Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 94
konto usunięte via Wykop
- 216
@felakuti: jaki jest cel takiego opisu nie czaje kompletnie xdd
- 104
@Mirek_Cebula: na jej nieszczęście nie warto nawet dawać w prawo. Taka przeciętna trzydziecha zmęczona życiem której brakuje kota u boku. A opis tylko to dopełnia.
Dziwi mnie tylko takie mniemanie o sobie skoro niczym nie zachęca
Dziwi mnie tylko takie mniemanie o sobie skoro niczym nie zachęca
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TurboMarcin: nie ma nigdzie
Zagadasz na FB/IG - nikła szansa na odpowiedź, bo takich jak ty piszę z tysiąc na minutę
tinder/badoo - j/w
na ulicy zagadasz - jesteś creep i molestujesz
Zagadasz na FB/IG - nikła szansa na odpowiedź, bo takich jak ty piszę z tysiąc na minutę
tinder/badoo - j/w
na ulicy zagadasz - jesteś creep i molestujesz
konto usunięte via Wykop
- 6
- 1264
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@przegryw162cm: dobre xd
@CloudSpanner: penetracje drog rodnych bez gumy nawet
konto usunięte via Wykop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pieczony_szczur_z_ogniska: Zgadzam się. To ze nie ma kobiet to p---------e. Są tylko jak każdy siedzą w pracy, w domu, a jak wychodzą to w grupie koleżanek więc wykopki boją się podejść i zagadać.
konto usunięte via Wykop
- 2
@pieczony_szczur_z_ogniska: i przy całej tej ilości facetów, baby i tak nie potrafią znaleźć jednego sensownego xD xD xD
- 2
#tinder #badoo #spoleczenstwo #ciekawostki #redpill
jak Elon nie wynajdzie jakiegoś porządnego AI to mamy przerypane
jak Elon nie wynajdzie jakiegoś porządnego AI to mamy przerypane
źródło: sdd
Pobierz@qeti: My to nic, pomyśl w jakiej sytuacji będzie po wojnie Ukraina.
konto usunięte via Wykop
- 3
@Kryskamatyska: skąd masz takie dane ekspercie?
Mirki. Zastanawiam się nad stworzeniem alternatywy dla #tinder
Co jest obecnie największym utrapieniem w aplikacjach randkowych i co sprawiłoby że łatwiej byłoby matchować?
#tinder #badoo #randkujzwykopem #podryw #rozowepaski #niebieskiepaski
Co jest obecnie największym utrapieniem w aplikacjach randkowych i co sprawiłoby że łatwiej byłoby matchować?
#tinder #badoo #randkujzwykopem #podryw #rozowepaski #niebieskiepaski
@marcus777: nie da się zmienić niestety upodobań wizualnych samic odnośnie samcow
@marcus777: Wyszukiwanie po wieku, województwie/odległości, zainteresowaniach, zarobkach, atrakcyjności w skali jakiej ktoś się ocenił (oraz inni którzy to weryfikują wchodząc na profil), wadze, wzroście, religijności, stosunku do używek i rodziny.
- 3
- 9
ofcoz fejk fota czada na profilowym
konto usunięte via Android
- 6
@qeti
napisz jej ze przeskrolowales 1000 w prawo i ja przypadkien wiec juz sie zegnasz
napisz jej ze przeskrolowales 1000 w prawo i ja przypadkien wiec juz sie zegnasz
- 125
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TadzislaVSS tym że robisz to w tropikach z żądną przygód osiemnastoletnią julką która faktycznie tego pragnie?
@TadzislaVSS: @TadzislaVSS @Vedar: też mi się wydaje, że zabranie takiej małolaty na egzotyczne wakacje to fajne wspomnienia na starość.
P---------a pewnie w ogóle na coś takiego by się nie zgodziło, a nawet jeśli to by chciała tygodniówkę swoją oprócz opłacenia wycieczki.
