Wpis z mikrobloga

witam mireczków, planuję zmienić auto i trafiłem na takie oto audi a5 https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-bezwypadkowy-zarejestrowany-pewny-przebieg-ID6EUfKa.html
na zdjęciach wygląda spoko, cena niby mieści się w średniej, ale dużo jest takich za około 70k.
No i również się zastanawiam czy warto brać takie auto z przebiegiem 285k i czy to nie jest już przypadkiem za dużo i zaraz nie zaczną wychodzić jakieś kwiatki typu zawieszenie i silnik do #!$%@?. No i też nie wiem czy nie lepiej szukać benzyniaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Znajdzie się jakiś wykopowy ekspert, który może posiada #audi #a5 i coś niecoś doradzi?
#samochody #auto #otomoto #motoryzacja
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NiluKlejnot: nieprawdziwy Vin podał

Cena jest jaka jest ze względu na bardzo słabe wyposażenie. Fotele z Punto, nawet brak nawiewu na tylną kanapę. Ocena stanu mechanicznego to wróżenie z fusów, zwłaszcza przy takim przebiegu. Trzeba obejrzeć dokładnie, ale najpierw wyjaśnił bym sprawę tego VINu o ile cię to jeszcze nie zrazilo
@adrjenq: Na ten VIN sam zwróciłem uwagę wcześniej, może ziomek się po prostu jebnął o jedną cyfrę ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jaki jest sens wpisać zły VIN i dodać zdjęcie z dobrym.
Druga dziwna sytuacja to fakty, że on ma to auto wystawione dwa razy i jedno kosztuje 58k a drugie 51k.
Niby nie jest tak daleko, żeby jechać i sprawdzić, ale chyba faktycznie odpuszczę i