Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#bekaztransa #ciezarowki #tir #transport #zarobki #zycietruckera
Mirki, jak teraz wygląda sprawa z wynagrodzeniem na CE po UE w polskiej firmie? Na jakie dniówki teraz można liczyć za które warto jeździć?
Mirki, jak teraz wygląda sprawa z wynagrodzeniem na CE po UE w polskiej firmie? Na jakie dniówki teraz można liczyć za które warto jeździć?
@Kasia123456789: ty jakis odklejony jesteś, nie ja zalozylem temat, a odnosnie twojej wiedzy to widocznie walą ciebie i twoich znajomych na kasę i się cieszą, ze maja pracownikow za poldarmo. 270zl dniówki ja p------e heloł 2016 rok
@Tony76: W średniej firmie 350 to norma, 320 za lajtową robotę znajomy ukrainiec ma na cysternie spożywczej, ale nie zmienia roboty, bo przez większość czasu leży na koju więc mu pasuje. Amazony po 370 w górę płacą, legarto na tandemach słyszałem, że daje powyżej 400 i też nie mają specjalnego z--------u. Rozstrzał jest niesamowity, moim zdaniem, jeżeli masz doświadczenie, to na międzynarodówkę powinieneś krzyczeć od 350. O krajówkę nie pytaj,
to normalna praktyka, że firmy dają CMR na krajowy transport? ostatnio dostałem i byłem trochę skonsternowany xD
#zycietruckera #pracbaza #bekaztransa
#zycietruckera #pracbaza #bekaztransa
@staryalkus: czasem się zdarza, generalnie druk Cmr wyczerpuje w 100% wymagania listu krajowego więc nie ma problemu formalnego
Mój trans chce żebym rozchorowany pojechał w Europę. P--------ć mu wypowiedzeniem?
#zycietruckera #bekaztransa
#zycietruckera #bekaztransa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 27
@droid43210: ich powinno się wyłapywać i roztrząsać jako nawóz
- 24
@Afera_zbozowa: XDDDD
A jednak przez Ukraińców stawki w Polsce spadają
#heheszki #bekaztransa #zycietruckera #olx #pracbaza
#heheszki #bekaztransa #zycietruckera #olx #pracbaza
źródło: comment_1648293977StliStKtn9Ivn4a22ObEMP.jpg
Pobierz@el_dreso: 17000 średnio na dwóch
To tak średnio bym powiedział
To tak średnio bym powiedział
List motywacyjny xd
- 0
Korzysta ktoś z GPS Webfleet? Jaki jest koszt na auto przy opcji z samodzielnym montażem? Warto?
#bekaztransa #transport #spedycja
#bekaztransa #transport #spedycja
Ustrzelone w drodze z pracy. Pozdrowienia dla kolegi, który robił zdjęcie i też ma tu konto, ale mimo wszystko mam nadzieję, że mnie nie znajdzie. #bekaztransa
źródło: comment_1648233095vxtWjC7GsXMqBHcRKXGUtt.jpg
PobierzJakby miał ktoś często auta w ES28 do PL 2/3 oraz IT 2/3/4/8
Oraz FR45 lub FR 21 do IT 2/3/4/8
Standardy / megi / zestawy 15,4 oraz min 40 desek na aucie to zapraszam do kontaktu
#bekaztransa #spedycja
Oraz FR45 lub FR 21 do IT 2/3/4/8
Standardy / megi / zestawy 15,4 oraz min 40 desek na aucie to zapraszam do kontaktu
#bekaztransa #spedycja
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bartolomis: rewolucja zjada własne dzieci
@bartolomis: beka z giełdy transportowej?
- 2
Gdzie i jak szukac rozsadnych cenowo polaczen promowych do Szwecji?
Potrzebuje SUV + 5 metrowa przyczepa + 4 osoby.
Sniadanie i skromna kabina bedzie plusem.
Jakis
Potrzebuje SUV + 5 metrowa przyczepa + 4 osoby.
Sniadanie i skromna kabina bedzie plusem.
Jakis
@bigger: zależy gdzie w tej Szwecji, może lepiej przez most Oresund pojechać? Widoki wspianiałe i bodajże 50 EUR za przejazd.
jak z zachodu PL startujesz to masz Rostock Trelleborg pokazało mi 800zł w dwie strony na maj.
710
TIR-owcy:jeździmy do Rosji, bo to nasza praca."Rosyjscy żołnierze też tak mówią"

Ciężarówki z Polski dalej wyjeżdżają w kierunku Rosji i Białorusi. Blokował je wspólny protest Polaków i Ukraińców, który skończył się awanturą.
z- 196
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#bekaztransa #zycietruckera
Mirki i Mirabelki spod tagu: Jest jakaś definicja uczestnictwa kierowcy w zaladunkach?
Czy wymaganie aby kierowca meldował się dwie h wcześniej, sam skanował i ładował towar mieści się w ramach "uczestnictwa"?
Mirki i Mirabelki spod tagu: Jest jakaś definicja uczestnictwa kierowcy w zaladunkach?
Czy wymaganie aby kierowca meldował się dwie h wcześniej, sam skanował i ładował towar mieści się w ramach "uczestnictwa"?
- 4
@ByCzXD: W kontrakcie na nowe trasy mam że kiero uczestniczy w zaladunku. Dzisiaj rozmawiałem na punkcie i słyszę jak wyżej: 2h, skanowanie, ładowanie. Grzecznie odpowiedziałem że mam tylko uczestnictwo na papierze i nie jest nic więcej sprecyzowane, tak więc chwilowo moi kierowcy będą uczestniczyli w zaladunkach w charakterze obserwatorów.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@IrracjonalnaProweniencja: Pozornie paradoksalne jest, że ja nie mam nic do osób transseksualnych, dania im możliwości zmiany deklarowanej płci (choć powinno się ich chronić może przed zbyt pochopnym pchaniem się w HRT i operacje, bo te wiążą się z istotnym ryzykiem), nawet rozumiem, że ludzie z dysforią płciową rzeczywiście cierpią; jednak zauważam absurd sytuacji, w przeciwieństwie do tzw. "lewaków".
Tak naprawdę to problemy są właśnie dlatego, że powinniśmy minimalizować (przynajmniej pod
Tak naprawdę to problemy są właśnie dlatego, że powinniśmy minimalizować (przynajmniej pod
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@IrracjonalnaProweniencja: #bekazopa co tagować nie potrafi
Czy legitymując się jedynie podstawowym wykształceniem, mam szanse na karierę jako kierowca ciężarówki?
#praca #pytanie #bekaztransa #zycietruckera
#praca #pytanie #bekaztransa #zycietruckera
@tylkotyija: Ty nie masz szansy już na nic
@tylkotyija: Ja bym powiedział że masz predyspozycje

























#bekaztransa #zycietruckera