Wpis z mikrobloga

Czy jeżeli na tinderze lub badoo ustawię sobie jako zdjęcie profilowe coś, co nie przedstawia mojej twarzy (ani żadnej innej części ciała) to mogę za to dostać bana?
Pytanie do #rozowepaski - czy dałybyście w prawo kogoś, kto nie ma zdjęcia profilowego a zamiast tego na tym zdjęciu widnieje dajmy na to niszowe hobby, które wy także podzielacie.

#tinder #badoo #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #zwiazki
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karolek118: Jest taka szansa. Jak już raz dostaniesz shadow bana to konto do kasacji. Tinder paradoksalnie jest mocno rygorystyczny - shadowbana możesz dostać za opis niezgodny z regulaminem, zdjęcia niezgodne z regulaminem, 'za dużą' ilość przesuwań w prawo (gdzie np badoo zachęca do tego).
  • Odpowiedz
@karolek118 podobno można zaznaczyć by osoby bez zdjęć się nie pokazywały. Do tego ja bym nie chciała gadac z typem co nie chce pokazać swojej twarzy bo strach czy to jakiś oszust co to nawet nie będę mogła jego zdjęcia wysłać rodzinie czy znajomym przed pójściem na randkę by w razie czego wiedzieli kogo szukać jak nie wrócę
  • Odpowiedz
  • 0
Na innych portalach zdarzają się bardzo ładne dziewczyny które ze mną piszą, mimo że nie mam zdjęcia. Tylko na takim tinderze/badoo zdjęcie trzeba mieć a nie chciałbym wrzucać fałszywego.
  • Odpowiedz
@karolek118: Na badoo wrzucone miałem zdjęcie z AI. Przesuwać możesz, tylko nie możesz często rozpoczynać rozmowy. Aczkolwiek po zakupie ichniejszego premium minął tydzień i restrykcje zniknęły mimo że nie robiłem weryfikacji zdjęciem.
  • Odpowiedz
@karolek118 a dlaczego nie możesz zrobić sobie zdjęcia? Można przecież takie zrobić u fotografa albo u osoby co uczy się robić fajne zdjęcia. Widziałam ze są ludzie co po prostu pasjonują się robieniem zdjęć twarzom różnych ludzi i wyciągać z nich maks urody.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kitku_Karola: @betonowa_klata Tak sobie myślę, że w sumie żadna strata, i tak bym się nie dogadał z kobietami które odrzucają facetów ze względu na brak zdjęcia - to już świadczy o tym, że mamy zbyt odmienne charaktery. Jedyne co jest dla mnie problemem to wymagania samych aplikacji żeby to zdjęcie było.
  • Odpowiedz
  • 1
@betonowa_klata: Miałbym, bo musiałaby mnie po drodze okłamać w sprawie swojej wagi. Ja nie zamierzam kłamać. A i zdjęciami się mogę wymienić, ale dopiero po wymianie iluś tam wiadomości i złapaniu jakiegoś choćby minimalnego flow.
  • Odpowiedz
  • 0
@betonowa_klata: Miałem zresztą już taką sytuację, że całkiem fajnie mi się z jakąś dziewczyną pisało przez kilka dni, ale po wymianie zdjęć zupełnie mi się nie spodobała (żadne z nas nie miało ustawionych zdjęć). Ale trudno się mówi, takie jest ryzyko gdy pisze się z kimś bez zdjęć, można się zaskoczyć miło a można niemiło.
  • Odpowiedz
  • 0
@betonowa_klata: No i tak w zasadzie to ja bardzo chętnie piszę do dziewczyn, które nie mają ustawionego zdjęcia. Liczę na to, że są bardzo atrakcyjne a zdjęć nie mają dlatego, że chcą aby ktoś poleciał na ich charakter a nie wygląd. I cóż, raz rzeczywiście dziewczyna która nie miała zdjęcia była bardzo ładna, innym razem nie była. Jest ryzyko jest zabawa xd. Zresztą ja też podobnie postrzegam dziewczyny, które mi
  • Odpowiedz