Wpis z mikrobloga

Mam dosyć pyebane pytanie. 2 dzień na tinderze i straszna posucha z polubieniami. Mam wrażenie że to wina tego "mitycznego" algorytmu, który mnie nisko upozycjonował (wolę sobie tak to tłumaczyć, niż myśleć że jestem brzydki). Przez przypadek mi się w pierwszym dniu zdarzyło, wybrałem opcję, że chcę dostawać polubienia od bab i chłopów i wtedy się okazało że potrafię dostawać poyebane ilości polubień w ciągu 1 godziny. Jeżeli wrócę do poprzednich ustawień, żeby dostawać polubienia od obu płci, to algorytm w #!$%@? kopany zobaczy, że jestem częściej rozchwytywany i wybije mnie wyżej? I przede wszystkim, to etyczne?
#rozowepaski #badoo #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #tinder #teczowepaski
  • 6
@Lombard no to zmień i zobaczysz czy jest różnica. Czy etyczne jest sprawdzanie jak działa algorytm tindera i ewentualne wykorzystywanie jego luk? Cóż można powiedzieć że używanie algorytmu do katalogowania ludzi jest nie etyczne ale na dobrą sprawę nikogo to nie obchodzi więc testuj
@Lombard: Ten algorytm jest wadliwy i/lub nastawiony na zarobek. Gdy miałem okazję odkryć jedną z osób od których dostałem like, okazało się, że to takie osoby którym też dałbym like, a jednak aplikacja mi ich nie podsunęła. W sumie 40 takich się nazbierało i 10 par. A w ogóle to ludzie tam siedzący w dużej części to też mają nierówno pod sufitem, bo najpierw dadzą like, a później jak już jest