✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hejka, taka sprawa, pisze sobie z dziewczyną, pierwszy raz możemy się spotkać dopiero po świętach. I teraz tak, czuję jakbym to ja głównie prowadził rozmowę, ja głównie zadaję pytania, ja zagaduje o jakieś tematy, żarty itp. ona co jakiś czas tylko zaczepi i zarzuci jakiś temat, ale to naprawdę sporadycznie. Czy to oznacza to, co myślę, że ona może po prostu nie chce tyle czekać na spotkanie i
Hejka, taka sprawa, pisze sobie z dziewczyną, pierwszy raz możemy się spotkać dopiero po świętach. I teraz tak, czuję jakbym to ja głównie prowadził rozmowę, ja głównie zadaję pytania, ja zagaduje o jakieś tematy, żarty itp. ona co jakiś czas tylko zaczepi i zarzuci jakiś temat, ale to naprawdę sporadycznie. Czy to oznacza to, co myślę, że ona może po prostu nie chce tyle czekać na spotkanie i


































I tak to był zwykły przypadek że w ogóle zamoczyłem... Raczej strzelałem na to że będę 40-letnim prawiczkiem a nawet i do końca życia...