✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki kraj jest najlepszy na 4-tygodniowy wyjazd dla faceta 30-letniego, 180 cm wzrostu, normalna budowa ciała, przeciętna gęba (5/10, po lookmaxingu 6/10), jasna karnacja, żeby relatywnie łatwo (bez wysiłku i większych inwestycji) było poznawać kobiety na szybkie ONSy? Bez ograniczeń geograficznych, w sensie: mogę polecieć w dowolne miejsce. Krótkie, konkretne pytanie do znawców. Z góry dziękuję za skupienie się na sygnalizowanym zagadnieniu, a nie na sprawach pobocznych.

#tinder
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Espance: nie wiem jaki wy macie problem. szukasz sobie pary, piszesz do niej tak żeby samemu mieć frajdę, jak po X wiadomościach rozmową się nie klei to usuwasz parę albo zajmujesz się czymś inny, jak rozmową sie klei to ustalasz spotkanie, przed spotkaniem pytasz czy aktualne żeby na darmo nie jechać na miejsce. jak masz podejrzenia to można jeszcze wypytać czy nie jest dzieciata, a wiele red flagów i tak
  • Odpowiedz
Dobra, dostałem bana na #tinder za posiadanie ig w opisie i planuje go teraz ominąć. Chciałbym przedstawić moją strategię i zapytać czy mamy tu jakiś weteranów Tindera, którzy mogliby zwrócić uwagę czy powinienem jeszcze na coś uważać.

Tinder przechowuje dane identyfikujące urządzenie na którym dostaliście bana, na szczęście i tak planowałem kupić nowy telefon. Co zatem mam zamiar zrobić:
- kupić nowy telefon
- usunąć stare Apple id i utworzyć nowe
- przerobić stary
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RudyLemur: Ty chcesz to wszystko zrobić tylko po to, żeby uzyskać dostęp do głupiej aplikacji, która jest toksyczna i służy wyłącznie do wyciągania kasy od ludzi...? Czy może to kolejny tinderowy eksperyment i po prostu ci bardzo zależy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To chyba prawda. Na tinderze i badoo znajduje się wszystko co najgorsze. Po 8 latach posiadania konta na tych portalach powoli zaczynam rozumieć, że nikogo "normalnego" tam nie spotkam. Totalnie nie ogarniam myślenia tych osób. Na przykład jak laska ma bezsensowne tatuaże na wierzchu, to z reguły też nie ma zdrowego kontaktu z ojcem, jakaś dziwna reguła, która raczej nietrudno dostrzec.
Do tego co ja z kimś nie piszę to wszystkie te
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samotnypies: Jeżeli chcesz rozmawiać z kobietą to musisz zapomnieć wszystkiego czego się w życiu nauczyłeś i zniżyć do poziomu nastolatka i wtedy możesz rozmawiać. Polityka, religia i problemy świata to tematy zakazane. Musisz się przed rozmową ogłupić, pooglądaj jakieś koty albo śmieszne obrazki i do tego nawiązuj w rozmowie. Kobieta nie jest i nigdy nie będzie dla ciebie partnerem do dyskusji. Komunikacja z kobietą służy tylko do jednego - żeby
  • Odpowiedz
#badoo Mam problem z badoo od dłuższego czasu jak zakładam profil niemam żadnych polubien nawet jak założyłem profil ładnej kobiety to i tak było dalej to samo czy to jakis ban?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: Ogólnie Polkom w UK o--------a od dobrobytu.Polakom zresztą też.Znam psychoterapeutkę ,która ma 3 dzieci i każde z innym facetem.Tarnosila się z gościem ,którego żonie pomagała przy rozwodzie z nim.
Kobiet do UK się nie powinno brać,ale jeśli weźmiesz to na tydzień max.
  • Odpowiedz
  • 7
@sberatel: No wiadomo o co chodzi przecież nie na tym polegało moje pytanie. Zastanawiam się gdzie są ci wszyscy faceci co narobili te dzieci, zwłaszcza że tyle samotnych chłopów, którzy nawet często w związkach nie byli. To mogłoby sugerować, że jest po prostu jakaś bliżej nieokreślona liczebnie grupa facetów, która korzysta i bałamuci te kobiety, a reszta może się tylko przeglądać. Oczywiście jest jeszcze także grupa facetów, którzy żyją w
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: jakby jej nie wypuscił to byłby insecure mizoginem tyranem, który tłamsi jej kobiecość. Poza tym z 4 dzieci na pokładzie chłop ma juz pozamiatane. Weźmie rozwód i do końca życia jedyne co go czeka to tyranie na alimenty na dzieci, których nawet nie zobaczy
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: myślę, że nie potrafi znalazł normalnego faceta do związku to szuka z nadzieją jakiegoś frajera który będzie z nią w FWB wszytko po to żeby przed koleżankami mogła mówić, że ona nie chce związku tylko woli luźna relacja.
Nie oszukujmy się, żaden ogarnięty facet nie weźmie baby "plus size" i jeszcze takie po przejściach i widocznie p-----------j

  • Odpowiedz
Czy Wy też na przeglądarce nie możecie zalogować się do badoo?

#badoo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach