Wilm z mojej porannej wizyty na pobraniu krwi @agencja_bebenstwa_warmianskiego miał rację... Ty katujesz za dużo gazu dajesz, sprzęgło posadzisz. Uważaj bo tam samochód. Po prostu powolutku sobie jedź, nie trzeba gadać za dużo. O ładna pogoda. I ogułem tak wyszło jak wyszło i po prostu sami ludzie widzicie do czego on doprowadza właśnie... #zalesie #auto #wideorejestrator #stluczka
bartlomiejrakowski - Wilm z mojej porannej wizyty na pobraniu krwi @agencjabebenstwa_...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kurczakos1: raczej widzę że jak typowy somsiad z Passata, starasz się wynaleźć jakąkolwiek pierdołę do której można się przyczepić.

Za barana przepraszam, wymknęło mi się.
  • Odpowiedz
@adrjenq: Faktycznie temat spalania to rak jak chvj XD Na grupie Laguny co drugi dzień ktoś wstawia zdjęcie z trasy i komputera 5,5l/100km z podpisem "Jak widać 2.0dCi potrafi być oszczędny". XD
A no i jeszcze chwalenie się, że auto przejechało z Krakowa do Gdańska. Albo że dzisiaj przetarłem deskę plakiem i odkurzyłem siedzenie pasażera. Koniecznie grupa musi się o tym dowiedzieć!
  • Odpowiedz
@BrodatyAnon: Pamiętam, jak parę lat temu kupiłem nowy samochód - od początku był "pechowy". Kilkanaście minut po odebraniu z salonu dostał w szybę jakimś kamykiem. Na drugi dzień dwie wgniotki na dwóch drzwiach po krótkim postoju pod marketem. Tydzień później w czasie silnego wiatru na maskę spadła spora gałąź, na szczęście dopiero ruszałem, więc nie było dramatu. kilka dni później na parkingu wyrwali mi dwie plastikowe osłony nadkola. Miesiąc czekałem
  • Odpowiedz
Cześć Mirki, szukam jakiegoś samochodu do 20k pod gaz, znajdę coś ciekawego w tej cenie? 20k oczywiście za sam samochód, mam osobna kwotę na lpg, myślałem nad focusem mk2 1.8-2.0 ale czym dłużej czytam tym mniej go chce i w dodatku jest straszna posucha na rynku i się zastanawiam czy nie poczekać z tym do wiosny, jakieś propozycje? #samochody #auto #lpg
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pat37: w tych pieniądzach spokojnie kupisz Kie Cee'd pierwszej generacji z silnikiem 2.0 143km
Dogaduje się z LPG idealnie

Poza tym:
Auris 1.6 132
ufo 1.8 140
Megane 1.4 130
  • Odpowiedz
Co wybierasz? Jeżdże ogólnie mało, ale chce nową furę, i nie wiem co brać bo nowego automatu ceed nie dostane nie ma opcji (inne marki chyba podobny problem)

Używany przebieg 22k


#ceed #kia #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #auto #samochody #motoryzacja

Co wybierasz?

  • 90k - ceed 2020 automat wersja M 57.1% (32)
  • 107k - ceed manual 2022 manual wersja L 42.9% (24)

Oddanych głosów: 56

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trunktwilight: co do wątpliwości u innych firm to są koncerny które dostarczają automaty dwusprzęgłowe normalnie - Renault wiosną czas oczekiwania 3 miesiące teraz pewnie podobnie. Kia olała polski rynek i tyle
  • Odpowiedz
@robertx: więcej, jest szkodliwe, przy ABS zaleca się wciskać hamulec na maxa, producenci mieli instalować oprogramowanie, które miało dociskać hamulec do końca w sytuacji nagłego hamowania, bo kierowcy z jakiegoś powodu wolą wciskać na 75%
  • Odpowiedz
@MickM: Ja z 4 lata mam już taki prostownik i nic się z nim nie dzieje. Poza tym to one kosztują 70zł, nawet jakby miał się psuć co 5 lat, a wątpie że za rok się zepsuje, to wydać 70zł raz na 5 lat nie jest taką kwotą aby zaprzątać sobie tym głowę. a 10A kosztuje 2x tyle. Więc jak ten lepszy zepsuje Ci się po 10 latach i tak
  • Odpowiedz
Po obejrzeniu planu na #studbaza aż mi się odechciało xD definitywnie w grę wchodzi samochód bo ten plan w połączeniu z dojazdami busami to tragedia. Także jak szybko kupić tani samochód żeby się nie rozleciał po miesiącu? #auto do listopada chce je mieć. Budżet do 3 k. #samochody chodzi mi żeby się nie naciąć bo jestem laikiem w temacie.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra mirki, dzieje się ( ͡° ͜ʖ ͡°) #prawojazdy zdane i odebrane, ugadałem się ze szwagrem i kupuję jego Volvo c30 (zdjęcie z neta ofc), bo on ma dwoje gówniaków i dla niego za małe, a dla mnie na początek powinno być git.

Szwagier dobry typ, raczej odda auto w dobrym stanie, zwłaszcza, że zacieśniane są więzi rodzinne aktualnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo biorę ojca ze sobą, bo
FanRuskichPierogow - Dobra mirki, dzieje się ( ͡° ͜ʖ ͡°) #prawojazdy zdane i odebrane...

źródło: comment_16628888504xlkr3muYIULYjuGBPcXxj.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #auto #samochody

Jaki zanotowaliście najwyższy przebieg dzienny?

U mnie w okresie 912 ostatnich dni [bo tylko z takiego okresu mam zapiski] dziesięć najdłuższych dziennych przebiegów wygląda następująco [ w kilometrach]:

599 547 510 462 430 419 417 391 386 385
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach