@Tony76: W średniej firmie 350 to norma, 320 za lajtową robotę znajomy ukrainiec ma na cysternie spożywczej, ale nie zmienia roboty, bo przez większość czasu leży na koju więc mu pasuje. Amazony po 370 w górę płacą, legarto na tandemach słyszałem, że daje powyżej 400 i też nie mają specjalnego z--------u. Rozstrzał jest niesamowity, moim zdaniem, jeżeli masz doświadczenie, to na międzynarodówkę powinieneś krzyczeć od 350. O krajówkę nie pytaj,
  • Odpowiedz
@Barro: Korzystaliśmy w busach i korzystali nasi przewoźnicy.Jak pracowałem w spedycji to każdy był zadowolony.
Intuicyjny interfejs oraz pomoc z ich strony na dobrym poziomie.
  • Odpowiedz
Jakby miał ktoś często auta w ES28 do PL 2/3 oraz IT 2/3/4/8
Oraz FR45 lub FR 21 do IT 2/3/4/8
Standardy / megi / zestawy 15,4 oraz min 40 desek na aucie to zapraszam do kontaktu
#bekaztransa #spedycja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie i jak szukac rozsadnych cenowo polaczen promowych do Szwecji?

Potrzebuje SUV + 5 metrowa przyczepa + 4 osoby.

Sniadanie i skromna kabina bedzie plusem.

Jakis
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#bekaztransa #zycietruckera
Mirki i Mirabelki spod tagu: Jest jakaś definicja uczestnictwa kierowcy w zaladunkach?
Czy wymaganie aby kierowca meldował się dwie h wcześniej, sam skanował i ładował towar mieści się w ramach "uczestnictwa"?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ByCzXD: W kontrakcie na nowe trasy mam że kiero uczestniczy w zaladunku. Dzisiaj rozmawiałem na punkcie i słyszę jak wyżej: 2h, skanowanie, ładowanie. Grzecznie odpowiedziałem że mam tylko uczestnictwo na papierze i nie jest nic więcej sprecyzowane, tak więc chwilowo moi kierowcy będą uczestniczyli w zaladunkach w charakterze obserwatorów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IrracjonalnaProweniencja: Pozornie paradoksalne jest, że ja nie mam nic do osób transseksualnych, dania im możliwości zmiany deklarowanej płci (choć powinno się ich chronić może przed zbyt pochopnym pchaniem się w HRT i operacje, bo te wiążą się z istotnym ryzykiem), nawet rozumiem, że ludzie z dysforią płciową rzeczywiście cierpią; jednak zauważam absurd sytuacji, w przeciwieństwie do tzw. "lewaków".

Tak naprawdę to problemy są właśnie dlatego, że powinniśmy minimalizować (przynajmniej pod
  • Odpowiedz