Wpis z mikrobloga

@Noami: Nie mam takiego budżetu na auto i raczej za szybko mieć nie będę. Potrzebuje sprawnego i taniego środka transportu aby szybko, tanio i sprawnie się poruszać. Nie każdy kolego rodzi się w bogatej rodzinie i dostaje na start fure i mieszkanie, niektórzy muszą na to ciężko zapierdzielać.
@Sadomason: teraz za te pieniądze to hulajnoge se kup albo ten piździk taki 125 pojemności. za 2200 kupiliśmy totalnie zgruzowane audi 80. nic do 3000 niezgruzowanego nie ma, a jak jest, to schodzi w dosłownie 30 minut. ustaw sobie alerty na olx i otomoto, może może wpadnie jakieś seicento, punto I itp. Budżet do 3500, auto kup do tego OC, zatankuj, przegląd zrób niedługo bo kto po przeglądzie sprzedaje, opony tez
@Sadomason: to poluj na olx i otomotom, ale: włącz sobie powiadomienia na hasła wyszukiwania i na kategorie + szukaj dziwnymi hasłami typu "sprzedam auto" (bez modelu, marki oznaczonej w filtrach), sprawdzaj nowe oferty nawet co półgodziny, ewentualnie co też działa: dodaj na grupie fb większego miasta w poblizu posta "kupie auto na chodzie do..."
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sadomason: Seicento może być ok, ale jak na swoje gabaryty to pali w ciul (8 benzyny, 12 gazu po mieście). Z innych to Lanos w gazie. Tylko jak sam ubezpieczasz auto to kolejne 2k wyjdzie cię OC. Ja 2 lata temu za 3k kupiłem Peugeota 406 i jestem zadowolony, ale drugie 3k już w naprawach pochłonął- ale to dotyczy 99,99% aut w tym budżecie. No i sorry, ale każde auto, nawet