Jakie auto do 90tys nowe/max 5letnie z przyspieszeniem około 0-100km/h około 7s?
Z nowych to tylko astra 200km mi podchodzi.
Najlepiej autko małe z zacięciem pseudosportowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#auto #pokazauto #samochody
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darknes17: BMW F30 328i - 5,9 do setki niezależnie czy manual czy automat. W tej kwocie znajdziesz spokojnie. Nie przestrasz się tylko spalania w mieście i kultury pracy silnika. A i rozrząd trzeba zrobić przed 100 tys. km, tak jest spoko.
  • Odpowiedz
@robieruchy: jasne, rozumiem. Weź tylko pod uwagę, że jak już tak uogólniasz to jeśli już "co drugi Polak" tym jeździ, to będzie to 15-20 letnie wyjeżdżone padło jak zawsze z "magicznym" przebiegiem 180 tys. km.

Nie wiem czym jeździłeś do tej pory, ale powiem Ci tak. BMW serii 3 jest dosyć twarde (w porównaniu do VAGów i innych Opli), ale GT86 to masakra. Bardzo fajne auto na tor, ale nie
  • Odpowiedz
Szybkie pytanko : przegląd do piątku ale właśnie stwierdzono u mnie podejrzenie ospy więc na przegląd nie pojadę.
Zlać temat i pojechać jak wyzdrowieję czy prosić kogoś by skoczył podbić w dowodzie ?
#motoryzacja #auto
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, sprzedaję auto z uszkodzonym silnikiem. Kupujący wystawia mi umowę z dopiskiem auto na złom. Czy to będzie legitne?
Czy będę mógł legalnie załatwić sprawy urzędowe i wycofać ubezpieczenie oc, które jest na auto?
Jestem laikiem w tych tematach.
#pytanie #motoryzacja #auto #zlomnik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, kupiłem samochód i nie był on nigdy rejestrowany w Polsce. Jedynie ma czerwone tablice (tymczasowe). Muszę zapłacić za niego cło i zarejestrować na siebie.
Co muszę zrobić w pierwszej kolejności, żeby nie latać z jednego punktu do drugiego? Najpierw zapłacić cło, potem dopiero przerejestrować? Czy płacenie cła to już jest oddzielna sprawa i mogę to zrobić w wygodnym dla mnie terminie?
#samochody #motoryzacja #auto
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drillResE: PCC, idziesz do urzędu lub wysyłasz deklarację w ciągu 14 dni, płacisz wtedy też ten podatek (chyba, że masz fakturę na zakup pojazdu a nie umowę to wtedy nie deklarujesz i nie płacisz). Potem do komunikacyjnego (z tablicami, umową zakupu, potwierdzeniem przeglądu, dokumentami pojazdu (ori + tłumaczenia)) i płacisz 256 za nowe tablice i dowód rejestracyjny
  • Odpowiedz
W lipcu kończy mi się OC i AC, a w sierpniu planuję wyjazd autem do Włoch. Chciałbym zabezpieczyć auto na ewentualności typu wypadek, awaria. Szukać czegoś w zestawie z AC czy dokupywać osobno Assistance? Nie wiem tak naprawdę czego mogę oczekiwać. Najbardziej komfortowa opcja to chyba auto na lawecie jedzie do Polski, a ja dostaję auto zastępcze i kontynuuję tripa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale podejrzewam, że taki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak w coupe, ktory ma tylnia szybe takiej samej wielkosci jak kombi moze nie istniec zwijana roleta bagaznika. a twarda - plastikowa polka - jest wyceniane na skromne tysiac zlotych.(°°

sa w tym kraju firmy co robia rolety bagaznika na wymiar?()

#auto #motoryzacja #volvo #volvofanclub
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jejfan1: ja to mam w dieslu - seryjnie 120koni i nie narzekam. spalanie w okolicach 5l, predkosc autostradowa rozwija bez "bulu". zaskoczony bylem ile miejsca z tylu jest, mam 180 wzrostu i jak sie wygodnie rozsiade z przodu to z tylu nadal da rade usiasc.

jedynie duperele przy karoserii co mam do porobienia to przerazaja mnie ceny - no ale to volvo nie fiat.
  • Odpowiedz
Pytanie w sprawie rejestracji auta i wykupienia OC.

Jak to teraz działa - czy osobie 27-letniej z ośmioma latami na współwłaścicielu przysługuje już jakaś zniżka i w przypadku kupna nowego auta rejestrować tylko na siebie czy bawić się w dopisywanie współwłaściciela w postaci ojca/teścia?

#kiciochpyta #pytanie #pzu #ubezpieczenia #pomocy #pytaniedoeksperta #auto #samochody
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cvbn90: ostatnio mialem porównanie najnowszej e klasy do a6, i bezposrednio s8, bmw 760 i mer a s63amg, spodziewałem sie ze najlepiej wykonany bedzie merc, to powiem tak, nie kupil bym tego merca za zaden hajs, gdybym mial do wyboru ktoregokolwiek z konkurentów l, przy a6 i mercu e nie ma takiej przepasci, ale s-ka to poprostu szrot
  • Odpowiedz