Czołem!
Robię projekt na studia związany z branżą transportową. Czy są na sali kierowcy TIRów, którzy chcieliby wypełnić krótki formularz (dosłownie na 2-3 minuty) dotyczący aplikacji, których używacie w pracy? Proszę o wiadomość prywatną albo komentarz, to sam się odezwę. Z góry bardzo dziękuję. :)
#bekaztransa #ciezarowki
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moj szwagier upiera sie ze ma na oku super robote i w piątek leci na pierwszą trasę. Otóż praca to jezdzenie busem dmc 3,5 t po #skandynawia głównie #norwegia w systemie 3 tygodnie w trasie tydzień wolnego. Spanie w aucie, wyżywienie oczywiście wlasny koszt, pensja podobno 6500 zł za kurs 3 tygodniowy. Ktos coś slyszal o takim biznesie? Ja mu odradzam ale co ja moge jak on ma
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@el_dreso: dodam jeszcze ze tam mandaty sa bardzo, bardzo drogie, wiec niech lepiej jezdzi przepisowo, bo jak pocisnie "po polsku" to moze wrecz wyjsc na minus nawet nie liczac jedzenia.

Ale tak szczerze, ja bym pojechal, najwyzej po jednym kursie sie zwolnil. Mlody jest, niech sprobuje, ale ostroznie i niech nie uklada juz sobie calej kariery zawodowej :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PatrixOK: żyjemy w czasach w których NIKT niczyjej pracy nie szanuje. Nauczyciel mówi uczniowi że jak się uczył nie będzie to zostanie robolem na budowie, kasa na biedronce wzywa. Ci co są po zawodówkach mówią że McDonald zaprasza a wykopki na utrzymaniu rodziców wysmiewają kierowców,, nauczycieli, sprzatających przegryzajac ciperki za 500+
  • Odpowiedz
@PatrixOK: Trochę rak, ale z drugą częścią wypowiedzi ma rację. Najgłośniej o zakazie wyprzedzania tirów krzyczą ci, którzy grubo przekraczają prędkość. Często na filmikach widać kto lubi im dawać "nauczkę". Zazwyczaj jakiś Seba w Audi czy BMW, który wyhamuje tira i potem ciśnie dalej 2 paczki mrugając długimi na wszystkich dookoła.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@turok2016 Nie, napisałem że chce zdobyć uprawnienia, a nie że chce zostać kierowcą zawodowym i ratować świat dowożeniem wędlin
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac Jak straciłeś prawko? Ostatnio spotkałem gościa co jeździł u mnie w firmie i motocyklista wjechał mu na rondzie w ciężarówkę. Wina motocyklisty i jego - sprawa niewyjaśniona. Zabrali prawko mu i temu drugiemu.
  • Odpowiedz