Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@90alexa90: co za bufoniasty styl pisania
- 1
Dałem ogłoszenie o pracę na olx...
Wiadomość:
"Za 4 tyś to proszę samemu sobie siedzieć w budzie całymi tygodniami , a jelenia to proszę szukać w lesie a nie na OLX"
Co kieruje tymi ludźmi? Po co to w ogóle pisać? Kierowcy zarabiają między 4500 a 5500 na rękę w zależności od jazdy. Czy to tak źle? Praca stała, bez zabezpieczania pasami, stałe miejsca w ilości 5.
Wiadomość:
"Za 4 tyś to proszę samemu sobie siedzieć w budzie całymi tygodniami , a jelenia to proszę szukać w lesie a nie na OLX"
Co kieruje tymi ludźmi? Po co to w ogóle pisać? Kierowcy zarabiają między 4500 a 5500 na rękę w zależności od jazdy. Czy to tak źle? Praca stała, bez zabezpieczania pasami, stałe miejsca w ilości 5.
537
Awaria siłownika hydraulicznego podczas rozładunku

Coś poszło nie tak.
z- 128
- #
- #
- #
- #
- #
Fajne te nowe prawa jazdy. Hmm. Chyba zrobię D. Chociaż nie wiem czy się opłaca, celowałbym bardziej w turystyczny międzynaród. Ktoś z wykopu pracuje jako kierowca #autobusy? Jakie stawki?
#kiciochpyta #bekaztransa
#kiciochpyta #bekaztransa
źródło: comment_wPzxN6bfDxwMlLdb3J5E4Fgf1bcxb03L.jpg
Pobierz@Notabene: jazda z ludzimi jest gorsza niż jazda szambiarką
- 1
Hej #kierowcy używający czasem Navitela.
U was też aplikacja nie pokazuje wszędzie traffiku? Są odcinki czy ulice na których nic nie pokazuje, i to dosyć ważne odcinki, nie ważne czy korek czy pusto, nic się nie wyświetla...
Nie wiem czy to jakiś błąd wersji aplikacji czy ona tak już ma...
#nawigacja #bekaztransa #pytanie #android
U was też aplikacja nie pokazuje wszędzie traffiku? Są odcinki czy ulice na których nic nie pokazuje, i to dosyć ważne odcinki, nie ważne czy korek czy pusto, nic się nie wyświetla...
Nie wiem czy to jakiś błąd wersji aplikacji czy ona tak już ma...
#nawigacja #bekaztransa #pytanie #android
źródło: comment_Yo89n8Ao9PxjsiLXfHEijBzp57yYArst.jpg
Pobierz- 0
Jakie uprawnienia muszę mieć, aby legalnie jeździć po drodze publicznej zestawem firmowym, ale nie wykonując przewozu towarow? Czyli odbiór auta z serwisu, prowadzenie na serwis, wszystko na pusto. Wołam @wezsepigulke i @Maciek5000. CE, karta kierowcy, te kwafikikacje wstępne kursy dupixy też czy jak to wygląda?
#bekaztransa
#bekaztransa
@JudzinStouner chyba wtedy do ITD trzeba lecieć po jakieś zaświadczenia
@wezsepigulke: Nie wiem, gdzieś mi się obiło o uszy, że nie ma opcji, ale może rzeczywiście jest na to lajfhak.
794
Szeryf zajeżdża drogę autobusowi, zmuszając go do ucieczki na pas zieleni.

Dobrze że był pas. (od 0:39)
z- 160
- #
- #
- #
- #
- #
Miseczki ktoś teraz na promie pijoku z Dover z 23.20???? #bekaztransa
Jest tu ktoś kto pracuje jako kierowca autobusu? Lubię jeździć i długie trasy nie sprawiają mi problemów i tak się zastanawiam czy warto się w to pchać( ͡° ͜ʖ ͡°) . Ciężko o pracę po kursie bez doświadczenia? Czy lepiej uderzyć w C+E? Dodam może że chciałbym spróbować w przewozach po kraju, pózniej może jakaś miedzynarodówka.
#pracbaza #autobusy #kierowcaautobusu #ciezarowki
#pracbaza #autobusy #kierowcaautobusu #ciezarowki
@wezsepigulke możesz jak kupisz sobie bilet
kierowcy to najwięksi mitomani jakich poznałem, każdy "siudemka z pżodu" i każdy łikend w domu.
Jeden taki kolega mojego ojca, bardzo mi ojca nakręca ile to on nie zarabia, jak mu to szef dupci nie podciera, wozi do auta itp. oczywiście już jest ujsemka z pżodu i każdy łikend w domu, bo on ma dacze nad jeziórem, a ty co dalej po kraju się bujasz? hehehe
Tylko artysta zapomniał, że dodał mnie na
Jeden taki kolega mojego ojca, bardzo mi ojca nakręca ile to on nie zarabia, jak mu to szef dupci nie podciera, wozi do auta itp. oczywiście już jest ujsemka z pżodu i każdy łikend w domu, bo on ma dacze nad jeziórem, a ty co dalej po kraju się bujasz? hehehe
Tylko artysta zapomniał, że dodał mnie na
ale rak #bekaztransa
źródło: comment_vVjTnp9yt3qAEUJTEuu8G85wUHnf15hG.jpg
Pobierz- 0
#bekaztransa #spedycja
Mirki i Mirabelki, pracujecie może w firmie, która zajmuje się handlem zleceniami? Słyszałem, że nie ma sensu pchać się w taką robotę.
Mirki i Mirabelki, pracujecie może w firmie, która zajmuje się handlem zleceniami? Słyszałem, że nie ma sensu pchać się w taką robotę.
Siema transportowe świry. Na A9 w DE za węzłem nr 39 w kierunku północnym (i w drugą stronę, przed węzłem 39 w kierunku południowym) wiszą dwie kamerki, zapewne odległościówki. Wiszą tam od co najmniej tygodnia, także abstand halten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekaztransa
#bekaztransa
źródło: comment_Kir6FUvl9m1Ss3Bz9bZxEM5fYHS2cD9k.jpg
Pobierz@papaj_21_37: czemu potrzeba kar i prewencji, by kierowcy ciężarówek zachowywali odstęp? Dlaczego nie wystarczy rozum i godność człowieka?
@fishery: dobre pytanie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 29
@b33zon: butelki z moczem wypełnione moczem
- 8
- 64
@baqs: koleżka mój jak pojechał w pierwszą trasę to był mega zestresowany i mu się schodki p------y xD zostawił buty na tym co drzwi nie przykrywają i zgubił i nie mógł wejść na firmę xD
- 6
@wezsepigulke: uff. ledwo znalazłem do zdjęcie
trzy stopnie są dla słabych :)
tapicerka drzwi i ich otwieranie też :)
ide makaron na chińska zupkę popić wrzątkiem :P
trzy stopnie są dla słabych :)
tapicerka drzwi i ich otwieranie też :)
ide makaron na chińska zupkę popić wrzątkiem :P
źródło: comment_U8nKcHTwnGU1AZJd3qfKEIxFGTHcminx.jpg
PobierzMirki, jak załadować 40t dłużycy (3m, 4m, 6m) tyłem mając jedynie wózek widłowy?
#transport #bekaztransa #tir #logistyka
#transport #bekaztransa #tir #logistyka
@Jestem_tu_nowy: 40t chcesz załadować? To ile masz osi w naczepie i co to za zestaw, że ładunku może być 40t? XD
@Jestem_tu_nowy ogarnales?
#pytanie Czy powinienem darować dług mojej sister. Poważnej biznes woman. Prowadzącej firmę #bekaztransa To tylko 7.5k cebulionów i posiada dwa #bombelek Od dwóch lat nie jest w stanie oddać. Czy może po prostu wysłać jej Ostateczne wezwanie do zapłaty z bardzo krótkim terminem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hced_z_ramu: napisz nie jak debil pls
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Miruchny z tagu #bekaztransa. Powiedzcie, dlaczego jest ogólny pocisk z ciężarówek DAF?
Które marki są najlepsze i dlaczego?
Które marki są najlepsze i dlaczego?
@cbt57 Premiumka xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























Dzień i kto? Chyba tylko dziady-magnesiarze. Pracuję sześć lat jako kierowca i nikt, nigdy mnie do czegoś takiego nie zmusił xD