@Kodzirasek: Nie chodzi o wygląd. Wg mnie wygląda normalnie jak typowy gość, których setki mijam na ulicy rocznie.
Tylko o ten cringe filmik co wyżej wysłałem XD.... Gość zapomniał powiedzieć, że nie każdy jest targetem jego filmów. W sensie wyobraź sobie jakiegoś otyłego incela manleta, który naoglądał się PUA-wców i zaczyna stosować ich rady w rzeczywistości XD Chłop zostałby momentalnie wyśmiany przez wszystkich w pobliżu.
  • Odpowiedz
Dobra czas na aktualizacje mojego stanu:
Od 4 dni mam badoo. Generalnie tragedia. Miałem kiedys kilka lat temu to było jeszcze ok a teraz to jakaś porażka. Generalnie wleciało kilka par. Z dwoma pisałem ale jedna nie wykazywała większego zainteresowania to odpuściłem. Druga to ukrainka i cos tam piszemy.
Wczoraj przed spaniem zainstalowałem tindera. Zakres wiekowy to mój wiek i minus 5 lat. Promień szukania 10km. Od wczoraj jakies 35 par wiec
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcus777: i tak nie dowiesz się prawdziwego przebiegu więc bez sensu ta sonda, moja ex. przysięgała mi na matkę, rodzinę, biblie i boga że miała BC = 3, jak się jej znudziłem to narracja się zmieniła i twierdziła że "nie jestem święta", "mam swoje za uszami" xD
  • Odpowiedz
@Anonalia: Myślę, że średnia niekoniecznie mogłaby wzrosnąć, ale odchylenie standardowe na pewno. Większa wariancja jest. Są incele i dziadki, gdzie mieli jedną całe życie, a i typy co po 30 mają. Więc za jakieś 20 lat wzrośnie średnia moim mylnym okiem będzie zbliżona do państw z zachodu teraz, do 9-10. Ale dałem sensowną odpowiedź, zajebistą
  • Odpowiedz
@pilot1123: Ktoś na wykopie wczoraj wstawiał teksty na podryw, a ze ja mam dusze naukowca, to postanowiłam sprawdzić jak działają. Wniosek jest taki, żeby nie słuchać wykopków, bo nie działają
  • Odpowiedz
@Dejw983: Dawanie przez mężczyzn atencji kobietom których nie zna jest zwyczajnie toksyczne dla obu stron.
Dlatego mężczyzn trzeba uświadamiać, że to tylko działa na ich niekorzyść.
  • Odpowiedz
@Pabick: Tylko mankament jest taki,ze ludzie z wykopu to rozumieją a ci debilni spermiarze i tak sie nie zmienia i będą dawać atencję grubasom
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O cxzym wy gadacie na tym tinderze? Pokażcie screeny przykladowych konwersacji.
Ja prawie zawsze jak wymienie ze dwie-trzy wiaodmosci to dalej juz ani nie chce mi sie gadać, ani nie nie wiem o czym gadać i to takie wymyslanie czegos na siłe

#tinder #badoo
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos to daje ci szanse zaczepienia i od razu weryfikacji czy to ktos dla ciebie czy nie, bo moze nie masz ochoty jechac na druga strone globu tylko po to, zeby cos zobaczyc w google maps, albo nie lubisz dzieci. jesli one nawet tego nie musza, to biedny jest ten swiat, oj biedny...
u facetow z tego co pamietam tych kilka lat temu tez bylo ubogo z opisami, ale dalo rade
  • Odpowiedz
Mam dosyć pyebane pytanie. 2 dzień na tinderze i straszna posucha z polubieniami. Mam wrażenie że to wina tego "mitycznego" algorytmu, który mnie nisko upozycjonował (wolę sobie tak to tłumaczyć, niż myśleć że jestem brzydki). Przez przypadek mi się w pierwszym dniu zdarzyło, wybrałem opcję, że chcę dostawać polubienia od bab i chłopów i wtedy się okazało że potrafię dostawać poyebane ilości polubień w ciągu 1 godziny. Jeżeli wrócę do poprzednich ustawień,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lombard no to zmień i zobaczysz czy jest różnica. Czy etyczne jest sprawdzanie jak działa algorytm tindera i ewentualne wykorzystywanie jego luk? Cóż można powiedzieć że używanie algorytmu do katalogowania ludzi jest nie etyczne ale na dobrą sprawę nikogo to nie obchodzi więc testuj
  • Odpowiedz