Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_ZQhjuiXKhnjCMR6nuiTfN0VF0UJzzuq6.jpg
PobierzKtóre??
- Renault Clio 2 12.3% (8)
- Ford Fiesta MK6 30.8% (20)
- Jeden ch&j 56.9% (37)
@ameliniowyguzik: colt
- 1
Szybkie pytanko : przegląd do piątku ale właśnie stwierdzono u mnie podejrzenie ospy więc na przegląd nie pojadę.
Zlać temat i pojechać jak wyzdrowieję czy prosić kogoś by skoczył podbić w dowodzie ?
#motoryzacja #auto
Zlać temat i pojechać jak wyzdrowieję czy prosić kogoś by skoczył podbić w dowodzie ?
#motoryzacja #auto
- 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@jmuhha: 300zł za złe parkowanie?
@jmuhha: nie dla polaka biedaka. Nawet nie patrz na to bo straci na wartości.
- 0
Mirki, sprzedaję auto z uszkodzonym silnikiem. Kupujący wystawia mi umowę z dopiskiem auto na złom. Czy to będzie legitne?
Czy będę mógł legalnie załatwić sprawy urzędowe i wycofać ubezpieczenie oc, które jest na auto?
Jestem laikiem w tych tematach.
#pytanie #motoryzacja #auto #zlomnik
Czy będę mógł legalnie załatwić sprawy urzędowe i wycofać ubezpieczenie oc, które jest na auto?
Jestem laikiem w tych tematach.
#pytanie #motoryzacja #auto #zlomnik
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Hej, zastanawiam się nad nowym samochodem.
Obecnie mam Opla Insignie A, i szukam czegoś o podobnej lini, czegoś coś wygląda "masywne".
Podoba mi się linia BMW 3 GT 2015+, czy jest coś podobnego wartego uwagi tak do 100 tys zł?
#motoryzacja #samochody #auto
Obecnie mam Opla Insignie A, i szukam czegoś o podobnej lini, czegoś coś wygląda "masywne".
Podoba mi się linia BMW 3 GT 2015+, czy jest coś podobnego wartego uwagi tak do 100 tys zł?
#motoryzacja #samochody #auto
źródło: comment_i3PIPKBsARrdAO4Srxgecqjp2qDtBQYV.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 3
@WildAnimal Dołóż trochę i weź Peugeota 508 z salonu. A jak nie to fajne jest najnowsze Mondeo. Ale są gusta i gusciki.
- 2
@vVvVvVvVvVvVvVvVvVvVvVvVvVvVvVvVvV: Coo? Nowy peugeot 508 z salonu za nieco ponad 100k? Kolega chyba nigdy nie widzial cennika peugeota
- 1
#motoryzacja #sprowadzanieaut #auto #oszukujo #kradno
Mam zamiar ściągnąć samochód z Niemiec, ale chciałbym się wyręczyć taką firmą: www.autoorder.pl, słyszeliście coś, oszukujo? Nie wiem czy warto zaufać czy samemu się męczyć...
Mam zamiar ściągnąć samochód z Niemiec, ale chciałbym się wyręczyć taką firmą: www.autoorder.pl, słyszeliście coś, oszukujo? Nie wiem czy warto zaufać czy samemu się męczyć...
Szukam Mirka który zajmuje się ubezpieczeniem samochodów, kiedyś liczył mi polisę... Kojarzy ktoś? #auto #samochody #polisa #ubezpieczenia
Jak chcecie w-----ć komuś szybe w samochodzie bez konsekwencji w tak upalny dzień to weźcie cegłówkę i chomika. Jeb cegłówką o szybę potem podrzucacie chomika do samochodu, a policji mówicie, że go ratowaliście.
#protip #chomik #auto #l-------------j #kryminalistykastosowana
#protip #chomik #auto #l-------------j #kryminalistykastosowana
Siema, kupiłem samochód i nie był on nigdy rejestrowany w Polsce. Jedynie ma czerwone tablice (tymczasowe). Muszę zapłacić za niego cło i zarejestrować na siebie.
Co muszę zrobić w pierwszej kolejności, żeby nie latać z jednego punktu do drugiego? Najpierw zapłacić cło, potem dopiero przerejestrować? Czy płacenie cła to już jest oddzielna sprawa i mogę to zrobić w wygodnym dla mnie terminie?
#samochody #motoryzacja #auto
Co muszę zrobić w pierwszej kolejności, żeby nie latać z jednego punktu do drugiego? Najpierw zapłacić cło, potem dopiero przerejestrować? Czy płacenie cła to już jest oddzielna sprawa i mogę to zrobić w wygodnym dla mnie terminie?
#samochody #motoryzacja #auto
@drillResE: PCC, idziesz do urzędu lub wysyłasz deklarację w ciągu 14 dni, płacisz wtedy też ten podatek (chyba, że masz fakturę na zakup pojazdu a nie umowę to wtedy nie deklarujesz i nie płacisz). Potem do komunikacyjnego (z tablicami, umową zakupu, potwierdzeniem przeglądu, dokumentami pojazdu (ori + tłumaczenia)) i płacisz 256 za nowe tablice i dowód rejestracyjny
@drillResE: tak
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@Jestem_Tutaj: @R2D2_z_Sosnowca: nie ale serio. Za 200 tyś spodziewasz się efektu wow. Jest to może w wyciszeniu i tych wyjebistych ekranach i muzyce wydobywającej się z głośników. Ale w samej jeździe? Raczej nie
- 0
@jmuhha: Do wow w jeździe to kup sobie auto o rajdowym rodowodzie. Subaru na ten przykład. A nie Landrowera.
