Wpis z mikrobloga

Co zrobić z porzuconymi autami?
Tldr
Myślałem by rozlać olej zadzownic i powiedzieć że porzucone auto stanowi zagrożenie

W miejscu gdzie mieszkam są 3-4 parkingi a ogólnie na nich z 6 aut które nie jeżdżą.

Stoją tam aż zarosły zgniły od rdzy. Mają przebite opony a w miejscu które stoją jest pełno śmieci
Nikt tym nie jeździ bo przyglądam się sprawie od ok pół roku.

Są porysowane mają rozbite szyby
Są porzucone i wydaje mi się że ponad rok zajmują miejsca parkingowe i nikt z tym nic nie robi

Nie to że wymyślam. Przebite opony porysowane
Usrane przez ptaki. Widać że trawa rośnie pod nimi
Całe w rdzy, pokopane wybite lustra
Wybite szyby ogólnie zaśmiecone
Pod nimi walają się śmieci czy śpią koty

Jest to uciążliwe jak ktoś do mnie przyjeżdża ew jest lipa z parkowaniem

Duże blokowisko oraz mało garaży
Niby duży parking itp ale jedno auto to duży bus który stoi na środku 2 miejsc
Jedno auto to vwgolf cały #!$%@? bez jednej opony

Nie wiem co zrobić w tym temacie

#policja #strazmiejska #oswiadczenie #prawo #pytanie #polska #samochody
#strazmiejska #auto #motoryzacja #gownowpis
Pobierz elozapiekanka - Co zrobić z porzuconymi autami?
Tldr
Myślałem by rozlać olej zadzow...
źródło: comment_16641020794oxIg0hJeRSCEdkAq2SlEP.jpg
  • 9
@elozapiekanka: Kiedys mieliśmy taki sam problem na parkingu jescze w akademiku. Zadzwoniliśmy po straż miejska, przyjechali i powiedzieli że nic nie mogą zrobić. Ale powiedzieli, ze jak to auto znajdzie się na przystanku na drodze publicznej to oni będą musieli go zabrać. I na jednej imprezie zebrało się 10 chłopa i przenieśli to auto na ten przystanek. Rano auta nie było :D
Myślałem by rozlać olej zadzownic i powiedzieć że porzucone auto stanowi zagrożenie


@elozapiekanka: Przyjedzie straż, zasypia sorbentem i zagrożenie zneutralizuje. Ta bajka z olejem to najczęściej pojawiająca się bzdura w temacie (ʘʘ) Jeśli jest tam strefa ruchu lub zamieszkania - straż miejska. Jeśli nie - zarządca drogi - spółdzielnia, wspólnota itp.