P---------a pewnie w ogóle na coś takiego by się nie zgodziło, a nawet jeśli to by chciała tygodniówkę swoją oprócz opłacenia wycieczki.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 13
@pieczony_szczur_z_ogniska: 4/10 ale z wieczną groźbą zmiany na oskiego 190cm. Może 2-3/10 do stabilnego związku
@pieczony_szczur_z_ogniska: 4/10 ale z wieczną groźbą zmiany na oskiego 190cm.
@olaf_wolominski: Z czego Oski 190cm nie musi oferować związku - wystarczy oferta spotkania i różowa może odrazu racjonalizować sobie, że z tym 6/10 jednak się tak dobrze nie dogaduje a z wysokooktanownym Oskim ma niesamowity vibe ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nano22: przynajmniej żadna nie złamała ci serca, a to gorsze
konto usunięte via Wykop
- 4
@Nano22: i w jaki sposób sie wyrywa? laska se tanczy w grupie, podchodzisz i co? domyslam sie ze jest glosno i nawet nie slychac jak cos mowisz
gdzie poznajecie dzisiaj ludzi? #tinder to zenada naqet sie rozpisywal nie bede, #badoo tez co jeszcze jest gut gut?
#randki #niebieskiepaski #rozowepaski
#randki #niebieskiepaski #rozowepaski
@Rzuku: czasy szkoły się skończyły więc nie licz na cuda w komentarzach. Zostaję tylko internet, bary praca i miejsce wspólnego hobby. No i na wyjazdach typy w górach etc
konto usunięte via Wykop
- 3
@drunkfunk666: escort pl
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@programista3k: gadanie wogóle mi nie idzie stękałbym albo cisza bybyła
Wole popisać zawsze to więcej czasu na zastanowienie
Wole popisać zawsze to więcej czasu na zastanowienie
@komuch92: właśnie o tym mówię nawet nie będzie wiedziała jak używać a ty chciałeś dobrze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pharos: Eee tam, brzydki od razu. Na przeciętne kobiety też się za bardzo uwagi nie zwraca.
Dla mnie wszystko poniżej 7/10 jest jak powietrze. Nie dziwi mnie, że dla kobiet działa to podobnie.
No ale to nie oznacza, że ktoś jest brzydki. To coś innego jednak.
Dla mnie wszystko poniżej 7/10 jest jak powietrze. Nie dziwi mnie, że dla kobiet działa to podobnie.
No ale to nie oznacza, że ktoś jest brzydki. To coś innego jednak.
Nie w ogóle. xD
@Pharos: No nie. Jak jesteś przeciętny, to którejś się możesz bardziej spodobać.
Naprawdę brzydcy ludzie to bardziej tacy, na których nie możesz patrzeć. A tych nie ma jakoś bardzo dużo.
Nie masz samochodu bedac facetem i masz z tego powodu kompleksy? Myslisz ze to Cie skresli w oczach kobiet? Nieprawda.
1. Jak laska tez nie ma samochodu to gdyby Cie skreslila za jego brak bylaby hipokrytka
2. A jak juz ma samochod to po co dwa samochody w zwiazku? Jeden wystarczy
Takze glowa do gory.
1. Jak laska tez nie ma samochodu to gdyby Cie skreslila za jego brak bylaby hipokrytka
2. A jak juz ma samochod to po co dwa samochody w zwiazku? Jeden wystarczy
Takze glowa do gory.
1. Jak laska tez nie ma samochodu to gdyby Cie skreslila za jego brak bylaby hipokrytka
@pieczony_szczur_z_ogniska: aha, a wiedziałęś, że kobiety generalnie są hipokrytkami?
@pieczony_szczur_z_ogniska: ale to nic nie da xD Kobiety wiedzą żę są hipokrytkami i mają to w dupie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@TadzislaVSS: niedługo fb zbanuje
@Invisiblinio: "market value" XDDDD


























Wszystkie laski, które znam i serio mają jakieś hobby czy pasje typu sport, rekodzieło, muzyka, sztuka, nauka, programowanie etc. są pozajmowane.
Wcale się nie dziwię, bo mają ambicje i cele w życiu większe, niż bycie szlaufem, kurą domową czy korpo biurwą.