- 0
W lipcu kończy mi się OC i AC, a w sierpniu planuję wyjazd autem do Włoch. Chciałbym zabezpieczyć auto na ewentualności typu wypadek, awaria. Szukać czegoś w zestawie z AC czy dokupywać osobno Assistance? Nie wiem tak naprawdę czego mogę oczekiwać. Najbardziej komfortowa opcja to chyba auto na lawecie jedzie do Polski, a ja dostaję auto zastępcze i kontynuuję tripa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale podejrzewam, że taki
10
Fiat 126p z silnikiem 2.7 V6 turbo do kupienia za 17 tys zł!
Polski maluch jest do kupienia z Norwegii, ale może ktoś się skusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
jak w coupe, ktory ma tylnia szybe takiej samej wielkosci jak kombi moze nie istniec zwijana roleta bagaznika. a twarda - plastikowa polka - jest wyceniane na skromne tysiac zlotych.(╯°□°)╯︵ ┻━┻
sa w tym kraju firmy co robia rolety bagaznika na wymiar?(╥﹏╥)
#auto #motoryzacja #volvo #volvofanclub
sa w tym kraju firmy co robia rolety bagaznika na wymiar?(╥﹏╥)
#auto #motoryzacja #volvo #volvofanclub
@jzs44: ziomek przecież to kompakt/hatchback a nie coupe xd
- 1
@jejfan1: ja to mam w dieslu - seryjnie 120koni i nie narzekam. spalanie w okolicach 5l, predkosc autostradowa rozwija bez "bulu". zaskoczony bylem ile miejsca z tylu jest, mam 180 wzrostu i jak sie wygodnie rozsiade z przodu to z tylu nadal da rade usiasc.
jedynie duperele przy karoserii co mam do porobienia to przerazaja mnie ceny - no ale to volvo nie fiat.
jedynie duperele przy karoserii co mam do porobienia to przerazaja mnie ceny - no ale to volvo nie fiat.
- 0
#auto #motoryzacja #myjnia #wroclaw
siema - czym wycieracie auto do sucha? Widziałem w sklepie jakieś specejalne ręczniki, ale czy to dobre? Po myjni bezdotykowej mam bardzo dużo zacieków :(
siema - czym wycieracie auto do sucha? Widziałem w sklepie jakieś specejalne ręczniki, ale czy to dobre? Po myjni bezdotykowej mam bardzo dużo zacieków :(
5
Mały samochód elektryczny Honda e - Cars show

Honda e to mały samochód elektryczny, którego sprzedaż rozpoczyna się wiosną przyszłego roku. Długo oczekiwany „wyścig” samochodów elektrycznych zdecydowanie się rozpoczął.
z- 0
- #
- #
- #
Pytanie w sprawie rejestracji auta i wykupienia OC.
Jak to teraz działa - czy osobie 27-letniej z ośmioma latami na współwłaścicielu przysługuje już jakaś zniżka i w przypadku kupna nowego auta rejestrować tylko na siebie czy bawić się w dopisywanie współwłaściciela w postaci ojca/teścia?
#kiciochpyta #pytanie #pzu #ubezpieczenia #pomocy #pytaniedoeksperta #auto #samochody
Jak to teraz działa - czy osobie 27-letniej z ośmioma latami na współwłaścicielu przysługuje już jakaś zniżka i w przypadku kupna nowego auta rejestrować tylko na siebie czy bawić się w dopisywanie współwłaściciela w postaci ojca/teścia?
#kiciochpyta #pytanie #pzu #ubezpieczenia #pomocy #pytaniedoeksperta #auto #samochody
Komentarz usunięty przez moderatora
@eMJot: Jak chcesz to napisz do nas. Sprawdzimy jak kształtują się ceny we wszystkich firmach.
#motoryzacja #carspotting #mercedes #auto #fotografia #tworczoscwlasna #ford
Piekne i niezawodne auto dostawcze i jakis mercedes na pierwszym planie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piekne i niezawodne auto dostawcze i jakis mercedes na pierwszym planie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_fFeeESBgXAHKG1K2ZZeX9QLUmuL3Nhud.jpg
Pobierz@cvbn90: ostatnio mialem porównanie najnowszej e klasy do a6, i bezposrednio s8, bmw 760 i mer a s63amg, spodziewałem sie ze najlepiej wykonany bedzie merc, to powiem tak, nie kupil bym tego merca za zaden hajs, gdybym mial do wyboru ktoregokolwiek z konkurentów l, przy a6 i mercu e nie ma takiej przepasci, ale s-ka to poprostu szrot





























Z nowych to tylko astra 200km mi podchodzi.
Najlepiej autko małe z zacięciem pseudosportowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#auto #pokazauto #samochody
Nie wiem czym jeździłeś do tej pory, ale powiem Ci tak. BMW serii 3 jest dosyć twarde (w porównaniu do VAGów i innych Opli), ale GT86 to masakra. Bardzo fajne auto na tor, ale nie