Wpis z mikrobloga

328i znajdziesz i poniżej 60 tys. zł., ale te egzemplarze na pewno pozostawiają sporo do życzenia. Za 90 tys. to już powinna być lalka. Serio mówię. One w ostatnim czasie mocno potaniały.
@lemansblue: @hyperlink:
Jakoś nie przemawiają do mnie golfy, BMW i audi. Co drugi Polak tym jeździ, żadne wyróżniające się auto.
Już chyba wolałbym kupić gt86 czy mx5.
Choć jeśli znalazłbym nowe auto z salonu w takiej cenie nie z mniej niż litr pojemności to tez bym kupił jak np astra czy focus.
@Darknes17: Jak już zastanawiasz się nad gt86 czy mx5 to przemyśl Honde Civic Type R z tym, że wygląd Hondy może nie każdemu przypaść do gustu ale z tego co piszesz chcesz wyróżniający się samochód to może Tobie podejść. Seat Leon cupra też fajny wybór i masz do wyboru skrzynie DSG lub manual. Jak Ciebie interesują mniejsze auta to masz jeszcze Clio RS ,Polo Gti, Abarth 500.
@robieruchy: jasne, rozumiem. Weź tylko pod uwagę, że jak już tak uogólniasz to jeśli już "co drugi Polak" tym jeździ, to będzie to 15-20 letnie wyjeżdżone padło jak zawsze z "magicznym" przebiegiem 180 tys. km.

Nie wiem czym jeździłeś do tej pory, ale powiem Ci tak. BMW serii 3 jest dosyć twarde (w porównaniu do VAGów i innych Opli), ale GT86 to masakra. Bardzo fajne auto na tor, ale nie wiem
@hyperlink: Właśnie ostatnio wysyp tych BMW czy to f30 czy f10 po 50tys. Padła ze nie wiem.
Wiem ze takie zadbane auto jest super, po prostu nigdy mnie nie ciągnęło do BMW, fakt faktem na pewno pare sztuk sprawdzę na jeździe testowej. Po prostu pisze ze nie golf, audi czy BMW bo to każdy zna. Chce poznać nietypowe auta o których większość zwykłych ludzi nie słyszała, tu świetne propozycje od @
@Darknes17: nie no spoko, rozumiem, kwota jaką dysponujesz jest już jakaś konkretniejsza, więc jest w czym wybierać. Nie upieram się co do BMW, bo każdy ma inne podejście do tematu. Tak naprawdę nie znam Twoich oczekiwań i wymagań, bo ich po prostu nie doprecyzowałeś (kwota i 7s do setki to trochę za mało). Za 90 tys. zł to równie dobrze może być nieduże nowe auto miejskie, jak i kilkuletni 250 konny
@Darknes17: serio Cupra tak jak pisałem.
Mała, narwana i bardzo szybka, wygląda lepiej niż golf i jest tania. 300KM a nie spali więcej niż to co rozważasz. Kupisz fajną sztukę która pojeździ bez żadnych awarii a z tym bmw to różne sztuki możesz trafić a i serwis koszt x10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)