@LonNon 27 lat a teraz... Szkoda słów...
I tak to był zwykły przypadek że w ogóle zamoczyłem... Raczej strzelałem na to że będę 40-letnim prawiczkiem a nawet i do końca życia...
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hejka, taka sprawa, pisze sobie z dziewczyną, pierwszy raz możemy się spotkać dopiero po świętach. I teraz tak, czuję jakbym to ja głównie prowadził rozmowę, ja głównie zadaję pytania, ja zagaduje o jakieś tematy, żarty itp. ona co jakiś czas tylko zaczepi i zarzuci jakiś temat, ale to naprawdę sporadycznie. Czy to oznacza to, co myślę, że ona może po prostu nie chce tyle czekać na spotkanie i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: widocznie nie jest jakoś bardzo zainteresowana, spotkanie prawdopodobnie anuluje dzień przed albo tego samego dnia bo kot się przeziębił. prawdopodobnie spadłeś na 2 albo 3 pozycję, ktoś atrakcyjniejszy się trafił i mu zadaje pytania
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Imo większy przegryw to koleś około 40, dzieciaty z jędzą zamiast żony, który wie, że rozwód r------e jego majątek na alimenty dla starej, na dzieci. Zazdrości wtedy takim 25+ singlom, którzy nie mają takiego garba na plecach
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: ale stan faktyczny jest taki że to ten rozwodnik jest bardziej w czarnej dupie a te wspomnienia z tą Karyną z którą się rozwodzi i sępi alimenty są teraz jego przekleństwem. Zazdrościć to można jedynie kolesiom którzy poznali swoje szare myszki w lo czy na studiach i sobie tak żyją razem.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Problem w tym ze oni nie wiedza ze to co robia oznacza ze sie nie szanuja bo nie znaja zasad gry. Wedlug nich nie dzieje sie nic zlego. Czesto powielaja bledy swoich ojcow bo od malego podpatruja zachowania w domu no i takie sa efekty.
  • Odpowiedz
Czy taki facet 34 lata ma szans na znalezienie dziewczyny do stalego zwiazku na Tinder w miescie wojewodzkim?

ZALETY:
- kwadratowa szczeka
- lekko umiesniony
- wysoki 187cm

Ma szanse?

  • Zdecydowanie tak 24.6% (45)
  • Raczej tak 19.7% (36)
  • Ciezko powiedziec 13.1% (24)
  • Raczej nie 7.7% (14)
  • Zdecydowanie nie 22.4% (41)
  • Sprawdzam odpowiedzi 12.6% (23)

Oddanych głosów: 183

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to albo masz tego ukrytego bana czy cos, zakladales fake konta na ten sam nr tel co zarejestrowales obecne konto? albo co chwile usuwales i zaczynales od nowa?
  • Odpowiedz
@mati1990 na pewno związek przyspaza więcej problemów i drenuje bardziej portfel niż singielstwo
,więc jeżeli już w niego wejść, to na zasadach lepszych niż ma się teraz
a jak wszyscy wiemy jest bardzo trudno aby to osiągnąć
  • Odpowiedz