akurat to mało śmieszne, całe życie czujesz się babką a oni ci każą zostać i walczyć bo tak.


@Frygus96: fakt, to nie jest śmieszne, tylko żałosne, że lewicowcy przejmują się paroma setkami tranzystorów, a mają wywalone na kilkanaście milionów mężczyzn, których obowiązuje to samo prawo i im też nie wolno wyjeżdżać.

Widać dla nich śmierć transa to tragedia, a śmierć mężczyzny to statystyka.
  • Odpowiedz
ludzie walczą i zdychają za kraj przed dosłownie nazistami, a typy chcą srać u siebie w stolicy która przy tej akcji sporo pomaga

i podobno wznoszą antyukraińskie hasła - nbc news


@bizonsky: szury szurają?
gdzie tu news? xD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@starypijany123: Kiedyś taka wiedza była dostępna tylko na uniwersytetach parkingowych, a teraz na kursie ci powiedzą co i jak. Elegancko. Strasznie są popieprzone te kursy. Dobrze że nie napisali który bezpiecznik w scanii trzeba wyciągnąć żeby czas zatrzymać.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bekaztransa #zycietruckera

W związku z agresją Rosji na Ukrainie zdecydowaliśmy o odłączeniu rosyjskich klientów od Platformy Trans.eu. Od dzisiaj do odwołania wszyscy rosyjscy klienci stracą autoryzację w naszym systemie. Nie będą mogli korzystać z żadnej funkcjonalności poza komunikatorem. Pozwoli to na dokończenie transakcji z naszymi klientami.

Ciągle monitorujemy sytuację za naszą wschodnią granicą i nie wykluczamy podjęcia kolejnych kroków.

Jednocześnie prowadzimy szerokie działania pomocowe dla walczącej Ukrainy. Tworzymy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach