Każdy wie, ze kierowcy są zmuszani do pracy ponad dozwolony czas pracy i robią wszystko byleby dojechać do celu

Dzień i kto? Chyba tylko dziady-magnesiarze. Pracuję sześć lat jako kierowca i nikt, nigdy mnie do czegoś takiego nie zmusił xD
  • Odpowiedz
Dałem ogłoszenie o pracę na olx...

Wiadomość:
"Za 4 tyś to proszę samemu sobie siedzieć w budzie całymi tygodniami , a jelenia to proszę szukać w lesie a nie na OLX"

Co kieruje tymi ludźmi? Po co to w ogóle pisać? Kierowcy zarabiają między 4500 a 5500 na rękę w zależności od jazdy. Czy to tak źle? Praca stała, bez zabezpieczania pasami, stałe miejsca w ilości 5.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej #kierowcy używający czasem Navitela.
U was też aplikacja nie pokazuje wszędzie traffiku? Są odcinki czy ulice na których nic nie pokazuje, i to dosyć ważne odcinki, nie ważne czy korek czy pusto, nic się nie wyświetla...
Nie wiem czy to jakiś błąd wersji aplikacji czy ona tak już ma...
#nawigacja #bekaztransa #pytanie #android
d.....0 - Hej #kierowcy używający czasem Navitela.
U was też aplikacja nie pokazuje ...

źródło: comment_Yo89n8Ao9PxjsiLXfHEijBzp57yYArst.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie uprawnienia muszę mieć, aby legalnie jeździć po drodze publicznej zestawem firmowym, ale nie wykonując przewozu towarow? Czyli odbiór auta z serwisu, prowadzenie na serwis, wszystko na pusto. Wołam @wezsepigulke i @Maciek5000. CE, karta kierowcy, te kwafikikacje wstępne kursy dupixy też czy jak to wygląda?

#bekaztransa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest tu ktoś kto pracuje jako kierowca autobusu? Lubię jeździć i długie trasy nie sprawiają mi problemów i tak się zastanawiam czy warto się w to pchać( ͡° ͜ʖ ͡°) . Ciężko o pracę po kursie bez doświadczenia? Czy lepiej uderzyć w C+E? Dodam może że chciałbym spróbować w przewozach po kraju, pózniej może jakaś miedzynarodówka.
#pracbaza #autobusy #kierowcaautobusu #ciezarowki
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kierowcy to najwięksi mitomani jakich poznałem, każdy "siudemka z pżodu" i każdy łikend w domu.

Jeden taki kolega mojego ojca, bardzo mi ojca nakręca ile to on nie zarabia, jak mu to szef dupci nie podciera, wozi do auta itp. oczywiście już jest ujsemka z pżodu i każdy łikend w domu, bo on ma dacze nad jeziórem, a ty co dalej po kraju się bujasz? hehehe

Tylko artysta zapomniał, że dodał mnie na
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HK-Stelle: tutaj nie będę zmyślał bo nie wiem nic na ten temat. Ale podejrzewam, że dodatkowe kwalifikacje potrzebujesz by mieć w ogóle wstęp na budowę.

Ale nie bierz tego za pewnik. Nie orientuję się w tej materii...¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@baqs: koleżka mój jak pojechał w pierwszą trasę to był mega zestresowany i mu się schodki p------y xD zostawił buty na tym co drzwi nie przykrywają i zgubił i nie mógł wejść na firmę xD
  • Odpowiedz
#pytanie Czy powinienem darować dług mojej sister. Poważnej biznes woman. Prowadzącej firmę #bekaztransa To tylko 7.5k cebulionów i posiada dwa #bombelek Od dwóch lat nie jest w stanie oddać. Czy może po prostu wysłać jej Ostateczne wezwanie do zapłaty z bardzo krótkim terminem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miruchny z tagu #bekaztransa. Powiedzcie, dlaczego jest ogólny pocisk z ciężarówek DAF?

Które marki są najlepsze i dlaczego?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach