMpCGqBo13g.jpg
Pobierz@renta85: jakby spała
Czy tylko we Warszawie są godzinowe zakazy wjazdu dla ciężarówek czy w innych miastach tez?
#bekaztransa
#bekaztransa
@CzekamNaDnie: etransport/zakazy ruchu
- 0
@CzekamNaDnie: Google i wpisujesz zakaz dla ciężarowych (tu wpisz miasto)
Moj szwagier upiera sie ze ma na oku super robote i w piątek leci na pierwszą trasę. Otóż praca to jezdzenie busem dmc 3,5 t po #skandynawia głównie #norwegia w systemie 3 tygodnie w trasie tydzień wolnego. Spanie w aucie, wyżywienie oczywiście wlasny koszt, pensja podobno 6500 zł za kurs 3 tygodniowy. Ktos coś slyszal o takim biznesie? Ja mu odradzam ale co ja moge jak on ma
Niech zobaczy, że to nie jest lekki kawałek chleba.
Możliwe, że będziesz miał wielką przyjemność powiedzieć: "a nie mówiłem?" :)
Możliwe, że będziesz miał wielką przyjemność powiedzieć: "a nie mówiłem?" :)
@el_dreso: dodam jeszcze ze tam mandaty sa bardzo, bardzo drogie, wiec niech lepiej jezdzi przepisowo, bo jak pocisnie "po polsku" to moze wrecz wyjsc na minus nawet nie liczac jedzenia.
Ale tak szczerze, ja bym pojechal, najwyzej po jednym kursie sie zwolnil. Mlody jest, niech sprobuje, ale ostroznie i niech nie uklada juz sobie calej kariery zawodowej :)
Ale tak szczerze, ja bym pojechal, najwyzej po jednym kursie sie zwolnil. Mlody jest, niech sprobuje, ale ostroznie i niech nie uklada juz sobie calej kariery zawodowej :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Zajumane z jakiegoś fanpejdżu(fanpejdża?) ¯\_(ツ)_/¯
#bekaztransa #ciezarowki #tiry #heheszki #zycietruckera
#bekaztransa #ciezarowki #tiry #heheszki #zycietruckera
źródło: comment_lyldUmHmc3m8GlVF8s3KOmCDj2QiNqe4.jpg
Pobierz@pepepanpatryk: fcaleniebyo
- 17
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
@PatrixOK: żyjemy w czasach w których NIKT niczyjej pracy nie szanuje. Nauczyciel mówi uczniowi że jak się uczył nie będzie to zostanie robolem na budowie, kasa na biedronce wzywa. Ci co są po zawodówkach mówią że McDonald zaprasza a wykopki na utrzymaniu rodziców wysmiewają kierowców,, nauczycieli, sprzatających przegryzajac ciperki za 500+
- 0
@PatrixOK: Trochę rak, ale z drugą częścią wypowiedzi ma rację. Najgłośniej o zakazie wyprzedzania tirów krzyczą ci, którzy grubo przekraczają prędkość. Często na filmikach widać kto lubi im dawać "nauczkę". Zazwyczaj jakiś Seba w Audi czy BMW, który wyhamuje tira i potem ciśnie dalej 2 paczki mrugając długimi na wszystkich dookoła.
Siema Kochani.
Gdzie w #olsztyn kupię jakieś gadżety związane z #tir #bekaztransa ? chcemy zrobić prezent kumplowi, bo odchodzi od nas z firmy i zostanie kierowcą tyra ;p Jak najbardziej może być na wesoło.
#kiciochpyta
Gdzie w #olsztyn kupię jakieś gadżety związane z #tir #bekaztransa ? chcemy zrobić prezent kumplowi, bo odchodzi od nas z firmy i zostanie kierowcą tyra ;p Jak najbardziej może być na wesoło.
#kiciochpyta
- 10
@Mateusz___: W każdym zoologicznym. Tematycznie i praktycznie.
źródło: comment_qES5phRxmoRhtEVWkxxKVzHIOScHy9hV.jpg
Pobierz@schreder: ale ty wiesz że to tylko i wyłącznie głupki twojego pokroju na wykopie wiedzą o co chodzi?
Mirki z #poznan i #bekaztransa
Gdzie polecacie zrobić C+E? Tak dzisiaj rano wstałem i zdecydowałem, że sobie zrobię uprawnienia.
Gdzie polecacie zrobić C+E? Tak dzisiaj rano wstałem i zdecydowałem, że sobie zrobię uprawnienia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac Jak straciłeś prawko? Ostatnio spotkałem gościa co jeździł u mnie w firmie i motocyklista wjechał mu na rondzie w ciężarówkę. Wina motocyklisty i jego - sprawa niewyjaśniona. Zabrali prawko mu i temu drugiemu.
- 6
@kozaqwawa: no za kolizje tez moga zabrac, toz to bylo ponoc zagrozenie w ruchu ladawym jak to pieknie napisali.. Pisalem 2 zazalenia i jak krew w piach
- 13
Jak już łatać plandeke to z finezją ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#bekaztransa
#zycietruckera
#milosc
W komentarzu jeszcze jedna ʕ•ᴥ•ʔ
#bekaztransa
#zycietruckera
#milosc
W komentarzu jeszcze jedna ʕ•ᴥ•ʔ
źródło: comment_Smd6ZltOjlOLkzyowLw4ihK59Br85jsv.jpg
Pobierz@Cybek-Marian patrzcie jak oni się poświęcają żebyscie mieli świeże wędliny w biedronce a wy i tak powiecie ze to zwykły tirowiec



































#bekaztransa #spedycja
źródło: comment_0NrZ3n8kl17reLkAbHunTQF72AA4bEPb.jpg
Pobierz