Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PukierCud3r: Ło panie ja to tu chyba cały referat napiszę:
1. Honda Jazz. Umówiłem się na spotkanie. Gość dał info że prawe drzwi były robione. Ok. Sprawdzam carvertical: lipiec 2013, Niemcy, szkoda 500-1500€ i przebieg 236k. Auto obecnie 196k. Czyli nie dość że podłużnice w #!$%@? to jeszcze kręcony. Wizyta odwołana. Gość był drugim czy trzecim właścicielem więc trochę go szkoda no ale cóż.
2. Honda Civic (żelazko). Historia czysta. Lewy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiszczak: Poniżej 8k ale jakby było coś na południu Polski do 10k to może ogarnę jeszcze dodatkowe fundusze. Zależy mi na małym aucie do miasta na benzynę z klimą. Jakby miało 4 drzwi to dodatkowy plus.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: Ford tak średnio bo raz że będzie stało pod chmurką a dwa że jak nam świętojebliwie panujący zafundują jeszcze większą biedę to może będę musiał założyć gaz. A focus z gazem się nie lubi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yawa: @KrasnalzEg: Historia sprzed chwili: Grande Punto 1.4 8v, sensowny przebieg, 4 drzwi, klima, z reichu. Dzwonię.
Ubezpieczenie? Trzeba kupić. Ok
Przegląd? Zrobić polski. Ok
Prawe drzwi przednie malowane. Ok.
Oleje i rozrząd? Nie wie ale do zrobienia. Ok
Opony? Nie wie jakie bo go nie ma w domu bo jest w Niemczech. Ok
Można z mechanikiem? Można. Ok.
Przegląd będzie na fakturze? Nie będzie, jak pan chce to może
  • Odpowiedz
@Allan_Karlsson: Ja mam e46 compact jako miejski dupowóz i odpukac smiga zajebiscie, czwarty rok i naprawy tylko eksploatacyjne. Tylko trzeba z dobrym silnikiem wziac. Sam nawet nie sprawdzałem nigdy czy bity, malowany itd, choć się domyślam bo to praktycznie pełnoletnie auto, wiec nie zwracałem na to uwagi. Auto miało być zdrowe mechanicznie, blacharsko i prosto jeździć - to maximum czego mozna wymagać od auta za 8k, a za tyle dostaniesz egzemplarz
  • Odpowiedz