✨️ Obserwuj #mirkoanonim
hejo! uprzedzam, że mo ze być trochę dużo do czytania.

Jestem chronicznie zmęczony i nieszczęśliwy, nie licząc jakichś pojedynczych momentów.
Mam 28 lat, ponad 1,5 roku temu zawalił mi się 7 letni związek. Psuło się niestety od dłuższego czasu a zwieńczeniem tego było zerwanie dziewczyny, zrzucenie winy na mnie a po kilku miesiącach dowiedziałem się, że spotykała się z nowych gościem przez 2 miesiące przed zerwaniem i zaraz bodajże
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam takie luźne spostrzeżenie, że o niechęci do fwb, ons „i innych takich skrótow” w opisach piszą głownie grube/brzydkie baby, które i tak nie są głównym targetem takich propozycji. To jakaś forma dowartościowania się połączona z wyparciem? #tinder #badoo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fanmarcinamillera: e źle to rozkminiasz, grubolki i inne maja dużo propozycji ONS czy FWB bo chłopy zakładaja ze nie maja brania i sie łatwo zgodzą. To by było nawet okej gdyby nie to ze 90% chłopów rozkminia podobnie i pisze do nich o ruchanie.
  • Odpowiedz
Witajcie! Zgodnie z obietnicą z tego wpisu https://wykop.pl/wpis/70775079/mam-dosyc-pyebane-pytanie-2-dzien-na-tinderze-i-st , opiszę tutaj swoje obserwacje dotyczące algorytmu na (tfu) Tinderze. Podczas rejestracji wybrałem opcję, która wyświetlała mi profile obu płci, tylko po to, aby zobaczyć, jakie profile mają inni faceci i wzorować się na nich. Niestety, nie domyśliłem się, że to oznacza, że faceci też mogą dawać mi polubienia, pomimo że zaznaczyłem opcję "hetero". Zmieniłem ustawienia, aby dostawać polubienia tylko od kobiet, ale po
@Lombard 0
Mam dosyć pyebane pytanie. 2 dzień na tinderze i straszna posucha z polubieniami. Mam wrażenie że to wina tego "mitycznego" algorytmu, który mnie nisko upozycjonował (wolę sobie tak to tłumaczyć, niż myśleć że jestem brzydki). Przez przypadek mi się w pierwszym dniu zdarzyło, wybrałem opcję, że chcę dostawać
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurcze pie….czone znów miałem taką sytuacje :-/
Poznałem kobietę w internecie i miała zdj wszystko sikalafą No i doszło do spotkania i k….. ona wygląda totalnie inaczej. Jest grubsza, twarz zupełnie inna bez tych filtrów. To jest ta sama osoba ale te zdjęcia turboprzeklamane. Ja pisałem z nią tydzień około i spotkanie. I sytuacja w której się znalazłem nie z mojej winy jeszcze teraz muszę dyplomatycznie podziękować za te znajomość
Przecież tego
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach