Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy taki popapraniec jak ja ma szansę na związek z #rozowypasek, czy znalazłaby się dziewczyna kompatybilna z takim stylem życia i światopoglądem:

- kultura, teatr, kino, filharmonia, opera - lubię
- mam różne talenty i hobby: multiinstrumentalista, a i geberita w łazience zabuduję bądź przy samochodzie podziałam (nie jestem takim typowym intelektualistą co ma dwie lewe ręce)
- wykształcony
- mam dobrą pracę i mieszkanie, samochód, rower i prawo jazdy kategorii B
- lubię Tygodnik NIE i śmiać się z papieża (ateista)
- wegetarianin (kategorycznie nie jem mięsa, jednocześnie w ogóle nie obnoszę się z tym ani nie angażuję w aktywizm)
- nie palę i nie piję

// mam na tyle samoświadomości żeby domyślić się, że po tym punkcie większość przestaje czytać, bo zaczynam filozofować a po co to komu: //
- lewak, ale nie taki woke snowflake, tylko przeciwny patologiom kapitalizmu, chcący równości (a nie uprzywilejowania) itp., a może nawet trochę symetrysta, w sumie z polityki się już głównie tylko śmieję, bo z aktywnego angażowania się w nią wyrosłem. Jednocześnie cenię sobie takie mniej postępowe rzeczy jak np. wierność w związku i monogamię

- obracam się w bańce wykształconych z wielkich miast
- nie chcę zwierząt domowych (bo trzeba kupy zbierać)
- nie chcę dzieci (jak wyżej)
- nie jestem wielkim fanem podróży, można gdzieś pojechać żeby odpocząć przez jakiś czas, ale nie do dzikich krajów czy innych miejsc gdzie latają z maczetami. Jeśli gdzieś jadę, to żeby faktycznie tam pobyć, a nie trzaskać zdjęcia na instagrama.
- nie czuję potrzeby ekshibicjonizmu na social mediach
- mam gadane, choć wolę ograniczać jeśli nie muszę
- niestety jestem z natury miły dla ludzi, choć zauważyłem że to nie zawsze popłaca, więc posiadłem też umiejętność wk%$#nia innych gdy sytuacja tego wymaga
- cenię bliskość, zaufanie i więź emocjonalną w relacjach międzyludzkich
- nie mam poniżej 180cm i chyba nie jestem brzydki jak noc, nie jestem ulańcem
- mam awersję do próżności, ubieram się w wygodne ciuchy a nie jak jakiś dandys na pokaz
- mam 30 lat
- byłem z dziewczyną przez kilka lat, jeszcze szkolna miłość, więc były to inne czasy
- podoba mi się gdy kobiety mają ciekawą pracę, zainteresowania i są niezależne finansowo

#rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #zwiazki #randkujzwykopem #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Notatka moderatora: Ok oski
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy jest szansa na związek z dziewczyną dla kogoś takiego

  • Może się znaleźć taka z podobnym światopoglądem 25.5% (202)
  • Małe szanse na dobre dopasowanie 20.2% (160)
  • Pies z kulawą nogą się nie zainteresuje 54.3% (430)

Oddanych głosów: 792

  • 57
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No bardzo ładnie, ale po co Ci związek? Godzina sprzątania 30 zł, sex 200 zł, jak nie umiesz gotować to zjesz w restro bo Cię stać, przyjaciół masz. Na co Ci związek ziomuś?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dla kobiet będziesz zbyt nudny, przewidywalny itp
Coś jak Łuk Tryumfalny, godny podziwu i zachwytu, ale na co dzień, zwykły klocek.

Może jakaś samotna mama się skusi, ale tylko taka co się wyszalała i szuka stabilizacji.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Życie to fizyczność, sorry ale kobieta woli chada co ją dobrze wytarmosi w łóżku z nie jakiegoś szczypiora ą ę co będzie o filharmonii #!$%@?ł. Wydajesz się zajebiście nie życiowy i nudny mimo tych całych zainteresowań. Wegetarianizm i nie lubienie zwierząt to no go
  • Odpowiedz
Hmm wegetarianin lubiący operę, miły, spokojny, stroniący od podróży, ceniący niezależność finansową u kobiet (czyt. zawsze szykuj blika, żeby przelać za swoją herbatę na mieście). No nie wiem miras, może jakaś turbo szara myszka się skusi, ale ciężko, czarno to widzę, niemniej nie zrażaj się i powodzenia
  • Odpowiedz
potrzeby emocjonalne mówi to panu coś panie ferdku ?


@Linnior88: O tak. Ale rozmawiamy o dorosłych, a nie dzieciach. Terapia > związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onepnch: o, dobrze to ująłeś - też takie wrażenie z opisu odniosłam, że op to raczej jakiś szczypior ąę. kobieta woli wyjechać na jakąś fajną wycieczkę i coś przeżyć ciekawego, a nie słuchać o filharmonii
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Lekka porada - przesuń na przód pozytywnie kojarzące się cechy, które wytworzą obraz gościa, z którym warto spędzać czas, z kolei cechy świadczące że Twoje życie jest poukładane i zorganizowane przesuń lekko do tyłu. Wartościowa kobieta je i tak dostrzeże, ale przyciągnie ją pozytywny obraz wokół Twojej osoby, bez tego od razu może się zrazić.

Czytając ten opis widzę gościa, który jest lekko obrażony na świat - to nie przyciąga
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Nie liczy się co lubisz i ile książek przeczytałeś, tylko ile zarabiasz i jak wyglądasz. Im szybciej to sobie uświadomisz, tym lepiej dla ciebie. Jesteśmy pokoleniem oszukanym przez kobiety, które nam wmawiały, że liczy się nasze wnętrze i to jakimi jesteśmy ludźmi. Nasze matki, siostry i babcie nas okłamały. Wiem, że to boli, ale takie baby są. Nie okłamały nas celowo. One oszukują same siebie - przede wszystkim.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mirku, nie przejmuj się, jesteś normalny* i raczej znajdziesz partnerkę, która wpasowuje się w Twoje kryteria. Świat poza internetem wygląda inaczej i naprawdę nie takie osoby są w związkach. Jest sporo ludzi co totalnie nic nie oferują, niczym się nie interesują, modelami też nie są, a jednak są w szczęśliwych relacjach. Ja wiem, że jest postrzeganie, że trzeba być dynamicznym ekstrawertykiem, co podróżuje co tydzień, co ciągle chodzi do klubów,
  • Odpowiedz
przeciez wlasnie takie poglady ma 90% kobiet wiec nie rozumiem co stoi na przeszkodzie, wydaje mi sie ze napisales ten post zeby pochwalic sie jakim "wygrywem" jestes. wyczuwam narcyza, zakochanego w sobie lalusia madrale, przekonanego o swojej wyzszosci i to moze byc glowny problem a nie to ze masz przyjaciol intelektualistow xd co za dzban
  • Odpowiedz