Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@pieczony_szczur_z_ogniska: musisz ją wybadać, jeśli to jakaś p------a królewna to może uznać pomysł za tani i kiczowaty, ale imo jest uroczy - z resztą zrobiłem kiedyś podobny myk tyle, że z nieco większym rozmachem - owinalem mojej byłem łeb szmata aby nic nie widziała gdzie idziemy, prowadziłem ja dobra godzinę przez las na taką polanę z widoczkiem gdzie nigdy nie była, a tam przygotowany kocyk, ognisko, winko, truskawki, takie bajery.
konto usunięte via Wykop
- 17
@pieczony_szczur_z_ogniska: biorąc pod uwagę wysiłek i czas włożony w przygotowanie ciasta zdecydowanie lepszym pomysłem jest zabranie dziewczyny na randkę do szot-baru.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
o tindera, dodałem zdjęcia wszystko elegancko, poprzesuwałem kobietki aż zabrakło lajków i koło 20 miałem 24 polubienia (praktycznie rosły co minuta powiadomienie, że ktoś mnie dał w prawo) ale zero par, teraz wstaje nadal zero par i lajków tyle samo. Czy to znaczy, że przestałem się wyświetlać ludziom? Jakiś shadowban czy o co chodzi
@pieczony_szczur_z_ogniska: wszystko sie zgadza
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 217
- 96
@zjadlbymcosdobregoalejestemnadiecie: łowca wielorybów to jak stópkarz, wąchacz majtów czy inny zwyrodnialec. Jesteście w mniejszości. Faceci wolą kobiety z prawidłowym BMI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski
Jestem po jednej randce z dziewczyną, było w porządku, ale mam wrażenie, że nie jest jakoś bardzo zainteresowana.
Powinienem znów wyjść z inicjatywą i zaprosić na drugą i się przekonać ostatecznie czy poczekać aż ona zrobi jakiś ruch?
Jestem po jednej randce z dziewczyną, było w porządku, ale mam wrażenie, że nie jest jakoś bardzo zainteresowana.
Powinienem znów wyjść z inicjatywą i zaprosić na drugą i się przekonać ostatecznie czy poczekać aż ona zrobi jakiś ruch?
Co powinienem zrobić?
- Zaprosić na drugą randkę 52.6% (72)
- Poczekać aż ona zrobi jakiś ruch 47.4% (65)
konto usunięte via Wykop
- 5
konto usunięte via Wykop
- 15
@Rabarbarowe_sny: Jeśli laska była średnio zainteresowana to zmarnujesz tylko czas. Tak samo zmarnujesz czas czekając na ruch z jej strony.
Zatem próbuj zaprosić na kolejne spotkanie ale tylko raz. Jak zacznie kręcić to pożegnaj się mówiąc, że było miło.
I tyle.
Zatem próbuj zaprosić na kolejne spotkanie ale tylko raz. Jak zacznie kręcić to pożegnaj się mówiąc, że było miło.
I tyle.
- 0
Ostatnio zaczela pisac do mnie taka 19-tka na badoo. I wczoraj sama zaproponowala spotkanie, pisząc jestem z koleżanką w "nazwa pizzerii", a widze ze tez jestes z "miejscowość"(tak prawde jestem z okolic), wiec moze sie spotkamy. Czy jakoś tak. Zapytalem: "randka z Tobą i koleżanką?" Odpisala, ze "haha randka nie", Na to ja "spotkanie zapoznawcze?" i odparła że tak. I zastanawiam sie o co jej moze chodzić i co jej napisać. Moze
konto usunięte via Wykop
- 7
@essos: idź, najwyżej zjesz pizze, i tyle. Albo stracisz nerkę :p
@essos: zapłać za pizzę i nie zadawaj pytań
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
548
Badania potwierdzają, Tinder pogorszył sytuacje mężczyzn na rynku matrymonialnym

Uniwersytet Wiedeński wydał obszerny artykuł na temat pogorszenia relacji damsko-męskich po upowszechnieniu się na rynku matrymonialnym aplikacji randkowych. Z analiz wynika, że mechanizm portali randkowych działa niekorzystnie na łączenie się ludzi w pary.
z- 266
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pingpong89: To oznaka wyrazów szacunku
@Pingpong89: wykopek "ruchał"
konto usunięte via Wykop
- 5
@fadfafl55: tinder lepszy - jeśli nie masz powodzenia na tinderze to tym bardziej na fb randki
Tak w skrócie i bez zbędnego scrollowania - warto zakładac facebook radnki czy syf rodem z #badoo?
@fadfafl55: Moim zdaniem lepsze niz #badoo ale gorsze niż #tinder. Zaleta fb randek jest taka, że to taka 'łatwa' aplikacja, którą jakieś różowe mogą założyć jako 1 apkę randkową bo akurat już mają konto na fb, apke zainstalowana, więc mogą zobaczyć jak coś takiego wygląda.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 8
@pieczony_szczur_z_ogniska: 0-10 za duży rozstrzał
@pieczony_szczur_z_ogniska większość daje na lewo
Siema.
Jako że właśnie rozstałem się dziewczyna czas wrócić na rynek matrymonialny mam kilka pytań:
1. Można zdobyć tindera plus za free?
2. Jak aktualnie wygląda rynek na tinderze?
3. Gdzie można poznać spoko dziewczynę skoro przeprowadziłem się do nowego miasta i nikogo jeszcze nie znam.
o
Jako że właśnie rozstałem się dziewczyna czas wrócić na rynek matrymonialny mam kilka pytań:
1. Można zdobyć tindera plus za free?
2. Jak aktualnie wygląda rynek na tinderze?
3. Gdzie można poznać spoko dziewczynę skoro przeprowadziłem się do nowego miasta i nikogo jeszcze nie znam.
o
konto usunięte via Wykop
- 16
konto usunięte via Wykop
- 2
@Walipieta: Ja z mordą 7/10 + 187cm wzrostu (zero siłki lol), nie mogę tych top tier ogarnąć zwykle. Ale takie półeczkę niżej już tak - zrobiłem błąd początkującego tinderowca i gadałem z tymi maczami dosyć sporo i teraz mam nie wiem z 7 dup co się chce spotkać i ja nie wiem #!$%@? kiedy ^^
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@userrrr przepraszam
@BurzaGrzybStrusJaja: bardzo fajnie dziewczyna odpisała z dystansem. Nie zapraszałbym jej na spotkanie jesli sie nie podoba ale i tak pochwalilbym i chwile bym pogadal
Hejka mirabelki. Czy ktoś mi powie jak się nazywała grupka do ostrzegania lasek przed typami z tindera? Nie mogę znaleźć...
#rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #tinder #badoo
#rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #tinder #badoo
- 0
@Ile_bedziemy_cierpiec: a może już nie można jej. wyszukać, tylko trzeba dostać zapro?
@Ile_bedziemy_cierpiec: Co tam? Po numerku Oski sie juz nie odzywa xD?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 586
@przegryw162cm: @thewickerman88 oczywiście dla kobiet masa nie ma żadnego znaczenia, dlatego wpisywały by sobie 50-55kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
#tinder #badoo Piszecie, że laski leca aż tak bardzo na wzrost. Mam 193cm wzrostu, 27lat, zwykłą sylwetkę i nie najgorsza morde no i praktycznie zero randek na tych aplikacjach. Przez 27lat miałem fwb z mężatka trochę ulana i przeciętna, drugie fwb z szczupła i dość ładna dziewczyna, ale mieszka ode mnie 100km i kontakt mamy gorszy no i roczny związek też z przeciętna dziewczyna i trochę ulana -
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dzikiwonsz21: To nie wina aplikacji tylko osoby, która jej używa - w tym wypadku Ciebie i twojej aparycji.
To jest dziwne, bo kilka lat temu gdy chodziłem jeszcze do szkoły w ogóle nie miałem problemu z poznawaniem nowych dziewczyn. Z wyglądu się dużo nie zmieniłem, a teraz praktycznie zerowe zainteresowanie.
@dzikiwonsz21: Wymagania są większe, a szczególnie w internecie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pieczony_szczur_z_ogniska: Cytując mniej więcej mojego znajomego, który jest chadem.
Tinder to najlepsza apka jaką zrobili. Kiedyś żeby wyrwać pannę musiałeś iść na jakąś imprezę, zagadywać ją pół wieczora a ta i tak w ostatniej chwili mogła się rozmyślić bo "nie jest taka". Gorzej jak jeszcze wcześniej Cie oleje i zobacza to inne panny i odrazu zaszufladkują Cię jako fuckboya. A na tinderze? Wracam sobie z treningu, zagaduje do 5-10 dziewczyn
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















#tinder #badoo #rozowepaski